Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ад за ушите ни! 😮Все едно се напъва да ака! Що не направи един дует с МЪДИ, че по едно време нали и тя направи песен? Така, де. Не му трябват Галена и Цветелина Янева за дуетни половинки. Ето му я - точната. И повече да не слушаме Мъдета и разни Валериани дето се опитват да пеят, а всъщност се напъват. 

Абе Мъди го харесвам, слушала съм го на живо..ама жена му става само за......да не казвам какво, знаете 😂

  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Абе Мъди го харесвам, слушала съм го на живо..ама жена му става само за......да не казвам какво, знаете 😂

От самото начало ми е неприятен. На мен ми харесва дуета с Галена, но не мога да го възприема. Спомням си, че Ивайла (Ивана от "Женени от пръв поглед") е участвала в първия му клип, още не беше станал известен. Нея например я харесвам от самото предаване.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petya1 каза:

Преслава още си я рекламират и от канала на Планета. Другите, които са със собствени канали, май не се ползват с тази привилегия. :laughing: Едва ли е напуснала. 887585EB-47BA-4140-BF23-365B31E6537C.jpeg.aa922faac2004078bfbfca5def985bb3.jpeg  

Да, на клипа го няма логото на Планета, но в Spotify и другите платформи е сложено логото на Пайнер. Ако беше свързана към KVZ като останалите, песента щеше да се върти и по другите фолк канали.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

От самото начало ми е неприятен. На мен ми харесва дуета с Галена, но не мога да го възприема. Спомням си, че Ивайла (Ивана от "Женени от пръв поглед") е участвала в първия му клип, още не беше станал известен. Нея например я харесвам от самото предаване.

Мен ме кефи, че е амбициозен - извади 2-3 бози към фирмата на Силвър, напусна го и избухна като започна да се самопродуцира! Не го въртяха по абсолютно нито една телевизия, даже и DSTV, а имаше участия и в клубовете всички пееха "Само да те питам" и "Зарязан". Хубаво пее на живо и е симпатяга (повече го харесвах преди, не сега като е хърбав, но все пак).

Малко уж се е понадул покрай славата, ама е млад, има още много хляб да яде. И важното е да не се преекспонира с името му, че бързо ще втръсне.

Сега като пак ще се самопродуцира..да видим какво ще направи.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Мен ме кефи, че е амбициозен - извади 2-3 бози към фирмата на Силвър, напусна го и избухна като започна да се самопродуцира! Не го въртяха по абсолютно нито една телевизия, даже и DSTV, а имаше участия и в клубовете всички пееха "Само да те питам" и "Зарязан". Хубаво пее на живо и е симпатяга (повече го харесвах преди, не сега като е хърбав, но все пак).

Малко уж се е понадул покрай славата, ама е млад, има още много хляб да яде. И важното е да не се преекспонира с името му, че бързо ще втръсне.

Сега като пак ще се самопродуцира..да видим какво ще направи.

И аз четох тук, че много си е повярвал, но като се замисля славата действа така на повечето хора. Това, което мога да кажа, че ми харесва, че си прави песните. Както при Теди Александрова например, пише си текстове, на някои песни музиката е нейна. Това всъщност доста ми допада. Ваня (на Дамян) също има такива попадения (последното такова е Апокалипсис)

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Камелия смени нослето, а с него и мнението за пеене на плейбек ли? ❤️

 

И без това е мъка за ушите. Но пък наскоро в интервю се хвалеше, че от 15 години пеела на живо. :D 

Извън това - тя май всичките нови песни ги пуска на плейбек първо. Който знае да каже.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Ад за ушите ни! 😮Все едно се напъва да ака! Що не направи един дует с МЪДИ, че по едно време нали и тя направи песен? Така, де. Не му трябват Галена и Цветелина Янева за дуетни половинки. Ето му я - точната. И повече да не слушаме Мъдета и разни Валериани дето се опитват да пеят, а всъщност се напъват. 

Я стига дава такива лоши идеи! Как ще прави дует с Моника? Та тя звучи точно както едно време на касетките, като ти се набереше лентата... Влачи яко. Меди да си е с нея, но дуети не! 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Я стига дава такива лоши идеи! Как ще прави дует с Моника? Та та звучи точно както едно време на касетките като ти се набереше лентата... Влачи яко. Меди да си е с нея, но дуети не! 😂😂😂

Може и да ни изненадат. Ама тя Моника има само "Грация", май след това друга песен не е правила? :D Сега явно си е харесала песните на Симона. Дано момичето това не го чуе, че лошо ще й стане! :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Тая простачка чете ли изобщо на какви коментари слага сърца?? 🤭

Май изобщо не чете като гледам това сърце. :D Намерила на какъв коментар сърце да сложи! :D 
На времето казваха, че ни чете тука, дали още чете? Ако е така, със сигурност специално е влезнала да види коментарите в "От утре". Дали е доволна от това, че нейният кавър е сигурно пети под ред в България? :D Преди 22 години е било яко слушане на "Дете съм" явно, тогава е била луда поп-фолк фенка и е мечтала за песен като "Дете съм". :D 

  • Like 3
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Гальо каза:

Камелия смени нослето, а с него и мнението за пеене на плейбек ли? ❤️

 

Че тя може ли да пее изобщо, за да пее на живо? И кога е пяла на живо? Последно с Виво Монтана и тя не помни кога.

  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Stela каза:

Тая простачка чете ли изобщо на какви коментари слага сърца?? 🤭

А какъв е проблемът, че го е сложила? Да се прави на ударена като някои нейни колежки ли? Голям проблем, че Преслава веднъж на 5 години е направила кавър… Тя Мара да се радва, че благодарение на Преслава има два хита вече в 22-годишната си кариера. 

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Че тя може ли да пее изобщо, за да пее на живо? И кога е пяла на живо? Последно с Виво Монтана и тя не помни кога.

Е глупости. Доколкото помня последните години все си изкарваше участията от-до на живо, как пее си е до вкус. Иначе напоследък все по-често ми попадат плейбек изпълненията и, затова викам да не е обърнала и тази плоча. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Може и да ни изненадат. Ама тя Моника има само "Грация", май след това друга песен не е правила? :D Сега явно си е харесала песните на Симона. Дано момичето това не го чуе, че лошо ще й стане! :D 

Опита и с рапа!:D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

Е глупости. Доколкото помня последните години все си изкарваше участията от-до на живо, как пее си е до вкус. Иначе напоследък все по-често ми попадат плейбек изпълненията и, затова викам да не е обърнала и тази плоча. 

В същият акаунт от който беше споделил как пее новата на плейбек има и клипче как пее ретро на живо. Може само новата да е била на пб?

  • Like 4
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Hurricane каза:

А какъв е проблемът, че го е сложила? Да се прави на ударена като някои нейни колежки ли? Голям проблем, че Преслава веднъж на 5 години е направила кавър… Тя Мара да се радва, че благодарение на Преслава има два хита вече в 22-годишната си кариера. 

Проблема е, че коментара съдържа обида към нейна колежка и е грозно да му слагаш сърце. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , RumyanaFen каза:

Опита и с рапа!:D

Цели две песни? Тая ще се окаже голяма, бе! Браво за амбицията, грацията при пеенето обаче някъде избяга? Къде, къде, къде? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Цели две песни? Тая ще се окаже голяма, бе! Браво за амбицията, грацията при пеенето обаче някъде избяга? Къде, къде, къде? 

Нищо то има друга къде да я замести:D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , RumyanaFen каза:

Нищо то има друга къде да я замести:D

Откраднала на Крисия Д. - "Старите играчки", после от Есил Дюран - "Урагани". Крадла! :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Тази харесва ли ти? Има хубав глас.

Да, симпатична ми е Ая и слушах песента честно казано!

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Изтрили са “Подводница” на Емануела 😭 Един хит ще има и ще го провалят

 

Не е изтрито. Блокирано е. 
IOjNbam.png

От Пайнер са забравили да whitelist-нат каналът й.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...