Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, DevilWish каза:

Много ми се слуша нещо подобно на Гергана - "Последна вечер" например. Страшно различна песен, да не кажа най-различната в поп-фолка. Къде отиде този Токича? Да вземе да направи пак някоя песен на Гергана, та за пореден път да се завърне и тя. Или пък нещо за Анелия. Толкова попадения имаше.

Според мен никога няма да пропее вече

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Фантастико също може, Била - твърдо не. Там ще и е твърде хубаво, нали Стилиян беше там? Той си има 

 

Да, някой беше споменал за него. Но зависи в коя BILLA, аз понеже съм по сладкото и много рядко да взема нещо от тази топла кухня. Май единствено рьощи и прясно зеле харесвам, по-скоро предпочитам пекарната със сладките закуски! :D В София ли работи? Ако е на топла кухня, може да я подмина! :D Дано отиде на закуските! :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Brian каза:

Според мен никога няма да пропее вече

За съжаление, а имаше толкова хитове, като се появи страшно много я харесвах. Наистина с песните си, клиповете, открояваше се. Гергана наистина е изпълнителката, която най-бързо изгря с тотален не просто хит, а мега хит! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

За съжаление, а имаше толкова хитове, като се появи страшно много я харесвах. Наистина с песните си, клиповете, открояваше се. Гергана наистина е изпълнителката, която най-бързо изгря с тотален не просто хит, а мега хит! 

Клеа не харесва това. Никоя друга досега не е дебютирала с толкова мега гига хипер хитов хит на поне няколко десетилетия! Гергана може да и е добре, но Лидл надали и дават 5 бона заплата! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Клеа не харесва това. Никоя друга досега не е дебютирала с толкова мега гига хипер хитов хит на поне няколко десетилетия! Гергана може да и е добре, но Лидл надали и дават 5 бона заплата! 

 

Това при Гергана показва колкото и да си Хитов и с вселенски хит. Един ден може да си никой.

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Brian каза:

Това при Гергана показва колкото и да си Хитов и с вселенски хит. Един ден може да си никой.

Гергана специално не е до хитовост, просто не иска да е вече във светлината на прожекторите. Пък и по-добре да се откажеш като касиерка в Лидл, отколкото да продължаваш като ... Джоукър. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

Клеа не харесва това. Никоя друга досега не е дебютирала с толкова мега гига хипер хитов хит на поне няколко десетилетия! Гергана може да и е добре, но Лидл надали и дават 5 бона заплата! 

 

Щом Клеа ревнува, трябва да й предложи дует и поредното ЗАВРЪЩАНЕ!
Гергана и Клеа - "Шефката дойде" 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

EМБЛЕМАТИЧЕН ГИГА МЕГА ПОП-ФОЛК ТУРБО ХИТ!

Няма цензОрЪ след 12!!! Бързо хващаш, трудно пускаш като луд за връзване!

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Днес станаха 3 месеца без Денис.

 

Не му бях фен, но попадна в много лоша среда и визирам Пашев. Личеше си, че момчето е талантливо, но му пишеха супер тъпи песни, които на всичкото отгоре бяха изключително зле смесени и мастерирани. "Сърцето ми" е изключително хубава песен, чийто текст сам е написал и си личи контраста между нея и Пашевите бози. Жалко, че така стана с него, но забелязах, че откакто Денис го няма не сме чули и една песен от Пашев, Малката, Данна или Робов. Не бих се изненадал ако Митко Пайнера му е бил шута или просто още не може да се възстанови от L -а, който изяде, понеже Мартин изпя всичко, което знаеше и е видял пред Цанов.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Не му бях фен, но попадна в много лоша среда и визирам Пашев. Личеше си, че момчето е талантливо, но му пишеха супер тъпи песни, които на всичкото отгоре бяха изключително зле смесени и мастерирани. "Сърцето ми" е изключително хубава песен, чийто текст сам е написал и си личи контраста между нея и Пашевите бози. Жалко, че така стана с него, но забелязах, че откакто Денис го няма не сме чули и една песен от Пашев, Малката, Данна или Робов. Не бих се изненадал ако Митко Пайнера му е бил шута или просто още не може да се възстанови от L -а, който изяде, понеже Мартин изпя всичко, което знаеше и е видял пред Цанов.

Предполагам е и някаква форма на траур. То не, че изпълнителите му бяха особено активни и преди това:

Малката - последна песен: 5 май

Робов - последна песен: 24 май

Данна - последна песен: 24 май

От май до октомври са 5 месеца, пак си е доста голямо затишие, сега съвсем.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Предполагам е и някаква форма на траур. То не, че изпълнителите му бяха особено активни и преди това:

Малката - последна песен: 5 май

Робов - последна песен: 24 май

Данна - последна песен: 24 май

От май до октомври са 5 месеца, пак си е доста голямо затишие, сега съвсем.

 

Според мен просто знае, че ако в момента пусне песен, ще бъде оплюта и то зверската от коментари, свързани с кончината на Денис. Мога да се обзаложа, че така ще стане.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Според мен просто знае, че ако в момента пусне песен, ще бъде оплюта и то зверската от коментари, свързани с кончината на Денис. Мога да се обзаложа, че така ще стане.

Да, може би ще изчака още малко, то сега и нали (уж) пак предстои затваряне. 

Може би ще пуснат някоя песен на Денис първо, за да се смекчи настроението и после ще почнат да издават и на другите. Може дуета с Емилия, предполагам, че няма да го захвърлят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Да, може би ще изчака още малко, то сега и нали (уж) пак предстои затваряне. 

Може би ще пуснат някоя песен на Денис първо, за да се смекчи настроението и после ще почнат да издават и на другите. Може дуета с Емилия, предполагам, че няма да го захвърлят.

Аз само мога да пожелая поне на Данна и Робов да се отърват от Пашевите окови. Емрах се измъкна и почна да вади супер песни, Грахич и тя, но не прави песни, а и сама си вкара автогол с напускането на Ку-Ку Бенд. Дано си права и да има дует с Емилия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ciaga каза:

Не му бях фен, но попадна в много лоша среда и визирам Пашев. Личеше си, че момчето е талантливо, но му пишеха супер тъпи песни, които на всичкото отгоре бяха изключително зле смесени и мастерирани. "Сърцето ми" е изключително хубава песен, чийто текст сам е написал и си личи контраста между нея и Пашевите бози. Жалко, че така стана с него, но забелязах, че откакто Денис го няма не сме чули и една песен от Пашев, Малката, Данна или Робов. Не бих се изненадал ако Митко Пайнера му е бил шута или просто още не може да се възстанови от L -а, който изяде, понеже Мартин изпя всичко, което знаеше и е видял пред Цанов.

Междудругото всички хвалите Галин какъв продуцент е, но не знам дали сте наясно, че паузата на Лидия не беше случайна и не по нейно желание, и че тя също получава немалко глоби от страна на Галин. Затова от най-побутвана и с приоритет в Алфа, в момента стана най-маловажна 😃

  • Wow 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Междудругото всички хвалите Галин какъв продуцент е, но не знам дали сте наясно, че паузата на Лидия не беше случайна и не по нейно желание, и че тя също получава немалко глоби от страна на Галин. Затова от най-побутвана и с приоритет в Алфа, в момента стана най-маловажна 😃

Може ли да не ми слагаш думи в устата ако обичаш? Никога не съм хвалил Галин като продуцент, даже напротив, смятам, че откакто стана продОцент, за един х*й не става. Следващия път без подобни глупости!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Междудругото всички хвалите Галин какъв продуцент е, но не знам дали сте наясно, че паузата на Лидия не беше случайна и не по нейно желание, и че тя също получава немалко глоби от страна на Галин. Затова от най-побутвана и с приоритет в Алфа, в момента стана най-маловажна 😃

Каквоо, как така? Защо я глобява? Разкажи повече.

Май Десита е най-маловажна, тя получи и най-тъпата песен от серията. Дори на Адам е по-успешна.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато някои правят кавър на кавъра на кавъра (да не се приема надълбоко, просто закачка 😉😁) тази сръбска звезда (всъщност не знам колко е звезда, де) е кавърдисала Десината "Много съм добра". 

Коя версия ви харесва повече? 🙂

  • Like 1
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...