Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, _Kukicha3 каза:

Представете си изденадата на Галена за рождения ѝ ден да е дует с Преслава 😳

Аз все пак мисля че нещо не е готово и ще минем без "изненадата"(дуета с Дамян). Едва ли ще пуска surprise release.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Докато пътувам за участия, винаги намирам време за любимите си фенове от колата, а ти си най-добрата, не си мазна, а обективна. И също така е забавно, когато можем да се смеем на определени influencers ❤️ 

 

Днес е Галенски ден. Да се поздравим! 😍

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, stereoto_ каза:

Някой прости за дует?😇

Просто я е поздравила за РД. Нещо нормално е, щом вече са подобрили отношенията си. Браво на Преслава за крачката. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Аз все пак мисля че нещо не е готово и ще минем без "изненадата"(дуета с Дамян). Едва ли ще пуска surprise release.

Дуетът с Дамян няма да е следващото нещо, което ще пусне. Едва ли с него има летен хит..по-скоро песента им ще е нещо средно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Hurricane каза:

Преслава показа, че е по-добра от Галена и като човек. В единствените им животи няма как да бъдат скарани и тя много добре го знае. Евала! 

 

Виж, добра е постъпката на Преслава, но да отсичаш, че е по-добра като човек заради една честитка е меко казано нереално. Няма как да знаеш, освен ако не ги познаваш лично и то много добре. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Дуетът с Дамян няма да е следващото нещо, което ще пусне. Едва ли с него има летен хит..по-скоро песента им ще е нещо средно.

Защо не? След като и Кости е замесен, нещо в стил Турбуленция ако е безпроблемно ще си е летен хит.

Аз знам, че има и един гръцки кавър, но кога и дали ще го качи не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Да видим дали Галена ще го репостне. Според мен ако наистина отново са приятелки със сигурност ще има дует.

Аз очаквам първо да се последват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Просто я е поздравила за РД. Нещо нормално е, щом вече са подобрили отношенията си. Браво на Преслава за крачката. 

На мен ми е малко странно как така Преса буквално от нищото започна пак да говори за Галена след като години наред отбягваше темата и дори пиара ѝ беше забранил да я питат за нея по интервюта.

Докато Галена никога не е отбягвала темата Преслава и е говорила свободно за отношенията им.

Все пак наистина ми харесваха като комбина и бяха забавни заедно така че дано отново видим нещо колаборативно от двете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

На мен ми е малко странно как така Преса буквално от нищото започна пак да говори за Галена след като години наред отбягваше темата и дори пиара ѝ беше забранил да я питат за нея по интервюта.

Докато Галена никога не е отбягвала темата Преслава и е говорила свободно за отношенията им.

Все пак наистина ми харесваха като комбина и бяха забавни заедно така че дано отново видим нещо колаборативно от двете.

Миналата година мисля, че беше я бяха питали пак нещо за Галена, когато беше болна и Преслава отговори, че й се е обадила. Май беше на лайф. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Миналата година мисля, че беше я бяха питали пак нещо за Галена, когато беше болна и Преслава отговори, че й се е обадила. Май беше на лайф. 

На стори беше, защото се беше изнервила, че медиите пишеха, че докато тя обикаляла дискотеките, нейната приятелка Галена била болна. Преса беше бясна. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все някоя от двете трябваше да спре това. 1) В основната на скандалът стои конспирация. 2) Вече няма кой знае какво напрежение м/у феновете им, защото няма награди, съответно няма какво да делят. 3) Минали са повече от 5 години.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко стана бе, Каме, май е гадничко да ти изтрият засилващ се краден хит? :DИначе с оная лелка Стоянова се хилеха на Гера.

Кога ще качи тоя прословут ремикс, или чака от някой диджей машуп с друга песен на Галена? :D

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Covidche каза:

Аз вчера видях, че ремикса е качен, но до час-два го бяха свалили. 😂

 

 

Аз така и не разбрах какъв ремикс е това? Минимални модулации в инструментала

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, lucellent каза:

Изглежда половината е качен засега, а другата и тя ли днес? 

В поста си е писала за целия албум и нищо за другите песни. Явно предстои да бъдат качени.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Covidche каза:

Аз вчера видях, че ремикса е качен, но до час-два го бяха свалили. 😂

 

 

Вчера не съм разбрал, че е излизал някакъв ремикс, от вас прочетох, че е приличал на "Феноменален". Но видях поста й за ретрограден Меркурий, в който обещава ремикс да бъде качен днес. :D

https://www.instagram.com/p/CdyXoJIDZEl/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Оф, колкото й се кефя, че някак си успява да бъде вървежна и днес, толкова се и излага с тия неуредени песни, аматьорски ремикси и сменения фейс. В клиповете я снимат от хубав ъгъл и изглежда добре, но при Цитиридис и от участия си е баш двойничка на Албена Вулева. Накрая направи всичко, за което плюеше другите - уеднаквяването, крадените песни. За книгата и прословутия албум, на който дори заглавие сложи, а така и не излезе, да не говоря.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Вчера не съм разбрал, че е излизал някакъв ремикс, от вас прочетох, че е приличал на "Феноменален". Но видях поста й за ретрограден Меркурий, в който обещава ремикс да бъде качен днес. :D

https://www.instagram.com/p/CdyXoJIDZEl/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Оф, колкото й се кефя, че някак си успява да бъде вървежна и днес, толкова се и излага с тия неуредени песни, аматьорски ремикси и сменения фейс. В клиповете я снимат от хубав ъгъл и изглежда добре, но при Цитиридис и от участия си е баш двойничка на Албена Вулева. Накрая направи всичко, за което плюеше другите - уеднаквяването, крадените песни. За книгата и прословутия албум, на който дори заглавие сложи, а така и не излезе, да не говоря.

Тя пак го качи... не виждам какъв беше смисъла да го трие и да го отложи с един ден, като няма промяна в песента. Сякаш щяхме да умрем че сме чули нескопосания "ремикс" 1 ден по-рано

 

 

  • Like 2
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Вчера не съм разбрал, че е излизал някакъв ремикс, от вас прочетох, че е приличал на "Феноменален". Но видях поста й за ретрограден Меркурий, в който обещава ремикс да бъде качен днес. :D

https://www.instagram.com/p/CdyXoJIDZEl/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Оф, колкото й се кефя, че някак си успява да бъде вървежна и днес, толкова се и излага с тия неуредени песни, аматьорски ремикси и сменения фейс. В клиповете я снимат от хубав ъгъл и изглежда добре, но при Цитиридис и от участия си е баш двойничка на Албена Вулева. Накрая направи всичко, за което плюеше другите - уеднаквяването, крадените песни. За книгата и прословутия албум, на който дори заглавие сложи, а така и не излезе, да не говоря.

Забрави и големия концерт, който а няма да де състои разбира се.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...