Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 46 минути, xroflx9 каза:

Много слаба активност :((. Не се правете на много морални. Моралните за манастира както казва една форумна мегазвезда.

Кое е най-неловкото нещо,което ви се е случвало по време на секс?

Точно заживяхме заедно и аз от притеснение се напих от половин бутилка вино, не знаех къде се намирам първия път и гаджето ми ме заведе в банята да ме изкъпе.... и първата нощ сексът се провали! На сутринта се събудихме гушнати, а и нямам особено спомени... :D Май това е единственото нещо за което се сещам. Имам и един гаф сигурно от 13-14 години, да заспя докато някой се опитва да ми прави нещо... пак много пих и явно не ми беше особено интересно! :D 

  • Haha 3
  • Wow 3
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Колко често мастурбирате?

 

преди 1 час , FikLena каза:

Как така всеки ден ?

добре де при мен ли има проблем ? само 1 път на седмицата..  :(

Когато сте влюбени, все по-малко го правите, поне при мен е така от лятото насам. 

 

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

доказани вреди от мастурбацията при мъжете

 

Изследователите казват, че мъжете трябва да еякулират поне 21 пъти месечно, за да намалят риска от рак на простатата

https://fakti.bg/life/626701-majete-trabva-da-pravat-seks-pone-21-pati-v-meseca

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Starboy каза:

Нали вече казах - бил съм, да. Дори смея да кажа, че първата ми любов е именно от Рамания! Сигурно затова винаги се връщам тук, имам някакъв сантимент към това място.

И какво стана с тази любов?

Хора пак правите същото! 

Всички въпроси ги насочвате в една тема. Правете теми за всичко пикантно, нали затова е разделът!!!! 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

 

Когато сте влюбени, все по-малко го правите, поне при мен е така от лятото насам. 

 

Би трябвало да е обратното. Като си с човек който обичаш би трябвало и да ти се иска. Не да си говорите само сладки приказки.

  • Haha 5
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

 

Когато сте влюбени, все по-малко го правите, поне при мен е така от лятото насам. 

 

Никаква любов, предпочитам кинти! 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Много слаба активност :((. Не се правете на много морални. Моралните за манастира както казва една форумна мегазвезда.

Кое е най-неловкото нещо,което ви се е случвало по време на секс?

Това е история, която никога не съм разказвал пред никого ще разкажа само, защото никой тук не ме познава.

Значи няколко години след като се преместих да живея в Италия и открих grindr се запознах с някакъв тип с който се видяхме в тях за да... готвим. По време на.. готвенето той се почувства зле, почервеня, дишането му стана много тежко и т.н. Закарах го до бърза помощ където, на регистратурата трябваше подробно да обясня как точно е стигнал до това състояние, а след това същото обяснение трябваше да дам и на родителите му когато дойдоха, за щастие те не бяха никак изненадани от разказа ми 😄

П.п. Момчето е живо е здраво откриха му някакъв кардиологичен проблем и трябваше да му направят лека интервенция за да го разрешат. Повече никога не го видях.

  • Haha 2
  • Wow 6
  • Sad 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Brian каза:

Би трябвало да е обратното. Като си с човек който обичаш би трябвало и да ти се иска. Не да си говорите само сладки приказки.

Говорим за соло мастурбиране, другото ясно.🙃

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Никаква любов, предпочитам кинти! 

То и аз се впуснах просто защото ми беше интересно, без намерение за любов, ама бързо се предадох. Фак ит, някога не може да контролираме чувствата.

  • Tongue 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fearless&#x60; каза:

Това е история, която никога не съм разказвал пред никого ще разкажа само, защото никой тук не ме познава.

Значи няколко години след като се преместих да живея в Италия и открих grindr се запознах с някакъв тип с който се видяхме в тях за да... готвим. По време на.. готвенето той се почувства зле, почервеня, дишането му стана много тежко и т.н. Закарах го до бърза помощ където, на регистратурата трябваше подробно да обясня как точно е стигнал до това състояние, а след това същото обяснение трябваше да дам и на родителите му когато дойдоха, за щастие те не бяха никак изненадани от разказа ми 😄

П.п. Момчето е живо е здраво откриха му някакъв кардиологичен проблем и трябваше да му направят лека интервенция за да го разрешат. Повече никога не го видях.

Аз щях да умра преди него. Задължително щях да излъжа. Но дано и не ми се налага 

преди 2 минути, Willy каза:

Говорим за соло мастурбиране, другото ясно.🙃

Е да то солото е когато няма с кой

  • Haha 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

То и аз се впуснах просто защото ми беше интересно, без намерение за любов, ама бързо се предадох. Фак ит, някога не може да контролираме чувствата.

Говори ми за любов и чувства като станеш на 30. Не се заблуждавайте. Живейте си живота и хич да не ви пука. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, fearless&#x60; каза:

Това е история, която никога не съм разказвал пред никого ще разкажа само, защото никой тук не ме познава.

Значи няколко години след като се преместих да живея в Италия и открих grindr се запознах с някакъв тип с който се видяхме в тях за да... готвим. По време на.. готвенето той се почувства зле, почервеня, дишането му стана много тежко и т.н. Закарах го до бърза помощ където, на регистратурата трябваше подробно да обясня как точно е стигнал до това състояние, а след това същото обяснение трябваше да дам и на родителите му когато дойдоха, за щастие те не бяха никак изненадани от разказа ми 😄

П.п. Момчето е живо е здраво откриха му някакъв кардиологичен проблем и трябваше да му направят лека интервенция за да го разрешат. Повече никога не го видях.

Аз не разбрах! Какво готвихте? 😂😂😂

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Говори ми за любов и чувства като станеш на 30. Не се заблуждавайте. Живейте си живота и хич да не ви пука. 

Не трябва да си изтърват шанса. Няма такова нещо 30,40,50 защото годините си минават. То или се случва или не 

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Говори ми за любов и чувства като станеш на 30. Не се заблуждавайте. Живейте си живота и хич да не ви пука. 

Искаш да кажеш, че според теб, преди 30 човек не се влюбва истински ли? Стига .. Не казвай, че на по-ранна възраст не са ти завъртали главата до замайване.. 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Говори ми за любов и чувства като станеш на 30. Не се заблуждавайте. Живейте си живота и хич да не ви пука. 

Абе, друго си е да е драматично, да има да ревнуваш някой, с което да задоволиш токсичната си страна! ❤️ 

Иначе @DevilWish и на мен така ми се провали първият път, само че не аз бях напълно пиян. 😆

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Абе, друго си е да е драматично, да има да ревнуваш някой, с което да задоволиш токсичната си страна! ❤️ 

Иначе @DevilWish и на мен така ми се провали първият път, само че не аз бях напълно пиян. 😆

Перфектния първи път е само във филмите 😁

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Искаш да кажеш, че според теб, преди 30 човек не се влюбва истински ли? Стига .. Не казвай, че на по-ранна възраст не са ти завъртали главата до замайване.. 😂😂😂

Преди 30 било квото било. Сега само секс, това са правилата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Brian каза:

Аз щях да умра преди него. Задължително щях да излъжа. Но дано и не ми се налага 

Е да то солото е когато няма с кой

Не беше удачно, все пак трябваше да разберат какво му е и по-важното че не съм му направил аз нещо 😆. А и хората тук трудно се скандализират от подобни неща.

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Аз не разбрах! Какво готвихте? 😂😂😂

😁😁😁 прояви въображение 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Абе, друго си е да е драматично, да има да ревнуваш някой, с което да задоволиш токсичната си страна! ❤️ 

Иначе @DevilWish и на мен така ми се провали първият път, само че не аз бях напълно пиян. 😆

А или П беше? 😂😂😂

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Преди 30 било квото било. Сега само секс, това са правилата. 

Щом можеш така без да се влюбиш в някакъв момент е добре за теб. Ще си спестиш главоболия и просто ще си правиш кефа. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...