Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DarkChild каза:

 

Аз дори не искам експерименти. Искам хубави песни, балади, смислени текстове. Но това е прекалено много за тях.

Нa ти! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DarkChild каза:

Ми и много не е да си мутренска държанка. 

Иначе Глора след него не е същата.

Така е, но първият факт се отнася за всички. И в този контекст е по - добре да гледаш добре сложен мъж как те шиба, отколкото дебело прасе което ше ти скръши ребрата със шкембака си. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Видяхме какво стана в пандемията - къткаха си песничките и мълчаха, докато не отвориха дискотеките. Дори машъпи се пускаха покрай празници. Да не вземат да инвестират някой лев и той да не им се върне…

Така е. Хората си стояха вкъщи, бяха под стрес и напрежение и със сигурност имаше нужда от музика и нещо, което да ги разведри в ежедневието. Всички чакаха да отворят дискотеките за да пускат песни. Да не говорим, че по цял ден пускаха сторита и статуси да мрънкат, че кръчмите не работят, че нямат участия и едва ли не ще умрат от глад. Мен лично това ме дразнеше. Взимат по няколко хилки на вечер и със сигурност месеците в които не са работили не са били непосилни да издържат финансово. Глупаво беше това мрънкане на фона на това, че хиляди хора останаха без работа, бяха в неплатени отпуски, повечето от които работещи за минималната заплата и на които така или иначе им е трудно да покриват разходите си. И в такъв момент някой ти мрънка нали, че тази вечер няма да е на участие и няма да изкара пари за нови обувки и парцалки на Шанел примерно. Как някой от тях не помисли за тия дето им пълнят участията и съответно джобовете. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наистина освен смешниците от алфа и ултра тъпата емануела се сещам и за Рени… къде ли не отиде да реве как са най-ощетени.

Абсолютни неблагодарници! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Така е, но първият факт се отнася за всички. И в този контекст е по - добре да гледаш добре сложен мъж как те шиба, отколкото дебело прасе което ше ти скръши ребрата със шкембака си. 

Това е въпрос на мнение. Има и chubby chasers. 🤭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Най ми е смешно като чета постове на феновете на Глория относно казуса Пеевски-Янева. Когато преди 20 години нея я чукаше най-голямата мутра всичко беше наред,а сега когато друга е на нейно място е големия проблем.🥶

Иначе ако си мислите че световните пачи,по които припада половината свят и повечето хора тук нямат връзки с престъпници сте в голяма заблуда. Ако очаквате морални уроци от Ариана Гранде,Галена,Риана или някоя друга сте в огромна заблуда и проблемът е лично ваш,а не техен.

Проектите на Цура наистина са изпипани и класни,така че не виждам кой знае каква драма за това че харчи държавни пари. Ако беше някоя безлична нещастница като Мария или Емилия /която също се чука с престъпник,но нали е форумната любимка никой не коментира това/ щеше да е наистина голям проблем.

Няма какво да ти е смешно. Глория народът я е избрал, а кариерата ѝ си е основно нейна заслуга. Детето ѝ е от музикант. Цветелина Янева е един цялостен продукт на властта, която сама по себе си нищо не е реализирала - дори по участия не ходи. Тя даже не успя да изгради самочувствие на сцената - супер скована е. Това за мен не е изпълнител. От нейната поява насам започна едно надцакване в жанра и заради това се подкопаха имена като Андреа.

А колкото до мутрите - основна част са от целия бранш, от самото му създаване, медии, контролиране на пазар на касети и дискове, спонсорство на албуми и концерти като Златния мустанг. Още в първите албуми на Милена рекърдс на обложките пише ВИС и СИК. Няма човек там, който тогава да е нямал общо с тях или да не им е пял. Който го отрича, лъже.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji каза:

:roll1:

Добре, нормално ли е цялата държава да знае кой ти е мъжа, но ти да нямаш снимка с него в публичното пространство?

Какво казва с това дъщерята на Пепа от Пловдив на своите фенове и на обществото по принцип?

Нали ти е мъж ма? Нали уж го обичаш? Що та е срам от него ма? ИМА ЗАЩО, балканът стене, а някой там се клечи. 

 

Тя нали даже роди от него. Поне така се беше чуло. Никой не е виждал снимка с това дете. Сякаш не съществува. Между другото двамата нямат дори папарашка снимка, явно не излизат в обществото. За толкова време все някой щеше да ги снима. И на мен ми е странна тази потайност. Така или иначе всички в България знаят, че са заедно. И на мен ако ми беше мъж такава свинчуга и престъник щеше да ме е срам, но не от него, от себе си щях да се срамувам. Винаги съм и се чудила защо е с него. Красива е, има глас, има възможност да пее, да ходи на участия и да изкарва парите си сама. И сама може да постигне успехи, а тя си ляга до най-мразеният мъж в страната. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Да наистина освен смешниците от алфа и ултра тъпата емануела се сещам и за Рени… къде ли не отиде да реве как са най-ощетени.

Абсолютни неблагодарници! 

Поздрав:

На Деса ѝ се получаваше с авторските мелодии и текстове. Много любима песен от онзи период заедно с "Като бряг и вълна", "Мистерия", "Истинска нощ", "Мога". Целият албум е топ. 2002 морето гърмеше с него.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Тя нали даже роди от него. Поне така се беше чуло. Никой не е виждал снимка с това дете. Сякаш не съществува. Между другото двамата нямат дори папарашка снимка, явно не излизат в обществото. За толкова време все някой щеше да ги снима. И на мен ми е странна тази потайност. Така или иначе всички в България знаят, че са заедно. И на мен ако ми беше мъж такава свинчуга и престъник щеше да ме е срам, но не от него, от себе си щях да се срамувам. Винаги съм и се чудила защо е с него. Красива е, има глас, има възможност да пее, да ходи на участия и да изкарва парите си сама. И сама може да постигне успехи, а тя си ляга до най-мразеният мъж в страната. 

1) Нали ако покаже снимка на детето и малкото хора, които не знаят с кого спи, ще се питат от кого е бебето? Срам я от кого има дете.

2) Страх я от уроки.  Ауу, защо? Нали това бяха измишльотини?

3) 1 + 2

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Най ми е смешно като чета постове на феновете на Глория относно казуса Пеевски-Янева. Когато преди 20 години нея я чукаше най-голямата мутра всичко беше наред,а сега когато друга е на нейно място е големия проблем.🥶

Иначе ако си мислите че световните пачи,по които припада половината свят и повечето хора тук нямат връзки с престъпници сте в голяма заблуда. Ако очаквате морални уроци от Ариана Гранде,Галена,Риана или някоя друга сте в огромна заблуда и проблемът е лично ваш,а не техен.

Проектите на Цура наистина са изпипани и класни,така че не виждам кой знае каква драма за това че харчи държавни пари. Ако беше някоя безлична нещастница като Мария или Емилия /която също се чука с престъпник,но нали е форумната любимка никой не коментира това/ щеше да е наистина голям проблем.

Като не виждаш драма започни да и превеждаш процент от заплатата си всеки месец да си има пари за клипове. Народа тъне в мизерия, държавата е докарана до фалит, а ти казваш, че не било проблем да се харчат държавни пари за клипове...  Всякакви глупости бях чела, но това е върха .. Да се хване да ходи на участия, да работи и да си изкара парите за класните проекти. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji каза:

1) Нали ако покаже снимка на детето и малкото хора, които не знаят с кого спи, ще се питат от кого е бебето? Срам я от кого има дете.

2) Страх я от уроки.  Ауу, защо? Нали това бяха измишльотини?

3) 1 + 2

 

 

 

 

Не само уроки. Представи си колко хора, които са ощетени от свинчо биха посегнали на детето примерно. Той ходи с една камара охрана. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji каза:

Цура, кой ще ходи на родителски среща на това дете, като стане ученик?

Някой твой фен ли?

Ми те повечето гейове, ма.

Добре, де. Ти сега ли разбра за връзката на Галче и Цурче с тоя кръг там и мизериите им?

Иначе Пеевски отслабна, но цялостното му излъчване е свинско - на човек без скрупули.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji каза:

Цура, кой ще ходи на родителски среща на това дете, като стане ученик?

Някой твой фен ли?

Ми те повечето гейове, ма.

Ще прати майка си да гледа останалите родители като сърдит носорог. 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сещам се пак за нарградите на Планета, когато дадоха наградата на Янева за баладата, вместо на Глория за "Пясъчни кули" Публиката освирка Янева, но това беше заглушено после на записа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Добре, де. Ти сега ли разбра за връзката на Галче и Цурче с тоя кръг там и мизериите им?

Иначе Пеевски отслабна, но цялостното му излъчване е свинско - на човек без скрупули.

Не беше сега. Все пак подкрепях Галена и преди, и повреме на дуетите й с Цветелина.

По-късно обаче разбрах, че съм бил лично засегнат от техния кръг. Самата Галена ми предложи лична среща с нея чрез един от най-близките й фенове. Там е работата, че хората около нея са искали да ме уязвят, а тя ми предлага среща.... Нали се сещаш на къде бия?

Влез ми във фейсбук профила. Мисля, че си блокиран от време оно. По стечение на "странни" обстоятелства не мога да отблокирам никой от блок листата си. Намери начин да влезеш и да прочетеш последните ми три публикации, ако все още не си го сторил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, adorable каза:

Няма какво да ти е смешно. Глория народът я е избрал, а кариерата ѝ си е основно нейна заслуга. Детето ѝ е от музикант. Цветелина Янева е един цялостен продукт на властта, която сама по себе си нищо не е реализирала - дори по участия не ходи. Тя даже не успя да изгради самочувствие на сцената - супер скована е. Това за мен не е изпълнител. От нейната поява насам започна едно надцакване в жанра и заради това се подкопаха имена като Андреа.

А колкото до мутрите - основна част са от целия бранш, от самото му създаване, медии, контролиране на пазар на касети и дискове, спонсорство на албуми и концерти като Златния мустанг. Още в първите албуми на Милена рекърдс на обложките пише ВИС и СИК. Няма човек там, който тогава да е нямал общо с тях или да не им е пял. Който го отрича, лъже.

Видяхме колко я е избрал. Потъна скорострелно след креватните си изпълнения.

 

преди 16 минути, Stela каза:

Като не виждаш драма започни да и превеждаш процент от заплатата си всеки месец да си има пари за клипове. Народа тъне в мизерия, държавата е докарана до фалит, а ти казваш, че не било проблем да се харчат държавни пари за клипове...  Всякакви глупости бях чела, но това е върха .. Да се хване да ходи на участия, да работи и да си изкара парите за класните проекти. 

Много се напрегна нещо. Дърважата била докарана до фалит..ама се кефиш на клиповете за по 300 бона на Счетоводителката. Цура клип за толкова пари надали има.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

,Не беше сега. Все пак подкрепях Галена и преди, и повреме на дуетите й с Цветелина.

По-късно обаче разбрах, че съм бил лично засегнат от техния кръг. Самата Галена също се ми предложи лична среща с нея чрез един от най-близките й фенове. Там е работата, че хората около нея са искали да ме уязвят, а тя ми предлага среща.... Нали се сещаш на къде бия?

Влез ми във фейсбук профила. Мисля, че си блокиран от време оно. Намери начин да влезеш и да прочетеш последните ми три публикации, ако все още не си го сторил.

Да, помня, че я подкрепяхте. То лошо няма, но просто мислех, че и тогава си запознат, че упражняват натиск върху хора и структури... и че не е толкова проста работата.

Ъъъ... anyway, на лично ще мина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Много се напрегна нещо. Дърважата била докарана до фалит..ама се кефиш на клиповете за по 300 бона на Счетоводителката.

Емилия е на участие почти всяка вечер и си изкарва пари. Единствените й по-скъпи клипове са тези с Денис. Другите са си на нормално ниво. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Сещам се пак за нарградите на Планета, когато дадоха наградата на Янева за баладата, вместо на Глория за "Пясъчни кули" Публиката освирка Янева, но това беше заглушено после на записа. 

Тя Глория я оправи. Тя получи две награди тогава май и на едната се обърка и излезе и вика "Мерси, че подкрепихте баладата ми", и така индиректно подсказа, че е обидена. Нормално. Даже помня, че и колеги я бяха подкрепили тогава. Камелия в "Автограф" каза, че е очаквала наградата да е за "Пясъчни кули". Не е само този случай. На последните награди, когато се скараха и - вината е колкото на Преслава, толкова и на Галена. Вярно, беше си година на Галена, но наградата за Концертно присъствие беше за концерта на Глория, а я дадоха на Галена, пък за на Мария албумчето с изкупения от нея самата тираж - без коментар.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Емилия е на участие почти всяка вечер и си изкарва пари. Единствените й по-скъпи клипове са тези с Денис. Другите са си на нормално ниво. 

Че ти за колко пари си мислиш че пее Емилия? 3-4к макс и като си раздели хонорара с балета,който мъкне й остават жълти стотинки сигурно.

Валери Милев е най-скъпия режисьор. Тия клипове,които ти изглеждат на "нормално ниво" струват колкото един скъп клип от Нанков за Цура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Balkandji каза:

Не беше сега. Все пак подкрепях Галена и преди, и повреме на дуетите й с Цветелина.

По-късно обаче разбрах, че съм бил лично засегнат от техния кръг. Самата Галена ми предложи лична среща с нея чрез един от най-близките й фенове. Там е работата, че хората около нея са искали да ме уязвят, а тя ми предлага среща.... Нали се сещаш на къде бия?

Влез ми във фейсбук профила. Мисля, че си блокиран от време оно. По стечение на "странни" обстоятелства не мога да отблокирам никой от блок листата си. Намери начин да влезеш и да прочетеш последните ми три публикации, ако все още не си го сторил.

Оказа се, че аз съм те блокирал. :D Дори не помня кога и за какво. Все тая, стари истории.

Прочетох... не знам какво да кажа... на твоя страна съм. Не би тръгнал инсинуации да правиш. Но малко ми е плашещо това и със сигурност не е единственото деяние. Уведомил ли си институции някакви?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...