Jump to content


Десита - Нямаш угодия


Препоръчани коментари

  • Emanuela.Carey changed the title to Десита - Нямаш угодия

Супер слаба песен и силен клип. Явно това им е норма при алфа. 1:1 с всичките им остали песни. Не се ли усещат. 
“Духай супата” няма и да го коментирам…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами най-накрая нещо добро от "Първият" насам, защото с онова куче не се получи ама хич! Допада ми песента, музиката.... Но това "братче" можеше да го замени с нещо друго, някак си грубовато ми звучи, обаче като цяло песента е добра. Видеото до някъде ми допада освен финала, трябваше да го застреля. Има някакви общи неща с "Дай ми" на Галена и "Излъжи ме" на Андреа, но не е съвсем като тях, такъв тип е клипът. Като за Десита е добре целия проект.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, не им ли омръзва да пеят едно и също върху еднакви мелодии. Всичките до един - Алфи, Мегастарки и такива. Направо този бийт вече е банално изтъркан. Точно заради това и Десита ще си реди флоп след флоп, Лидия също.
Сега тази Габриела мегастар ще предложи същото нещо, с малко по-различен текст. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Иво Аръков му разказаха играта тия чалгарки. :D

Отново са вложили повече в клипа, отколкото в песента. А припева можеше да е зарибяващ с един мощен аранжимент.

Галин започна да продуцира още 100 имена накуп и съвсем остави Лидия и Десита да го карат на инерция и платена реклама. Да напускат вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

На Иво Аръков му разказаха играта тия чалгарки. :D

Отново са вложили повече в клипа, отколкото в песента. А припева можеше да е зарибяващ с един мощен аранжимент.

Галин започна да продуцира още 100 имена накуп и съвсем остави Лидия и Десита да го карат на инерция и платена реклама. Да напускат вече.

Че то и тия новите горките хит не виждат, Доника още по-зле и от преди, Алпай - опит за Емрах, тези Ивайла и Мирела коя от коя по-безлична. Симона с по една самостоятелна на година, Десита и Лидия се сетиха за самостоятелни, чак когато хората спряха да ги слушат. Адам нямам представа действащ изпълнител ли е, той си остана без хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lucellent каза:

Сууупер слабо

Пее сякаш се опитва да е тиха

Ами нормално с тия “студия” където записват - някакви жилищни апартаменти с микрофони за 50 лева. Сигурно е шептяла да не събуди съседите на композитора.

Язък да не отидат при някой професионален композитор с хубаво качество на звука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо, разочароващо за Десита. Наистина са вложили повече в клипа отколкото в песента. 

Изпяването и мелодията не вървят ръка за ръка през цялото време. 

Сериозни забележки и към текста. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Монотонно изпяване. Куцащ текст... братче, духай супата, ... опит за оригиналност, но зле изпълнен. 

Клипът е ок, макар че не е реалистичен. Очаквах да са вампири хахах

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо, също като при всички алфи тая година… не знам не им ли писна от тия еднотипни песни без никаква концепция. Галин ще ги затрие всички освен Симона, в нея сякаш има най-много хляб…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е на много високо ниво за Алфа,ако ми погледнете скорошните,няма кой знае какви видеа,ама Стенли няма слаби видеа,нормално. Ако почнат да работят с него ще е супер. Песента ми харесва,има игра в нея. Десита е много красива

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да възприема песента. Текста не подобава на Десита и ми идва прекалено вулгарен и простоват. Прекалили са с това "духай супата" "гълтай" и "селска пръчка". Музиката иначе не е лоша. Поздравления за клипа, той е добър определено  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...