Jump to content


Препоръчани коментари

И на мен ми писна от Ганевицата обаче този път - в тази песен и с Яница песента се е получила различно, интересно и звучи добре. Тя поне не се страхува да експериментира, песните й не звучат рециклирано. Видеото е провокативно, забавно и готино. Успех на проекта! Дано и тя смени Ганев. Да го оставят на сухо малко, че има нужда!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jouey каза:

Не ми харесва... омръзна ми от тоя Ганев.

IMG_3922.png.ca7d07f94bcfcbe937df8a3b49d37e95.png

Ммм по добре да е Ганев или някой друк негов колега от колкото - Авеновата теникия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта, че Яница си позволява да експериментира вместо да заложи на рециклираното както направиха Преслава и Галена с последните си песни ме радва. Поне една е прогледнала грозната действителност за това какво реално се пуска. Браво на Яница да продължава с такива различни хитове както беше и с "Купидон".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як клип, визии заснемане и всичко.  Текста куца жестоко тук, сякаш е твърде много, трябваше някакси по-малко да е, по бавно да върви, по-тежко да се изпее. 

Припева е доста чопнат от тук: 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интрото малко от тук:

 

Иначе Ганев е използвал различни ефекти за отсвирите и звучат по-различно. Купи-дон още ме кефи, ще видим и тази дали ще ме закефи. Обикновенно песните на Ганев започват да ме кефят след повече слушания. Това може би е готино продължение на Купидон.

Каквото и да рециклира тоя човек звука му е ненадминат в чалгата... Високи Баси Среди всичко му звучи КЛАСССС! Дай на човека музика по която да работи и ще ти е обработи уникално! SONY харесва това :) По-добре Sony(Ганев) отколкото Hama(Асенов) :D

116456748_61SqGOv02AL._CR083904904_UX256.jpg.ce8990d58e6cf628ebfc28e2a08debe3.jpg 7D877375-2E7D-F4E9-BEBD-9D33B55D0895.jpg.a635dea0c6028f10d38ebeaa5a611594.jpg

 

 

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...