Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Just_Me каза:

Ааа Лоренчето още е там- в момента на нея се крепи цялата фирма 😄

Дано доживеем траверса да приключи с жалката си уродлива кариера :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Just_Me каза:

Ааа Лоренчето още е там- в момента на нея се крепи цялата фирма 😄

То и в самото начало беше така. :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Как може всеки път да е толкова страхотна!?😍

 

Предлагам следващия хит да се казва: Прахосмукачка :)

"Аз смуча смуча като ..смукачка,

хо да, ох да, засмуках го този биберон" :D

  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

Предлагам следващия хит да се казва: Прахосмукачка :)

"Аз смуча смуча като ..смукачка,

хо да, ох да, засмуках го този биберон" :D

Добра идея. След това- Съдомиялна. Народа да има фон за всеки домакински повод.:Jumpy:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направим петиция за екстрадиране на тоя селянин от тук, че само него връткат 24/7 не оставят време за другите им изпълнители :D

vlcsnap-2022-02-20-14h56m43s251.png.6332bcf9bf6a0ea1311d77f9f20d5326.pngvlcsnap-2022-02-20-14h45m14s38.png.a321169298dd15224ca00706cef4e274.pngvlcsnap-2022-02-20-14h34m12s74.png.460f01c037e8eeccf9ae06336d052fd6.png

И Хари маймуната на Планета, ако четеш тука моля те оправете си звука на всички нови клипове по HD, че сте пуснали EQ ефект и звучат много зле! 

  • Like 1
  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре стават 7 месеца от премиерата, а в YouTube вече има 18.2М и най-бързо направен милион за българска соло песен в Spotify. Последните соло огромни хитове(Дай ми още, Феноменален, Пиян и 100 живота) имаха по-малко за година. Ти не си за мен върви най-добре от Мотел насам, вече е минала Скандал и става трета най-слушана поп-фолк песен за годината, след Турболенция и ВНЛ. 

Screenshot-20220220-152738-You-Tube.jpg

Screenshot-20220220-152810-You-Tube.jpg

Screenshot-20220220-152539-Spotify.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Ааа Лоренчето още е там- в момента на нея се крепи цялата фирма 😄

"Кучката проклета" нали я качи в собствен канал, а и дует с Антонио пусна в КокошарникОфишъл, та помислих, че и тя е била шута на Оцко. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Това цигле все се мисли за нещо повече от Софчето :D

Кралицата на циглетата ха.ха :D

 

Какви кралици на циганите и циганската музика са и двете, като си пеят само на български. Доколкото знам на балканите, а и по-широко, циганите още боготворят починалата Есма с тази титла.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Какви кралици на циганите и циганската музика са и двете, като си пеят само на български. Доколкото знам на балканите, а и по-широко, циганите още боготворят починалата Есма с тази титла.

 

Точно за Есма се сетих, че това прозвище е нейното :)

Но за БГ пак ли е тя?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Какви кралици на циганите и циганската музика са и двете, като си пеят само на български. Доколкото знам на балканите, а и по-широко, циганите още боготворят починалата Есма с тази титла.

 

В Югославия може би - тука никой не е чувал за нея.

Освен това циганите по света си имат местни звезди. В Испания са едни, в Русия  - други, в Турция - трети и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Не и във времена, в които да не пречи някакъв монопол. Но пък сега пречи залеза на българската музика.

Не са ѝ времената виновни. Деса няма качествата за продуцент. Тя себе си едва продуцира, ти чакаш някого друг да успее.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Не са ѝ времената виновни. Деса няма качествата за продуцент. Тя себе си едва продуцира, ти чакаш някого друг да успее.

Не знам дали ще успее или няма да успее- ще видим. Но към 2022 почвата е доста по-подходяща за продуциране, отколкото във времената, в които Десислава не я въртяха дори по телевизията и тръгна да си прави своя, за да конкурира фирма с десетки утвърдени имена, ротация по една от най-гледаните Тв, постоянни концерти, турнета, награди, уредени тонове участия и т.н. Днес просто правиш канал и качваш там новия изпълнител, а Сашка го пробутва по някакви участия, независимо дали има интерес към него.

А и както и да го погледнем, Десислава, ориентирана или не, е много по-разпознаваема сред българите от едни Галин и Меди, много повече лежи на такова име да се прави на продуцент.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

 

Тоз едно интересно интервю ще направи и ще е само 4 минути.. 🤦‍♀️ Тя милата се е вдигнала от Турция да му дойде на крака 🤦‍♀️

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...