Jump to content



Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Arwity каза:

А имах 1 гадже преди години, огрооомно. Като се съблече се чесах по главата и чудих кде ще се побере в мен туй чудо. Уви, ужасен секс. 

Това е факт. И аз преди години правих секс с един пич с наистина огромеен. Беше секс за една нощ, но наистина както казваш първоначално си в шок дали няма да ти е некомфортно от толкова голям. Накрая следва разочарованието и секса е с нулево удоволствие. Със сигурност не зависи само от размера. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Боже,зайка наистина направи революция. От разни basic bitches,които се карат за гледания сега си споделяме и майчиното мляко :оо

Понякога така става. В кавгите се раждат много истински истории. Няма лошо. Раздела е скрит за външни лица, нали? 😁

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Това е факт. И аз преди години правих секс с един пич с наистина огромеен. Беше секс за една нощ, но наистина както казваш първоначално си в шок дали няма да ти е некомфортно от толкова голям. Накрая следва разочарованието и секса е с нулево удоволствие. Със сигурност не зависи само от размера. 

Едва ли си преживяла по- голямо разочарование от мен. Чак ме е срам да го разкажа само като се сетя. Позорът за него беше голям. Езък за 22-те му сантиметра. Пууу

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Едва ли си преживяла по- голямо разочарование от мен. Чак ме е срам да го разкажа само като се сетя. Позорът за него беше голям. Езък за 22-те му сантиметра. Пууу

Е като започна разкажи. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Като се замислииш коя от двете тръпки ти е по-силна? Към нея ли? 

Колко провокативен въпрос 😁

По принцип да тя е едно а те са съвсем друго. Едното не може да замести другото.

Проблема е, че идва момент да ме ревнуват от нея. Единият уж всеки си имаше личен живот и никой няма право да се меси. И в един момент тръгна да ми държи сметка защо не съм му отговарял. Колко време трябвало да ме чака. Другият пък вика. Искам да съм с теб искам всички да научат не ми пука няма да се крия. В такива филми са ме вкарвали. Не че го няма и обратното уж всичко е наред. Аз му пиша гласували и тоя след два часа ме блокира. 🤣 и така без никакво обяснение и до днес.

  • Wow 1
  • Hug 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Brian каза:

Колко провокативен въпрос 😁

По принцип да тя е едно а те са съвсем друго. Едното не може да замести другото.

Проблема е, че идва момент да ме ревнуват от нея. Единият уж всеки си имаше личен живот и никой няма право да се меси. И в един момент тръгна да ми държи сметка защо не съм му отговарял. Колко време трябвало да ме чака. Другият пък вика. Искам да съм с теб искам всички да научат не ми пука няма да се крия. В такива филми са ме вкарвали. Не че го няма и обратното уж всичко е наред. Аз му пиша гласували и тоя след два часа ме блокира. 🤣 и така без никакво обяснение и до днес.

Драги ми Смехурко, слушай да ти кажа. Това един мъж каква свирка ще ти направи, жена не е сънувала, че може

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Колко провокативен въпрос 😁

По принцип да тя е едно а те са съвсем друго. Едното не може да замести другото.

Проблема е, че идва момент да ме ревнуват от нея. Единият уж всеки си имаше личен живот и никой няма право да се меси. И в един момент тръгна да ми държи сметка защо не съм му отговарял. Колко време трябвало да ме чака. Другият пък вика. Искам да съм с теб искам всички да научат не ми пука няма да се крия. В такива филми са ме вкарвали. Не че го няма и обратното уж всичко е наред. Аз му пиша гласували и тоя след два часа ме блокира. 🤣 и така без никакво обяснение и до днес.

Не е провокативен, но ми стана интересно. Винаги когато има намесен трети човек стои този въпрос. 

Определено тези двамата са луднали по теб и яко са зависими. Поне ти е интересно. 😁 Щом уж сте се изяснили, но те ревнуват, блокират, ясна е работата. 

Ето ти провокативен въпрос:

Секса с жена или с човек от същия пол ти харесва повече?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Драги ми Смехурко, слушай да ти кажа. Това един мъж каква свирка ще ти направи, жена не е сънувала, че може

Не бъди толкова убеден, че не искам да ти разкривам едно гадже как ми викаше заради уменията ми. 🙈

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Arwity каза:

@Starboy няма да си легна докато не разкажеш пиленце сладко. Ако искаш на ЛС, или др път като имам път към София мисли му 😄

Обожавам те, знаеш го! Не мога да кажа всичко наведнъж, имай търпение. Да не стане после да се създаде тема Спомени и бисери на Starboy... 

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Обожавам те, знаеш го! Не мога да кажа всичко наведнъж, имай търпение. Да не стане после да се създаде тема Спомени и бисери на Starboy... 

След години ще има теми и за нас..  Кой знае кой прави скрийншоти сега в темата и чака момента...

Току що, THE IIconic каза:

ПрахоСМУКАЧКА? :D

Нещо по-голямо дето стои на стената. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

След години ще има теми и за нас..  Кой знае кой прави скрийншоти сега в темата и чака момента...

Нещо по-голямо дето стои на стената. 

Климатик???

  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Не бъди толкова убеден, че не искам да ти разкривам едно гадже как ми викаше заради уменията ми. 🙈

Те в момента издирват една Стела да не си ти 🤣

 

Screenshot_20220121-141637.png

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

След години ще има теми и за нас..  Кой знае кой прави скрийншоти сега в темата и чака момента...

Нещо по-голямо дето стои на стената. 

Телевизор?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Не е провокативен, но ми стана интересно. Винаги когато има намесен трети човек стои този въпрос. 

Определено тези двамата са луднали по теб и яко са зависими. Поне ти е интересно. 😁 Щом уж сте се изяснили, но те ревнуват, блокират, ясна е работата. 

Ето ти провокативен въпрос:

Секса с жена или с човек от същия пол ти харесва повече?

 

На такъв въпрос не отговарям. Ако не ми харесваше щях ли да го правя.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Леля зайка дали се е регнала пак? Няма ли как по ип или нещо подобно да се види?

@Starboyще чакам да знаеш. Тамън малко да се разсея от моите любовни драми.

И дайте идея как да се свържа с някой дето ме блокнал отвсякъде. Дори да трябва да платя 

Току що, Stela каза:

Я кажете вие на какъв предмет бихте се оприличили в уменията си?

На дърво разбира се

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...