Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 2 минути, meleto каза:

Какво е това? И каква му е идеята?

Пръстенът се поставя в началото на члена и скротума, има и такива, които обхващат и тестисите. Пръстените намаляват цикрулацията на кръвта, за да се предизвика твърдост за по-дълго време.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Пръстенът се поставя в началото на члена и скротума, има и такива, които обхващат и тестисите. Пръстените намаляват цикрулацията на кръвта, за да се предизвика твърдост за по-дълго време.

Фикленита какво стана? Нали щяха да те женят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @Arwity

Жените над 30 искат секс на първа среща.

 

Жените на 30 години е по-вероятно да поискат секс на първа среща, отколкото по-младите момичета, сочи ново проучване на 1110 неомъжени представителки на слабия пол.

34% от жените на 30 не губят много време и предпочитат да вкарат мъжа в спалнята възможно най-бързо, предаде БГНЕС. На същото са готови само 12% от дамите на възраст между 24 и 27 години.

Сексолозите казват, че за това няма правила, всичко е въпрос на личен избор, но в никакъв случай не бива авантюристичните дами да забравят методите за контрацепция.

В онлайн пространството жените са доста по-смели. В британски сайт за запознанства половината от жените са съгласни за секс на първа среща. 30% от момичетата ще склонят за секс на втора среща, сочи още проучването. Повече от половината от анкетираните на възраст 24-27 години ще изчакат до третата среща.

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Arwity каза:

Обаче тва чудо не е скрито от гости, а трябва..

Знаех си... Сега станахме и публични личности и то с такива истории дето не са за публика. 😂😂😂

@meleto поправи тази грешка! 🤭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

wtf...

@meleto

що не направим и раздел в който да си качваме голи снимки. После може и една реклама по мрежите да му ударим.

Ти ли ще си пръв щом предлагаш? 😂 :naked:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

@Stela @Arwity

Жените над 30 искат секс на първа среща.

 

Жените на 30 години е по-вероятно да поискат секс на първа среща, отколкото по-младите момичета, сочи ново проучване на 1110 неомъжени представителки на слабия пол.

34% от жените на 30 не губят много време и предпочитат да вкарат мъжа в спалнята възможно най-бързо, предаде БГНЕС. На същото са готови само 12% от дамите на възраст между 24 и 27 години.

Тва щото като са млади и вярват в любовта, после осъзнават, че такава няма и спира да им пука и така 😀 

Колко ви е най-дългия период без секс?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Знаех си... Сега станахме и публични личности и то с такива истории дето не са за публика. 😂😂😂

@meleto поправи тази грешка! 🤭

Никой не знае кои сте. Освен ако не започнете като зайка да пускате селфита и имена.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Тва щото като са млади и вярват в любовта, после осъзнават, че такава няма и спира да им пука и така 😀 

Колко ви е най-дългия период без секс?

Аз съм за да е на първа среща. Да не се губи излишно време....

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Никой не знае кои сте. Освен ако не започнете като зайка да пускате селфита и имена.

Я стига! Сега и да сме искали няма да си качим снимки. Скрий го, това ще е от полза само. Иначе развода на някой ще тежи на твоята съвест!  Мисля да ми изтриеш профила. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Аз съм за да е на първа среща. Да не се губи излишно време....

Не съм против за секс на първа среща. Но не е и задължително. Ако сме предразположени с човека, ако ни се иска, съм за. Иначе бих почакала. Понякога има повече тръпка в очакването и в преследването. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не съм против за секс на първа среща. Но не е и задължително. Ако сме предразположени с човека, ако ни се иска, съм за. Иначе бих почакала. Понякога има повече тръпка в очакването и в преследването. 

Винаги в началото е най интересно докато се сваляте. Непознатото привлича.

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрийте клуба! Първо, че да участваш в таен ви ай пи клуб звучи по-елитно, второ, че след години, ако стана адвокат, конкуренцията може да търси компромати!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Я стига! Сега и да сме искали няма да си качим снимки. Скрий го, това ще е от полза само. Иначе развода на някой ще тежи на твоята съвест!  Мисля да ми изтриеш профила

Вече имам опит с триенето. Не можеш да ме уплашиш :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Скрийте клуба! Първо, че да участваш в таен ви ай пи клуб звучи по-елитно, второ, че след години, ако стана адвокат, конкуренцията може да търси компромати!

Ще те правим звИздЪ. Не се дърпай!

Адвокат щял да става...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ще те правим звИздЪ. Не се дърпай!

Адвокат щял да става...

 айдеееееееееееееееее благодаря ти ❤️

инстаграм емдедадва (егати гадната дума)

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Плащали ли сте някога за секс?

 

Много мило да си помислиш, че имаме толкова пари. Ако имах - щях.

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...