Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

Абе, друго си е да е драматично, да има да ревнуваш някой, с което да задоволиш токсичната си страна! ❤️ 

Иначе @DevilWish и на мен така ми се провали първият път, само че не аз бях напълно пиян. 😆

При мен лошото, че не беше първият път. Много неловко така! :D 
Колкото до любовта..... честно казано след като реших да прекратя 10 годишна връзка и се изправих пред някои здравословни проблеми, точно когато не очаквах и нямах намерение, при мен се появи това чувство. Сега сме влюбени-загубени! :D Най-хубавото е, че горе-долу сме и на едни години и така. Не ми се споделят повече подробности, но THE IIconic има право, че без чувства е по-добре, обаче понякога не пита и никой не е готов, просто се случва! Аз в случая представа си нямах тогава, мислех само как да се справя с някои проблеми, но половинката ми много ми помогна! Ама да си призная, че често ме нервира! :D Секса оправя всичко обаче! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Преди 30 било квото било. Сега само секс, това са правилата. 

И това омръзва. С чувства е по добре. Ако са взаимни пък съвсем.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Ooo 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

И това омръзва. С чувства е по добре. Ако са взаимни пък съвсем.

Няма по-прекрасна емоция, въпреки, че ще ти късат нервите понякога. Преживява се. Преди малко пак бяха на път да ме нервират ама една дума ми стигаше да си оправя настроението. Понякога едно "обичам те" оправя много неща!
Като ще си говорим на тази тема - вие влюбени ли сте? :D Аз категорично ДА! :D Признавам си и мога да се похваля, че половинката винаги гледа първо за мен да има, ако трябва себе си ще лиши, но винаги гледа да има за мен и да ме зарадва. :) 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Няма по-прекрасна емоция, въпреки, че ще ти късат нервите понякога. Преживява се. Преди малко пак бяха на път да ме нервират ама една дума ми стигаше да си оправя настроението. Понякога едно "обичам те" оправя много неща!
Като ще си говорим на тази тема - вие влюбени ли сте? :D Аз категорично ДА! :D Признавам си и мога да се похваля, че половинката винаги гледа първо за мен да има, ако трябва себе си ще лиши, но винаги гледа да има за мен и да ме зарадва. :) 

Уж да, но не точно. Не изпитвам същото каквото съм изпитвал преди. Не вярвам в любовта вече. По скоро е някаква привързаност и разбирателство. Общи интереси и такива работи.

  • Angry 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Уж да, но не точно. Не изпитвам същото каквото съм изпитвал преди. Не вярвам в любовта вече. По скоро е някаква привързаност и разбирателство. Общи интереси и такива работи.

Няма любов, всичко е секс и интереси! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Уж да, но не точно. Не изпитвам същото каквото съм изпитвал преди. Не вярвам в любовта вече. По скоро е някаква привързаност и разбирателство. Общи интереси и такива работи.

Значи все пак си привързан. Откога сте заедно? И аз преминах през подобни емоции преди, но точно по време на Covid си направих малко равносметка и тогава реших да продължа щом не изпитвам същото, а всичко тогава се беше превърнало просто в навик.

Ей, дано не стане много лично! Сега zai4eto82 да беше тук какъв лаф щяхме да врътнем! :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Значи все пак си привързан. Откога сте заедно? И аз преминах през подобни емоции преди, но точно по време на Covid си направих малко равносметка и тогава реших да продължа щом не изпитвам същото, а всичко тогава се беше превърнало просто в навик.

Ей, дано не стане много лично! Сега zai4eto82 да беше тук какъв лаф щяхме да врътнем! :D 

От една година някъде. Като не живеем заедно постоянно. Може би това ме спасява. Пък и аз с моите забежки мани 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

И какво стана с тази любов?

Провери сам като надникнеш в ЛС-тата ми! 

Шегувам се, разбира се. Не съществува вече, но си беше кют, детско дори смея да кажа. Клишетата, че научих някои уроци и т.н., не мисля да ги казвам, защото аз съм всичко друго, но не и клише.

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

От една година някъде. Като не живеем заедно постоянно. Може би това ме спасява. Пък и аз с моите забежки мани 🤣

Хаха и ние така, сме от година и малко. Края на Октомври 2020 се запознахме, а вече на 6-тия месец заживяхме заедно, но за сега се върнах за известно време в София, при нашите, защото нямаше как. :D Забежки ли? :D Значи все пак не сте си верни? 
Я да си признае, кой е изневерявал? :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Хаха и ние така, сме от година и малко. Края на Октомври 2020 се запознахме, а вече на 6-тия месец заживяхме заедно, но за сега се върнах за известно време в София, при нашите, защото нямаше как. :D Забежки ли? :D Значи все пак не сте си верни? 
Я да си признае, кой е изневерявал? :D 

Моето е по сложно. Не е за казване. Аз съм си я избрал за жена така или иначе. Но имам интереси и към.... м. На никой не го пожелавам много е кофти. Да си и на двата фронта. 😁

  • Hug 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Моето е по сложно. Не е за казване. Аз съм си я избрал за жена така или иначе. Но имам интереси и към.... м. На никой не го пожелавам много е кофти. Да си и на двата фронта. 😁

Разбирам те, в това няма нищо лошо!  На скоро се записах с един такъв човек, той пък се оказа, че ми бил съсед! Но само чат! :D Има си приятелка, но иска и други работи... То при мен няма време за такива неща, ако не сме заедно, то ще говорим постоянно или нещо друго. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Brian каза:

От една година някъде. Като не живеем заедно постоянно. Може би това ме спасява. Пък и аз с моите забежки мани 🤣

Чувай Боже! 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Разбирам те, в това няма нищо лошо!  На скоро се записах с един такъв човек, той пък се оказа, че ми бил съсед! Но само чат! :D Има си приятелка, но иска и други работи... То при мен няма време за такива неща, ако не сме заедно, то ще говорим постоянно или нещо друго. :D 

Че те повечето са женени или разведени с деца. Скрити лимонки. 😁

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Че те повечето са женени или разведени с деца. Скрити лимонки. 😁

Оказва се, че доста ги има, наистина. :D Този не е женен, но си има приятелка. Обаче умело се прикриват! :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

Провери сам като надникнеш в ЛС-тата ми! 

Шегувам се, разбира се. Не съществува вече, но си беше кют, детско дори смея да кажа. Клишетата, че научих някои уроци и т.н., не мисля да ги казвам, защото аз съм всичко друго, но не и клише.

Е, хубу де, стига само подхвърля там и ние да седин с отворени усти и да се чудим. Разкажи ко стана? Що не сте заедно? Изневерихте си? Не си паснахте в секса? Не ти стана малката звездичка?? Дай малко пикантерии. Аз и аз колко съм споделяла ехе.  

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Оказва се, че доста ги има, наистина. :D Този не е женен, но си има приятелка. Обаче умело се прикриват! :D 

Мда превръща се в начин на живот. Докато някой не те филмира. Защото и такива има отмъстителни 🤣

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Мда превръща се в начин на живот. Докато някой не те филмира. Защото и такива има отмъстителни 🤣

Определено не липсват и такива хора. Може би в една такава ситуация е трудно и ти да си честен с човекът до теб... защото хората са различни и не знаеш как може да реагира на това, но ако познаваш добре половинката си и си имате доверие... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Starboy каза:

Провери сам като надникнеш в ЛС-тата ми! 

Шегувам се, разбира се. Не съществува вече, но си беше кют, детско дори смея да кажа. Клишетата, че научих някои уроци и т.н., не мисля да ги казвам, защото аз съм всичко друго, но не и клише.

Не разбрах, да надникна ли или не? :D 

По принцип не знам дали не са криптирани съобщенията. Може и да не мога. Ама ако имам разрешение - веднага отивам. Ама... гледам имаш 150+ ЛС-та. Да не се окаже, че си изтрил ключовите ЛС-та хахахах

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Е, хубу де, стига само подхвърля там и ние да седин с отворени усти и да се чудим. Разкажи ко стана? Що не сте заедно? Изневерихте си? Не си паснахте в секса? Не ти стана малката звездичка?? Дай малко пикантерии. Аз и аз колко съм споделяла ехе.  

Всеки ден по малко, Арви, как иначе ще стана Потребител на 2022?

Звездичката ми никак не е малка, много моля! 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Определено не липсват и такива хора. Може би в една такава ситуация е трудно и ти да си честен с човекът до теб... защото хората са различни и не знаеш как може да реагира на това, но ако познаваш добре половинката си и си имате доверие... 

Няма такова нещо като доверие. Такива неща не се казват. Най малкото аз ще я оставя от неудобство ако един ден разбере. Няма да мога да я погледна в очите. За сега ме ревнува само от жени. 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не разбрах, да надникна ли или не? :D 

По принцип не знам дали не са криптирани съобщенията. Може и да не мога. Ама ако имам разрешение - веднага отивам. Ама... гледам имаш 150+ ЛС-та. Да не се окаже, че си изтрил ключовите ЛС-та хахахах

Ключовите ЛС-та дефакто май наистина ги няма, за жалост. Щеше да ми е интересно да си стоят, но явно плачейки съм ги изтрил! 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Brian каза:

Няма такова нещо като доверие. Такива неща не се казват. Най малкото аз ще я оставя от неудобство ако един ден разбере. Няма да мога да я погледна в очите. За сега ме ревнува само от жени. 

Като се замислииш коя от двете тръпки ти е по-силна? Към нея ли? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Starboy каза:

Всеки ден по малко, Арви, как иначе ще стана Потребител на 2022?

Звездичката ми никак не е малка, много моля! 

То тез дето най се хвалят, най ги няма 😉 дай да я видя и ще ти кажа 😄 ама да ти кажа честно, размера поне за мен въобще не е важен. Ей го последния, най-малката дет съм виждала, а най-страхотния секс. А имах 1 гадже преди години, огрооомно. Като се съблече се чесах по главата и чудих кде ще се побере в мен туй чудо. Уви, ужасен секс. 

Та.. разкажи малко пикантерии и подробности. То потребител се става с голям бум и история, една ама качествена. Не със спам. Та, изневерихте си или не си паснахте в секса?

Някой да даде идея, що да сторя как да говоря с ония дето ме блокирал. Днес съм звъняла 2000пъти и йок.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...