Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Willy каза:

Галс избухна със снимка! 💥💖

Screenshot-20230521-171311-Instagram.jpg

Ето това вече наистина е яко.

Иначе не знам защо пак е подхваната Глория днес. Напоследък Преслава и Галена трябва да са на пангара, защото те в никакъв случай не са по-добре от Гло през една 2008, когато вече се водеше залязла баба от някои.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Иначе не знам защо пак е подхваната Глория днес. Напоследък Преслава и Галена трябва да са на пангара, защото те в никакъв случай не са по-добре от Гло през една 2008, когато вече се водеше залязла баба от някои.

А кой е добре, освен фамилия Стораро. Айде Галена може да я извиним, тя все още се води на върха на чалгата. Но Глория и Преслава, след тях Ивана/Деса са видели такива върхове в тая държава, но към днешна дата не е останало нищо от тях. 

Мислиш ли, че ако ги събереш и 4те и сложиш цена от 100 лева на билет ще напълнят арената? Това са топ жените в чалгата. Нищо не им остана, една циганска фамилия е далеч по - интересна и пълни националния ефир докато те са си едни певици от народа. Дали ще ти пее Преса, Глория, или Десита няма голямо значение за дискотеката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

А кой е добре, освен фамилия Стораро. Айде Галена може да я извиним, тя все още се води на върха на чалгата. Но Глория и Преслава, след тях Ивана/Деса са видели такива върхове в тая държава, но към днешна дата не е останало нищо от тях. 

Мислиш ли, че ако ги събереш и 4те и сложиш цена от 100 лева на билет ще напълнят арената? Това са топ жените в чалгата. Нищо не им остана, една циганска фамилия е далеч по - интересна и пълни националния ефир докато те са си едни певици от народа. Дали ще ти пее Преса, Глория, или Десита няма голямо значение за дискотеката. 

Дори и Стораро не бих ги сложил в графата 'добре'. Техните неща гръмват и заминават благодарение на малцинства и временни трендове, в никакъв случай няма да се пеят сред години, като старите на Тони. Жанрът спешно има нужда от нови имена, които да не са само за един таргет като Алфите, ако може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Дори и Стораро не бих ги сложил в графата 'добре'. Техните неща гръмват и заминават благодарение на малцинства и временни трендове, в никакъв случай няма да се пеят сред години, като старите на Тони. Жанрът спешно има нужда от нови имена, които да не са само за един таргет като Алфите, ако може.

Аз тук не ти говоря за музика само. Това е най - малкото дори. Аз ти говоря за цялостна концепция и да може да излезне извън жанра. Сторарови са всяка седмица в някоя телевизия с глупостите им. Отделно пълнят новините с простотиите на Умрях. 

Докъде го докарахме - само мангусти да движат жанра и да го представят в националните телевизии. Докато другите са заврени в опушените дискотеки и механи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Aз ще ти кажа защо аз и се подигравам, щото е пълен дебил в някои отношения. В смисъл нека я сравним с другите лидерки Преса/Галя. Дори те клякат на модата и се носят по течението, но Глория упорито копае дъното. Нито щеше да й стане нещо да изпее нещо от Кости, нито от Оцко, нито от Ганев.

Брат, Преслава дето е може би най - стиснатото и мързеливо същество се бръкна и изпя песни от тях, че на моменти и за клипове се бръкна. А баба си пее Калин и нейните бутафории дето не различаваш. Затова й се смеем. 

Съгласен съм, че трябва да експериментира с различни автори и песни. Не става само с Калин, а и отдавна негова песен не е ставала хит, даже не знам да е правил чак такива големи хитове. Има някои успешни неща и до там. Трябва да експериментира с Оцко, Кости.... от Ганев ако не се лъжа има доста песни? Обаче ето, че може да работи и с него, а и към този момент прави най-големите хитове. Наша Преса е голям мързел, но си разбира от работата със сигурност. То ако зависи от нея ще пее песни с китари и ще работи само с Драганински, но добре лавира според течението. Даже и новата песен е нещо различно за нея което отдавна не беше пускала. Аз не очаквах да направи кючек. Готиното е, че започна да пуска разнообразни неща.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Туй, имаше зверска ротация по Планета лятото на 2005-та и въпреки това беше гръмък провал за стандарта, който си беше наложила до въпросната година, а останалите ѝ песни от албума бяха още по-зле приети от публиката.

Глора добре, че се отказа от турне 2005, че щеше да лъсне зверската разлика между нея и Иваня, в полза на втората разбира се.

Глора след "Илюзия" започна яко да издиша, 2002-ра беше преломна, щото Деса фана окончателно детската аудитория и те се вманиачиха по нея, Камелия беше терминатор с номер 1 албум и песен, отделно се нароиха нови любимки като Анелия, които до края на годината акумулираха страшен интерес към себе си.

2003-та Глора изкара зверски албум със зверски клипове, имаше концерт в НДК, Жоро Илиев сигурно е налял милиони в цялото това нещо и постигна далеч от желания ефект - една Анелия с албум от предната година с 2 клипа за 2.50 (Очите ремикс и Само мене нямаш) я изпревари по продажби. Отделно Глора стана прекалено лъскава и наконтена, та оттам тръгнаха приказки са операции и хората не успяха да я възприемат, а някои буквално я и намразиха. Българинът не аресва такива превземащи се лелички, нито МТВ звездици, та и оттам започна спада в имиджа и популярността ѝ. За капак от Планета ѝ дадоха някакви огризки като награди и тотално я отебаха.

2004-та я спаси дуета с Азис и "Присъда", "Намери си майстора" въобще не беше такъв хит, който да гърми от август до края на март - периодът, в който тя не пусна нищо ново. В същото време Ивана минаваше през всеки и всичко и накрая на годината с "Нещо нетипично" окончателно избута Глора и остана самостоятелно на върха. Кулминацията на краха й беше, когато от Планета наградиха "Тежка диагноза" за дует на година вместо "Не сме безгрешни". От въпросната церемония Глора не взе нищо.

2005-та - балонът й се пръсна, половината народ не я дишаше, другата половина не я ебаваше за жива. Като добавим вампирски имидж, неконвертируеми песни, новата любимка на народа Преслава, убийството на Жоро Илиев, евтините клипове и парцалите, дето й бяха по-важни от музикалната ѝ кариера - ами обяснимо е много просто що пропадна.

Абе тая песен е брутална! Хареса се, просто по това време като личност Глория не беше одобрявана. Мисля, че има нещо което попречи и естествено това е образът който си изгради, което със сигурност не го е искала. Самото поведение. Масово се тръбеше колко е надута, че не прилича вече на човек и всякакви подобни неща съм чувал по това време. Въпреки всичко, винаги съм я харесвал и е била сред любимите ми певици.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз тук не ти говоря за музика само. Това е най - малкото дори. Аз ти говоря за цялостна концепция и да може да излезне извън жанра. Сторарови са всяка седмица в някоя телевизия с глупостите им. Отделно пълнят новините с простотиите на Умрях. 

Докъде го докарахме - само мангусти да движат жанра и да го представят в националните телевизии. Докато другите са заврени в опушените дискотеки и механи. 

Този процес протича отдавна. И донякъде сме си виновни и ние, че от години подкрепяме акцента върху твърде крайната комерсиализация. Започна се с Милионерче, минахме през големия бум на Теди Александрова, Яница и т.н, после дивотийки и на вече баш ТОП имена, като Шефката, Ломборгини и пр. и така постепенно стигнахме до... днес. Вместо да има баланс и по нещо за всеки, жанрът отива само в една насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Абе тая песен е брутална! Хареса се, просто по това време като личност Глория не беше одобрявана. Мисля, че има нещо което попречи и естествено това е образът който си изгради, което със сигурност не го е искала. Самото поведение. Масово се тръбеше колко е надута, че не прилича вече на човек и всякакви подобни неща съм чувал по това време. Въпреки всичко, винаги съм я харесвал и е била сред любимите ми певици.

Тая песен и сега ше й върши идеална работа по участията. Мелодията е много яка, не знам на кой е, но е топ. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая песен и сега ше й върши идеална работа по участията. Мелодията е много яка, не знам на кой е, но е топ. 

Влюбена в живота е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, в този албум Глория има някои песни по негова музика.

текст: Глория и Стефка Ангелова музика: Даниел Ганев аранжимент: Даниел Ганев

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе Галена дали знае кой е Елтън Джон или Селин Дион, ше зема да я питам в инста?

Елтън Джон не е ли великобританския Добри? А пък Селин Дилдон, съдейки по името - сигурно няква фенка на Дион/Доника?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ето това вече наистина е яко.

Иначе не знам защо пак е подхваната Глория днес. Напоследък Преслава и Галена трябва да са на пангара, защото те в никакъв случай не са по-добре от Гло през една 2008, когато вече се водеше залязла баба от някои.

Ама тя беше буквално залязла баба.

И хич не можем да приравним 2008-ма и 2023-та. Тогава имаше турне на стадиони с вход, два успешни концерта в НДК, наградите имаха тежест, ТВ Планета беше в топ 10 на най-гледаните канали в страната и дори Азис се буташе там в дуети с Малинаж. А сега ...?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ама тя беше буквално залязла баба.

И хич не можем да приравним 2008-ма и 2023-та. Тогава имаше турне на стадиони с вход, два успешни концерта в НДК, наградите имаха тежест, ТВ Планета беше в топ 10 на най-гледаните канали в страната и дори Азис се буташе там в дуети с Малинаж. А сега ...?

Абе май не беше точно тогава, имаше "Ако те няма", която е най - гадната песен евър, но се пуска в механата до нас в Симеоново всяка вечер и хората я знаят наравно с кръв ми капе от сърцето, рожден ден на Мая Нешкова и Горчиво вино на Веселин Маринов. 

Там се събират студенти и преподаватели от УНСС да си разменят пари и секс. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Абе тая песен е брутална! Хареса се, просто по това време като личност Глория не беше одобрявана. Мисля, че има нещо което попречи и естествено това е образът който си изгради, което със сигурност не го е искала. Самото поведение. Масово се тръбеше колко е надута, че не прилича вече на човек и всякакви подобни неща съм чувал по това време. Въпреки всичко, винаги съм я харесвал и е била сред любимите ми певици.

Беше сезонно популярна, но нищо особено. Нито имаше широк отзвук като предните ѝ хитове, нито на следващата година се помнеше изобщо. Самата Глора усети, че албумът й не се харесва много-много и го заеба, уж обещаваше клип на "Мръсни танци", режисиран от Азис, уж клипът на "Обич моя" щеше да бъде продължение на този на "Крепост" - нищо, нищо не направи. Тотално заеба и "Любов с изтекъл срок", дори една кирлива ТВ версия не й снима. Иначе Глора през 2005 бе изложена на тотален присмех, масовата аудитория сериозно я или хейтеше, или гавреше. От "Хепи енд", "Свобода" и "Пияна вишна", които клипира тогава не стана нищо. От "Спасение", "Обич моя" и "50 на 50", които бяха с ТВ версии - също. Средни хитове бяха заглавната и "Изповед". Това беше първият й албум, който се прие толкова зле и не роди и един голям запомнящ се хит до онзи момент.

Дори Кама, която беше на подобен хал, е, не чак толкова зле като Глора, ама да кажем отписана, успя да направи два големи хита - "В сърцето си ми ти" и "Има любов". Иначе и нейният албум беше кошмар.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе май не беше точно тогава, имаше "Ако те няма", която е най - гадната песен евър, но се пуска в механата до нас в Симеоново всяка вечер и хората я знаят наравно с кръв ми капе от сърцето, рожден ден на Мая Нешкова и Горчиво вино на Веселин Маринов. 

Там се събират студенти и преподаватели от УНСС да си разменят пари и секс. 

"Ако те няма" е от 2007-ма. Плюс това имаше зверска ротация по Планета и беше по времето на журирането ѝ в Айдъла.
2008-ма пуска клипове на "Дяволска любов" и кошмара "Еднопосочен път", на РД-то на Планета плейбечи и "Усещане за мъж".

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Камелия имаше турне, Глория не. Ако беше на турнето и тя и цялата медия беше съсредоточена и в нея, като една от участничките щеше да е друго според мен. Просто турнето е дало разлика. 

Тая пак говори:

SIGNAL.BG

Кали е едва на 23 години, когато е на върха на славата си с хита „4-4-2“, но за певицата славата не е нещо специално. Това, от което се вълнува, е как се

Аз трябва да зема да й видя едно изпълнение поне.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ама тя беше буквално залязла баба.

И хич не можем да приравним 2008-ма и 2023-та. Тогава имаше турне на стадиони с вход, два успешни концерта в НДК, наградите имаха тежест, ТВ Планета беше в топ 10 на най-гледаните канали в страната и дори Азис се буташе там в дуети с Малинаж. А сега ...?

Ами то всички тези неща допринасяха Глория да изглежда още по-зле, отколкото беше. Ако днес имаше успешна масова нова генерация, налагана на подобни места, Галена и Преслава щяха да са даже под дъното, защото отдавна нямат тогавашната фен маса и уважение на Глория, която все я поддържаше силна донякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Ами то всички тези неща допринасяха Глория да изглежда още по-зле, отколкото беше. Ако днес имаше успешна масова нова генерация, налагана на подобни места, Галена и Преслава щяха да са даже под дъното, защото отдавна нямат тогавашната фен маса и уважение на Глория, която все я поддържаше силна донякъде.

Но ти пропускаш факта, че 2005/2006 тя не отиде на турнетата. Тя не пееше на концертите, или ако го правеше не си даваше зор. Нямаше грам концепция както го прави и до ден днешен. Аз за нея мислех с досада до този концерт:

Ето тук разби и получи и бис и вдигна залата. До тогава между 2005/2011 тя беше тотал щета. Иначе си прав, ако имахме една Преслава 2 сега лесно можеше да вземе върха и с нея ако имаше нова Анелия/Галена щяха да се наложат. В момента нито има големи хитове, нито голяма конкуренция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Ами то всички тези неща допринасяха Глория да изглежда още по-зле, отколкото беше. Ако днес имаше успешна масова нова генерация, налагана на подобни места, Галена и Преслава щяха да са даже под дъното, защото отдавна нямат тогавашната фен маса и уважение на Глория, която все я поддържаше силна донякъде.

Преслава и Галена никога не са били мразени и осмивани от всички фенове на тая музика, заразлика от Глора.
С какво уважение се слави Глория?! Ти гледал си под статиите, свързани с нея, на какво я правят хората? Понеже не си ще ти кажа - на 2 стотинки. Глория е олицетворението на кифлите и чалга начина на живот, затова масовия човек в БГ я ненавижда. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Но Камелия имаше турне, Глория не. Ако беше на турнето и тя и цялата медия беше съсредоточена и в нея, като една от участничките щеше да е друго според мен. Просто турнето е дало разлика. 

Тая пак говори:

SIGNAL.BG

Кали е едва на 23 години, когато е на върха на славата си с хита „4-4-2“, но за певицата славата не е нещо специално. Това, от което се вълнува, е как се

Аз трябва да зема да й видя едно изпълнение поне.

Щяла да имитира Глора, ама се чудела с коя нейна песен, защото титаничен хит, който да се знае от мало до голямо - няма. 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...