Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

 

преди 5 минути, Stela каза:

Това нещо ми беше любимо на мен и много скъп приятел. Слушахме я постоянно. 

Мирела има песни за всякакъв повод! Детски рожден ден, кръщене, бал, къна, сватба, сюнет и погребение!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Хеееее-е-е-е-е-е--е-ей, хайде викай си такси! 

 

 

Обожавам я! Бях малък, имахме гости и си спомням как нашите танцуваха на тази песен далечната 2007ма! :D После пък и аз! :D А, много беше яка тая песен! ХИТОВ ХИТ!

  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Обожавам я! Бях малък, имахме гости и си спомням как нашите танцуваха на тази песен далечната 2007ма! :D После пък и аз! :D А, много беше яка тая песен! ХИТОВ ХИТ!

Отива ти да куфееш на това!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Отива ти да куфееш на това!

 

Улучи! :D Всъщност точно беше напуснала Пайнер като я пусна тая песен, много ме кефи.
"Тези дрешкиииии с лесни разкопчалки са хиииииит! СЕКСИ ДРЕШКИ-СВАЛЯТ СЕ САМИИИИИИИ" 
Да запеем малко! Да повишим тон в неделната луда вечер! :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Обожавам я! Бях малък, имахме гости и си спомням как нашите танцуваха на тази песен далечната 2007ма! :D После пък и аз! :D А, много беше яка тая песен! ХИТОВ ХИТ!

Що си казал, 2007ма да е ;) Нека си припомним хитов хит на дъ Ориджинал Прилеп. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Що си казал, 2007ма да е ;) Нека си припомним хитов хит на дъ Ориджинал Прилеп. 

 

Не бях виждал прилеп да прегръща негър! ❤️ Колко е секси! Ау! Колко е секси само! (Както би казала самата тя) но шегата настрана, песента е яка! ❤️ :O 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Не :( Че ако ме хванат ще има

 

Пък аз на този хитов хит съм играл на парапета на чардак, впоследствие изкатервайки се до покрива за кулминацията! 

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Улучи! :D Всъщност точно беше напуснала Пайнер като я пусна тая песен, много ме кефи.
"Тези дрешкиииии с лесни разкопчалки са хиииииит! СЕКСИ ДРЕШКИ-СВАЛЯТ СЕ САМИИИИИИИ" 
Да запеем малко! Да повишим тон в неделната луда вечер! :D 

Много ме кефи как натъртва на "силен градуС"!

Поздрав! 

 

 

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не бях виждал прилеп да прегръща негър! ❤️ Колко е секси! Ау! Колко е секси само! (Както би казала самата тя) но шегата настрана, песента е яка! ❤️ 😮

Ние се чудехме къде се бе дянала Малинажа, та изпълзя по кръчмите в разгара на пандемията и не се е спирала вече две години от участия! Преди това я е било страх да не я изсърбат на чорба, ма ся вече нема таквиз смелчаци! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Риск феновете на Ивана да ме намразят, ще им кажа истината!

На какво точно мирише любовта и защо има три точки пред Мирише на ... любов, че и цял албум с това заглавие?
Да помислим малко, има три точки защото мирише на ...

Ах, как мирише! Ох, как мирише? На какво ти мирише ма? Ако песента е била записана в тоалетната по време на нещо си, ще разбера... но има три точки и думата на е ... лайна... та, на какво мирише любовта? :D Цял албум с това заглавие има даже в най-хитовия период за нея направо! 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Много ме кефи как натъртва на "силен градуС"!

Поздрав! 

 

 

Ние се чудехме къде се бе дянала Малинажа, та изпълзя по кръчмите в разгара на пандемията и не се е спирала вече две години от участия! Преди това я е било страх да не я изсърбат на чорба, ма ся вече нема таквиз смелчаци! 

 

А, благодаря! В Пайнер и "Летвата" ми беше любима! Има и една "Играч" ❤️ Брутална песен!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

С Риск феновете на Ивана да ме намразят, ще им кажа истината!

На какво точно мирише любовта и защо има три точки пред Мирише на ... любов, че и цял албум с това заглавие?
Да помислим малко, има три точки защото мирише на ...

Ах, как мирише! Ох, как мирише? На какво ти мирише ма? Ако песента е била записана в тоалетната по време на нещо си, ще разбера... но има три точки и думата на е ... лайна... та, на какво мирише любовта? :D Цял албум с това заглавие има даже в най-хитовия период за нея направо! 

Ти се майтапиш, ама един приятел музикант работеше с тях и репетираха репертоар, песни записваха. Освен че двете се псували нон-стоп като каруцарки, Стояна му осрала кенефа и проветрявал цяла нощ след нея. :P

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ти се майтапиш, ама един приятел музикант работеше с тях и репетираха репертоар, песни записваха. Освен че се псували нон-стоп като каруцарки, Стояна му осрала кенефа и проветрявал цяла нощ след нея. :P

А, неееееееееееееееееееееееееееееееееееее! :D :D :D Ти ме разби! Наистина ли? Години разсъждавам над тази песен и тези три точки пред думата любов и изведнъж май песента е посветена на ... Стояна! :D Както пее Ивана : БЛАГОДАРЯ ТИ, ГОСПОДИ! Сега явно разбирам защо цял албум се казва "МИРИШЕ НА ... ТРИ ТОЧКИ - ЛЮБОВ" Ясна е работата! Спорове не приемам! Хора, моля ви се! Това не е албум! ТОВА Е СЪБИТИЕ! Това не е песен! Това е по действителен случай! 
Горкия човек! Не му е миришело на любов, а на лайна! Стояно, каква си маймунка палава! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

Следващият кавър на Преса! 

 

Само да не вземе "Мирише на ... ТРИ ТОЧКИ на любов" или "Ходи се лекувай" на Магда, че тя такъв хит Не може и да помирише! Проклета кучка! Така я наричам! 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Най-добрата песен за 2021! 

Зайка харесва това! 

преди 4 минути, asylum каза:

 

Следващият кавър на Преса! 

 

Само, че заглавието ще бъде "Маймун Пешо" 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да направи кавър на Новата ти с "Новият ми ... НОС"!. Ами така де, да изпее нещо за себе си. Какво пречи? Имала е дълъг нос, цъкнала го е и сега нещата са различни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, Мира има едни от най-силните балади в жанра. Много добре комбинираше купонджийските с баладичните в Пайнер и малко, след като напусна. След това стана някаква пропаднала кючекчийка и нормална поп-фолк песен не е пускала от много години.

 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

С Риск феновете на Ивана да ме намразят, ще им кажа истината!

На какво точно мирише любовта и защо има три точки пред Мирише на ... любов, че и цял албум с това заглавие?
Да помислим малко, има три точки защото мирише на ...

Ах, как мирише! Ох, как мирише? На какво ти мирише ма? Ако песента е била записана в тоалетната по време на нещо си, ще разбера... но има три точки и думата на е ... лайна... та, на какво мирише любовта? :D Цял албум с това заглавие има даже в най-хитовия период за нея направо! 

Все пак говорим за особата, която изпя Душ или направо, явно не случайно мирише ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...