Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Галена обаче продължава да си е без никаква конкуренция и през 2022.

#1 ВНЛ - 241К

Ти не си за мен - 53К

Скандал - 26К

Тръпката - 25К

Къде беше ти - 22К

Къде беше ти + Да си тук(Акустик) - 21К

100 живота - 20К

Феноменален - 15К

В твоите очи - 14К

Добре ли си - 14К

Кой - 13К

Пей сърце - 13К

 

12 песни от 7 различни години в топ 100 за вчера. Друга няма и на половина близо.

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Галена обаче продължава да си е без никаква конкуренция и през 2022.

#1 ВНЛ - 241К

Ти не си за мен - 53К

Скандал - 26К

Тръпката - 25К

Къде беше ти - 22К

Къде беше ти + Да си тук(Акустик) - 21К

100 живота - 20К

Феноменален - 15К

В твоите очи - 14К

Добре ли си - 14К

Кой - 13К

Пей сърце - 13К

 

12 песни от 7 различни години в топ 100 за вчера. Друга няма и на половина близо.

хахаххаха...какво ви казах преди няколко дни - на некадърния кавър на толбухинка му давам да се задържи на първото място до края на седмицата макс. Е, явно съм я надценил. Прогнозите на някои хора за ултра мега хит, за това как било най-силното предложение на петуния след "Пиян" и т.н. ги пишете неуспешни. Поредните такива.

Btw: Любимата ви песен на Кама е със 728к за 3 седмици. Галче за пореден път доказа безпогрешния си усет за хитове и флопове. Щях да се отрека от нея, ако беше изпяла това неслушаемо нещо.

За сравнение - оплютиият от всичко Весо е със 600к за 5 дни. 

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

хахаххаха...какво ви казах преди няколко дни - на некадърния кавър на толбухинка му давам да се задържи на първото място до края на седмицата макс. Е, явно съм я надценил. Прогнозите на някои хора за ултра мега хит, за това как било най-силното предложение на петуния след "Пиян" и т.н. ги пишете неуспешни. Поредните такива.

Btw: Любимата ви песен на Кама е със 728к за 3 седмици. Галче за пореден път доказа безпогрешния си усет за хитове и флопове. Щях да се отрека от нея, ако беше изпяла това неслушаемо нещо.

За сравнение - оплютиият от всичко Весо е със 600к за 5 дни. 

Всъщност за периода 22 - 28 Януари, ВНЛ има с 250к повече гледания в сравнение с От утре.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Olay каза:

Всъщност за периода 22 - 28 Януари, ВНЛ има с 250к повече гледания в сравнение с От утре.

Трябва да прави средно 155к през следващите 10 дни и на клипа за кратко ще пише "20М преди 1 месец". Терминатори!

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Жената падна, но не спря да "пее" и за секунда - коя друга може така, а?

Клетвите на @FikLena я застигнаха. :( 

На всеки може да се случи да падне, не е смешно и евала, че е продължила! :D Не кълнете така хора, че се връща! :D 

  • Like 3
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

На всеки може да се случи да падне, не е смешно и евала, че е продължила! :D Не кълнете така хора, че се връща! :D 

Евала, че дори и в такива обстоятелства гласът й не помръдна. Dolly Parton What GIF

Жалко, че беше на плейбек - как да я похвалим?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Преса е все едно аз да падна, докато слушам радио и да ми кажат "Браво, че продължи". Какво да продължи, като тя не е започвала? :D Евала де, че стиска до последно микрофона, че иначе съвсем щеше да е очебиен неестествено перфектният й глас докато се пребива. Ето ви това епично изпълнение на Джен като пример каква е естествената реакция когато залитнеш и паднеш и дали продължаваш да пееш:

 

 

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

Евала, че дори и в такива обстоятелства гласът й не помръдна. Dolly Parton What GIF

Жалко, че беше на плейбек - как да я похвалим?

Да, беше на плейбек, но това не означава, че така изкарва цялото си участие. Евала, че падна и продължи. Гласът на плейбек ако ще да се размажеш няма да ти помръдне! :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Това на Преса е все едно аз да падна, докато слушам радио и да ми кажат "Браво, че продължи". Какво да продължи, като тя не е започвала? :D Евала де, че стиска до последно микрофона, че иначе съвсем щеше да е очебиен неестествено перфектният й глас докато се пребива. Ето ви това епично изпълнение на Джен като пример каква е естествената реакция когато залитнеш и паднеш и дали продължаваш да пееш:

 

 

Може, но все пак не се изложи и продължи! Защо пък да не я похвалим? А и Преслава е достатъчно доказал се изпълнител и глас. Цяло нейно участие едва ли е изкарала на плейбек. То много удобно така, да застанеш и да заснемеш сеира, но ако някой друг падне, няма да е толкова смешно. Самата реакция - да, браво, че продължи! Независимо дали на живо или на плейбек, евала, защото не й знаем положението, но всеки случай всички са хора и могат да паднат. Голям сеир, голямо нещо, хората все това търсят. И не защитавам Преслава, нито някой друг. Какво все се кефим на болката на другия? Голям кеф му е станало на тоя "доброжелател", но ако той може би е на нейно място ще ореве света. Такива неща не са смешни. Преслава е доказала се с песните и гласът си, няма какво да се смея и коментирам глупости. Браво, че продължи! Точно така!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Може, но все пак не се изложи и продължи! Защо пък да не я похвалим? А и Преслава е достатъчно доказал се изпълнител и глас. Цяло нейно участие едва ли е изкарала на плейбек. То много удобно така, да застанеш и да заснемеш сеира, но ако някой друг падне, няма да е толкова смешно. Самата реакция - да, браво, че продължи! Независимо дали на живо или на плейбек, евала, защото не й знаем положението, но всеки случай всички са хора и могат да паднат. Голям сеир, голямо нещо, хората все това търсят. И не защитавам Преслава, нито някой друг. Какво все се кефим на болката на другия? Голям кеф му е станало на тоя "доброжелател", но ако той може би е на нейно място ще ореве света. Такива неща не са смешни. Преслава е доказала се с песните и гласът си, няма какво да се смея и коментирам глупости. Браво, че продължи! Точно така!

Не й се смея, че е паднала. Осмивам плейбека й. Браво, че й стиска да го качи и да го обърне на майтап все пак.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не й се смея, че е паднала. Осмивам плейбека й. Браво, че й стиска да го качи и да го обърне на майтап все пак.

Нямах предвид, че й се смееш. Но този който го е заснел и го е пуснал, ясно с каква цел. Едно бих казал, пълен тъпак и комплексар. Но то това не е само с известна личност, вместо да подадеш ръка на някого, осмиваш го. Направо два шамара зад врата за подобни нещастници и да спрат да снимат. На нейно място сигурно това щях да направя, та да се научи как се снима такова нещо. 
А, плейбек, тя е голям глас наистина, не й е за първи път и аз съм я критикувал за това! Професионалиста трябва да обърне тези неща на шега наистина, защото колкото и да ти е трудно хората няма да го разберат!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

FB_IMG_1643560128471.jpg.f8e859b4562fb8f905b870406764695c.jpg

20220130_182904.jpg.47654f2085d026aaa68a05c61941cc50.jpg

Това обаче с тези реакции винаги ми е било съмнително, първо защото повечето хора ще дадат лайк, отколкото сърце. Аз не мога да сравня двете песни. Едната е ретро кавър, другата си е авторска - дует и наистина и двете ми харесват. Сега ясно ако трябва да избирам аз какво ще избера! :D 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...