Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 2 часа , Hurricane каза:

Да, с тениска на Валентино, струваща колкото целия ти гардероб. Да не стигаме до късите панталони и обувките… А и не може всеки да е гелосан, наточен и с коремче като Гальо :) 

Точно тази тениска на Валентино е тотално без вкус и не прави разлика с обикновена реплика за 10 лева. Точно, щом стигаме до лични нападки, не давам хиляди евро за дрехи, но със сигурно имам в пъти повече вкус от Павел мутрата.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Малката пикла е решила да ги смачка тази година! Давай, муци ❤️

 

Данна има хубав глас и пее много добре, а си пилее таланта с Пашевите еднодневки... по-склонен съм да работи с тенекията, поне някакво разнообразие от нея да има

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, lucellent каза:

Данна има хубав глас и пее много добре, а си пилее таланта с Пашевите еднодневки... по-склонен съм да работи с тенекията, поне някакво разнообразие от нея да има

Страхотна е, наистина! Дано Пашев ѝ направи разнообразни песни. “Дисниленд” и “Бях с теб” доста се различават една от друга. Той е започнал да използва Драганински за някои от аранжиментите, което означава, че е помислил в тази посока. За мен е по-добре от Ганев, който буквално прави една и съща песен вече няколко години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Начинът на работа на Даймънд е скандален. Половин година нищо и след това за 1 месец бълват през 1 седмица. Мислех си че първите 3 песни,които качиха са били просто за да си развият канала,а Мой и дуета на леля Данче и Робов са им официалните сингли за лятото,но явно не..

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Андрюшка защо захапа Благо Джизъса? Каква е драмата тук? 😂😂😂

20220627_191742.jpg.d2c97d36038705d2857bc86e36e69337.jpg

Кара ги всички подред 😂

Оня ден пак захапа Сашка със стори, ама го изтри след 20-30 минути 🤣 Странна история..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Майко… дали не са и хакнали профила? Ако ли не, тази жена наистина има нужда от помощ…

Дори и да я хакнат, не могат да я имитират толкова добре, то й идва отвътре...

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Как може все още да не си чула "КУРВA ЛИ СЪМ ЧЕ ИЗЛИЗАМ С ДРУГ"?💀

Аз пък я чух и изобщо не я запомних. Ама абсолютно нищо не ми направи впечатление. Как пък една дума от тоя текст не попих.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Аз пък я чух и изобщо не я запомних. Ама абсолютно нищо не ми направи впечатление. Как пък една дума от тоя текст не попих.

Разочароваш ме! Аз не съм я спрял.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Разочароваш ме! Аз не съм я спрял.

Ау, два-три-чеТРи-пет... много оригинално...

Честно казано е скучна, но понеже е между две от обещаващите млади имена, ще се пуска...

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Как може все още да не си чула "КУРВA ЛИ СЪМ ЧЕ ИЗЛИЗАМ С ДРУГ"?💀

Само като си помисля, че непълнолетно момиче (когато са снимали клипа е нямала 18) пее за курви ми става зле. Докога с тази агресия в песните им не знам. “Дисниленд” не  е зле, но “Той” си е връх. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...