Jump to content


Малката - Мой


Препоръчани коментари

Става за слушане, но текста е поредната простотия! Тая да вземе да порасне. На 31 години се мисли още за 18 годишна. Егати пиклата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е песен а е миш маш от фази взети от  други текстове на песни...
Сега всички лапата ще се радват в петък и събота по клубове те на тази песен с балон в уста....
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна кошмарна “песен”. Това момиче каква сила беше в Ара. Как допусна да се обезличи и превърне в няква незадоволена лелка, която плюе и ругае всичко и всеки във всяка следваща песен, не знам. Голяма загуба и пилеене на талант. Иначе има супер хубавия глас, ама с претоплени маджи 1:1 от Пашев трудно ще се задържи за повече от 1 месец пред децата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно, отсвира е много як и до там. Пашев ще постави рекорд за продуцента прецакал потенциала на най-много изпълнители. Ванеса беше готов продукт само няколко силни песни трябваха, вместо това този грутесен псевдоним, дуети до без край и между тях някоя тъпа песен. Може и да е имала някой сезонен хит, но това не е успех.

Кариерата на Денис, бог да го прости съсипа по подобна формула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали Пашев я кара да пее така, но напоследък пее равно и монотонно през цялото време. Никаква емоция няма в изпяването.

В Ара ми беше от любимите вокалистки, а сега ми е досадно да я слушам.

Очевидно Даймънд си имат стандарт на стерилни вокали. Съсипаха гласа на Данна, Робов звучи като Siri и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...