Jump to content


ЖИВКО ДОБРЕВ х ДИМАНА - Български Стандарти


Препоръчани коментари

 

  • музика: Йорданчо Василковски - Оцко
  • текст: Йордан Гергов
  • аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко
  • режисьор: Николай Скерлев
  • сценарист: Николай Скерлев
  • оператор: Николай Скерлев
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарование. Живко Добрев си стои на движенията и ръхомаханията като в първата си песен. :D С тоя изкуствен бретон ми е като анимационен герой. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не гледаш клипа не е зле. Напоследък ми липсват хубавите Оцкови аранжименти и само заради него бих слушал песента. Димана също си звучи много добре.

Всъщност тази песен си звучи като текущия репертоар на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Типичен Оцков кючек. Ако беше излязла веднага след първия им дует сигурно щеше да е хит,но сега когато Оцко е тотално втръснал-надали.

Същото мисля и аз. И защо Живко Добрев и Димана? Да не е вече в Пайнер? Името на Димана трябваше да е първо, все пак тя е много повече доказала се и с хитове, за негов хит не се сещам! Песента не е лоша, но като че наистина е от преди няколко години. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми хареса. Отсвирът не е зле, но дотам. 

Текстът си тия "ме"-та в началото дразни. Живко изглежда ... не знам, не мога да го възприема с тези джуки и перчем. Пеенето му в куплетите също е дразнещо. 

Ако беше песен на Димана щеше да е приемливо. 

Все тая, поредната песен с под 250к в канала на Планета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

Същото мисля и аз. И защо Живко Добрев и Димана? Да не е вече в Пайнер? Името на Димана трябваше да е първо, все пак тя е много повече доказала се и с хитове, за негов хит не се сещам! Песента не е лоша, но като че наистина е от преди няколко години. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен па ми ареса, а са бех настроил за хейт :P Готино ритъмче, Димана Боева за първи път ми се струва толкова яка в сурат и телО, еБала, машала! 

Живко е по-зле отвсякога, и обработката не е помогнала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ООооо К***ата на Шейха и Диманчето не знам какво прави с тоя.. Ама тя прави песента.

Иначе нетипично яка музика от Цоцко-Боцко, в началото си помислих, че е на Егли Марини, но като чух отсвирите и ми стана ясно, че е Боцко, явно микса и мастера го е правил някой друг, иначе щеше да е страшна какафония, но тъй като Пайнер нямат навика да пишат това няма как да разберем кой е :D

 

  

преди 4 часа , DevilWish каза:

Същото мисля и аз. И защо Живко Добрев и Димана? Да не е вече в Пайнер? Името на Димана трябваше да е първо, все пак тя е много повече доказала се и с хитове, за негов хит не се сещам! Песента не е лоша, но като че наистина е от преди няколко години. 

К***ата Живка плаща благодарение на анала си праскан от Шейха му :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Мен па ми ареса, а са бех настроил за хейт :P Готино ритъмче, Димана Боева за първи път ми се струва толкова яка в сурат и телО, еБала, машала! 

Живко е по-зле отвсякога, и обработката не е помогнала. 

Чакаме версията без арабската булка. Некст! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димана е готина в клипа, но това е всичко. Не ми хареса песента. Може би музиката не е зле, но текста и Живко развалят нещата. Визията му е потресаваща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

К***ата Живка плаща благодарение на анала си праскан от Шейха му :D

Явно Живка не я бива в леглото или спонсорът е стиснат, защото клипа е евтин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Явно Живка не я бива в леглото или спонсорът е стиснат, защото клипа е евтин.

Изхарчили са бюджета да барнат Димитричка, и тя душа носи, иска и за нея да се намери стиснат дубайски спонсор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Явно Живка не я бива в леглото или спонсорът е стиснат, защото клипа е евтин.

Анала не е девствен затова :D 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятах да коментирам но не се стърпях...

Диманооо пръдло простаа затова си толкова секси, с брутална визия и невероятен глас, за сметка на което си в 9-та глуха на чалгата и за толкова години ще си останеш само с "Към тебе тичам" и "1000 градуса ракия", щото нямаш грам вкус за песен и се хващаш по акъла на тотални педер*аси, които за няклко години в Диапазон нямат пукнат хит - не е от продуцента, просто момчето е бездарен г*й. 

Същата работа беше и ония евтин дует с бездарната Марина Тошич, която също се мъчи от бая време и май нищо не и се получи тук - не знам за Сърбия, като и гледам гледанията май и там за никакъв х..й не я бръснат, даже под една песен на лайв в Гранд имаше бая гавра.

Просто Димитричка няма грам вкус за хубава песен - това тук е нещо от 2014-та когато Оцко ги бълваше един след друг. 

Очаквах нещо повече от клипа - тоя шейх толкова ми не можа да се бръкне за някой по-свестен клип, ква е тая глупост? Тия клипове и за 2014-та изглеждат евтини. Май някой не е добре със устата...

Живко няма какво да го коментирам - Пайнер е за закриване, след като се набъка с такива имена като него, Лина, Мина, Тина и не знам си кой и коя още, някакъв си Моан, пък тука и някакви други... изобщо това Планета ли е, коя телевизия е аз не знам...

Димана е аут от Пайнер и затова името и е второ - още "Една порода" си беше без надписа на Пайнер.

Учудвам се обаче, че тоя фалирал пед....аст се е вкопчил във фирмата - явно не е бил добър орално и арабина го е изгонил. Или го е сменил с някой по-млад и талантлив. 

Язък, явно не става с устата и не му е талант - нито в пеене, нито в друго. Няма да държиш микрофона Живко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще добавя, че текста го е писал друг педе*аст - Гергов.  Той пише предимно за Диапазон но нали нашата арабска принцеса започна именно там, та се знаят. Пък и педалчето взима евтино, може и да са се разбрали в натура... макар, че кой кого като и двамата са обратни не знам...

Текста е ужасен, каква е тая текила, лимон, сол, какви са тия нескопосани рими, е*аси текста...

Тия рецитират там нещо, припева е брутално тих и се чува само музиката, ама то па една музика....

Пайнер трябва да бъде спешно закрит. Страх ме е какво ще видим през 2023-та...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...