Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

Току що, xroflx9 каза:

Ето това е скандал! Не бъди толкова лаконична..

Накарайте я да разкаже, това е една брутална история, която директно ще направи тази тема, такава на годината.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Безсрамница! 

Възмутен съм. 

Dislike Smh GIF by Next Level Chef

Моралните? За манастира!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Накарайте я да разкаже, това е една брутална история, която директно ще направи тази тема, такава на годината.

Готов съм да пожертвам моята тема за Зайка и тази да стане тема на годината! @Blueberry c'mon.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Аз пиша от манастира!

В момента се кръстя... 

Ти караш всички нас да се разчупим и ние го направихме, айде време е и ти. Я бързо кажи – имаш ли си гадже?

  • Like 2
  • Thanks 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Ти караш всички нас да се разчупим и ние го направихме, айде време е и ти. Я бързо кажи – имаш ли си гадже?

В манастира никой сме монаси. Само да уточня, че не общувам с другите, щото ме е страх да не... 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Намерил си къде като ги знаем какви са морални в манастирите.😂

Ти кога беше в манастир, че се изказваш?

Аз съм праведен човек! Крайно време е да го осъзнаеш

Friday Elmo GIF

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

В манастира никой сме монаси. Само да уточня, че не общувам с другите, щото ме е страх да не... 

Сигурно си вкарвате женствени момченца да ги чукате :1000(29):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ти кога беше в манастир, че се изказваш?

Това провокиращ въпрос ли е? Щом ти казвам, значи знам. Ти затова си отишъл там, не се срамувай. Няма само ние да ставаме звезди. 😁😁😁

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Това провокиращ въпрос ли е? Щом ти казвам, значи знам. Ти затова си отишъл там, не се срамувай. Няма само ние да ставаме звезди. 😁😁😁

Не се притеснявай. Освен че съм монах, държа електрошок под възглавницата, ако някой ме нападне.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е в буквалния смисъл де, написах го така, за да скандализирам. 😁

Имаше един период, в който приятелките ми се бяха обсебили от идеята да си хващат богати гаджета и се завъртяхме в една компания комплексари, които реално дори нямаха толкова пари, просто парадираха.

Аз си се занимавах "по любов", но един път един льольо ме ядоса и реших да изляза с един от тия, който ми пишеше (и на всички останали btw) ии  се "загаджихме", като в тоя период и ми е давал пари "просто да си имам" и ме е водил в чужбина. Не е било заплащане за услуга :D 

  • Haha 2
  • Wow 6
  • Love 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Сам се прецаках като казах. 

Сега вместо име на праведен - тръгнаха слухове. 

Извратеняци.

 

Ти най-добре трябва да знаеш в коя тема се намираш, все пак. :P

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не е в буквалния смисъл де, написах го така, за да скандализирам. 😁

Имаше един период, в който приятелките ми се бяха обсебили от идеята да си хващат богати гаджета и се завъртяхме в една компания комплексари, които реално дори нямаха толкова пари, просто парадираха.

Аз си се занимавах "по любов", но един път един льольо ме ядоса и реших да изляза с един от тия, който ми пишеше (и на всички останали btw) ии  се "загаджихме", като в тоя период и ми е давал пари просто да си имам и ме е водил на екскурзии. 

Защо не продължи да го изцеждаш и буквално и преносно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...