Jump to content



Райна - Един за друг


Препоръчани коментари

Обичам я тая жена! ❤️ Лелеееее от "Зле те чувам" и "Бразилка" толкова не ме е радвала нейна песен! Завръща се с пълна сила! Такъв ХИТ очаквах! Ненормална песен! И как само ми е улучила настроението в момента! Клипът както винаги е шарен, танцувален и готин! За момента най-добрата песен за годината! ❤️ Надявам се да е Хита тази пролет! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, но няма и следа от бруталната Райна която харесвах. 

Има шанс за среден хит и това с тик ток танците е добре направено и може да стартира тренд.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път нямам забележки. Браво за веселата песен, първа от толкова много време. Въпреки че аз харесвам по-сериозните песни като “Нова страница” и “Мръсните им усти”, масата има нужда от весели песни. Това с тик ток танца е много яко направено. Дано стартира тренд и се популяризира още повече. 
Песента много ми напомня на “Зле те чувам” и “Бразилка”, които между впрочем, бяха брутално оплюти от болшинство тук като се появиха. 
Чакам още 2 поп-фолк проекта тази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Gentleman. каза:

Оригиналът на кого е?

Мелодията ми е много позната от някъде?

На 100% съм убеден, че е чопнато от някво гръцки парче.. 😃

И мене боли ме, боли ме, боли ме, 
че с тая замени ме мислиш ли, че ще ми мине?!  
Багажа отвънка те чака, любими  
желая ти късмет и полет лек

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

И мене боли ме, боли ме, боли ме, 
че с тая замени ме мислиш ли, че ще ми мине?!  
Багажа отвънка те чака, любими  
желая ти късмет и полет лек

 

Не е това.

Мисля, че съм я чувал на гръцки и се опитвам да я припявам.. но не се сещам..

 

Още по чудно, че са писали че е авторска.. 😂😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне!!! Наша Райнуша се събуди и пусна проекта, който очаквах от нея. Свежа, лятна песен със запомнящ се текст, който има позитивната нотка, за която дълго време подчертавах, че и липсва... Няма клетви, няма бивши и излишни. Тематиката е като за готов хит. Видеото е много сладурско, а тя изглежда великолепно, както винаги. Това е правилната посока... Да продължава в този дух. Всичко останало да го пеят другите. Можело да не е пошло, а да е закачливо. Не, че нещо, но внася разнообразие на фона на всичко останало. Доволна съм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Gentleman. каза:

Не е това.

Мисля, че съм я чувал на гръцки и се опитвам да я припявам.. но не се сещам..

 

Още по чудно, че са писали че е авторска.. 😂😂😂😂

На мен на тази ми прилича:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно има толкова много песни, които си приличат, че Райна далеч не е първа в това отношение. Сравнявате я към момента с доста такива...Но тя си поръчва песен, плаща си след това и си я прави. Не е длъжна да изслуша всичко, което излиза с подобен ритъм. Не виждам проблем. Похвално е, че най-сетне издаде нещо бързичко и позитивно, сякаш ми е прочела мислите и коментарите тук. :D Радвам и се от сърце, защото е положила труд и си личи. Заслужава да има хит, щото бачка и не спира. Не се е отказала, макар не винаги да има успешни проекти. Влага пари момичето и не се страхува да рискува и експериментира. Уважавайте малко труда на такива изпълнители. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава. Готина мелодия и аранжимент, свеж клип и красива Райна. Имам забележки само към текста. Можеше да го изпипат повечко, но като цяло добър проект. Идеята с танца е супер наистина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът на тази не спира да мрънка,че всичко в жанра било еднакво,а се кефи на това,което е копие на Самолет🤡

Райна е негледаема с тия евтини реплики,които е налузила. Мислех си да пиша по-дълго мнение,но мога да кажа каквото имам и с две думи-не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...