Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Just_Me каза:

Ето това:

Благодаря. Нашата повече ми харесва. ❤️ Ритъмът е жесток! Обожавам по-бързи и ритмични песни. Тези бавните ме сдухват. 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Brian каза:

Тази песен мен си ме кефи

 

Аз така и не успях да я харесам тази песен, ако беше само на Емануела може би да....
Любима ми е "КЪСАМ ТИ НЕРВИТЕ" ❤️ Най-бруталната песен, текст - ей такива песни обичам! И понякога леко агресивнички! :D 

 

  • Like 6
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Аз така и не успях да я харесам тази песен, ако беше само на Емануела може би да....
Любима ми е "КЪСАМ ТИ НЕРВИТЕ" ❤️ Най-бруталната песен, текст - ей такива песни обичам! И понякога леко агресивнички! :D 

 

Доста нейни ме кефят, но любимата ми е тази

 

  • Like 2
  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Brian каза:

Доста нейни ме кефят, но любимата ми е тази

 

Много силен албум. "Без чувства" е любимата ми песен в него. "Гледай ме на снимка", "Сменяй ме", "Не ме заслужаваш" с Константин също бяха силни.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Весо с хит, Преси с флоп. ❤️

Което си е така, така е. Време е дори вие да приемете актуалната реалност и да си ги преместитие в графата 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Омръзване няма! 💖

 

Дааа 🤦‍♂️ Не ми е излизала от плейлиста, за разлика от внл, която вече не ми се слуша. И то май главно заради преекспонираното пеене на Азо 😳

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Дааа 🤦‍♂️ Не ми е излизала от плейлиста, за разлика от внл, която вече не ми се слуша. И то май главно заради преекспонираното пеене на Азо 😳

ВНЛ и на мен ми омръзна, а Ти не си за мен направо директно си я слагам в топ 5 най-любими песни на Галс, след Феноменален, Точно никога и Тихо ми пази. 

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

ВНЛ и на мен ми омръзна, а Ти не си за мен направо директно си я слагам в топ 5 най-любими песни на Галс, след Феноменален, Точно никога и Тихо ми пази. 

"Ти не си за мен" е много по-добър клип и песен честно казано! ❤️ ВНЛ и на мен бързо ми омръзна, но е добра песента.... интересното беше, че преди седмица-две ли беше като бяхме в едно кафе и я пуснаха песента, харесват я хората, но е далече от проекти като "Ти не си за мен"! ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Много силен албум. "Без чувства" е любимата ми песен в него. "Гледай ме на снимка", "Сменяй ме", "Не ме заслужаваш" с Константин също бяха силни.

Лично аз не харесвам нито една от песните й в Пайнер - твърде еднакви и като звучене и като текст! А като се сетя в Ара как мачкаше... почти няма песен, която да не ми е любима! 

 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, .close to me. каза:

Лично аз не харесвам нито една от песните й в Пайнер - твърде еднакви и като звучене и като текст! А като се сетя в Ара как мачкаше... почти няма песен, която да не ми е любима! 

 

И тази е брутална! "Запознай я с мен", "Досещай се сам", "Да си плащал", "На повикване", страшно много попадения имаше! Какво стана всъщност с Ара и Диапазон? Има ли ги още? Алисия към кои е? 

  • Like 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

И тази е брутална! "Запознай я с мен", "Досещай се сам", "Да си плащал", "На повикване", страшно много попадения имаше! Какво стана всъщност с Ара и Диапазон? Има ли ги още? Алисия към кои е? 

Какво се правиш на "Ощипан"? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Какво се правиш на "Ощипан"? 

Наистина не знам какво се случва с тези компании? Има ли ги още?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Наистина не знам какво се случва с тези компании? Има ли ги още?

Фен тв нали са те. Изчезне ли и те изчезват

  • Like 4
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Фен тв нали са те. Изчезне ли и те изчезват

Благодаря.
Истината е, че отдавна не съм пускал Фен тв, но напоследък на клиповете на Алисия не виждам "ара" например, тя беше останала един от малкото им изпълнители. Нито компилации, нито много изпълнители. Нали Оцко направи компания и телевизия. Иначе Фен тв е известна с многото си гафове! :D 
Като гледам накъде вървят нещата и Пайнер какви изпълнители започнаха да лансират нови.... айде да не даваме примери, сещате се... Новите песни на Преслава и Ариа (ако не се лъжа) не ги виждам в каналът на Планета? Да не е решила и Петя да се маха? Камелия се махна.... Емилия и тя,. сега ако останат без Преслава, Галена, Анелия, Емануела, Теди Александрова - край с тях също! 

  • Like 2
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Благодаря.
Истината е, че отдавна не съм пускал Фен тв, но напоследък на клиповете на Алисия не виждам "ара" например, тя беше останала един от малкото им изпълнители. Нито компилации, нито много изпълнители. Нали Оцко направи компания и телевизия. Иначе Фен тв е известна с многото си гафове! :D 
Като гледам накъде вървят нещата и Пайнер какви изпълнители започнаха да лансират нови.... айде да не даваме примери, сещате се... Новите песни на Преслава и Ариа (ако не се лъжа) не ги виждам в каналът на Планета? Да не е решила и Петя да се маха? Камелия се махна.... Емилия и тя,. сега ако останат без Преслава, Галена, Анелия, Емануела, Теди Александрова - край с тях също! 

Няма и да ги видиш! Нали имат канали!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Няма и да ги видиш! Нали имат канали!

Да, на Емануела също "Подводница" е в нейния канал. Язък, че "Планета" имат канал! :D 

  • Haha 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава още си я рекламират и от канала на Планета. Другите, които са със собствени канали, май не се ползват с тази привилегия. :laughing: Едва ли е напуснала. 887585EB-47BA-4140-BF23-365B31E6537C.jpeg.aa922faac2004078bfbfca5def985bb3.jpeg  

  • Like 2
  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, petya1 каза:

Преслава още си я рекламират и от канала на Планета. Другите, които са със собствени канали, май не се ползват с тази привилегия. :laughing: Едва ли е напуснала. 887585EB-47BA-4140-BF23-365B31E6537C.jpeg.aa922faac2004078bfbfca5def985bb3.jpeg  

Да, личи си и от начина на изписване на заглавието, с година накрая. Горчиви истини също е писана с "&", а другите колаборациите вече си ги пишат с "x".

Много яка песен, не знам защо не е станала хит! 

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Циганина Original added a temporary profile picture.

Наско е бил открит премръзнал и загинал от студ.
RIP 1981 - 2022
Една добра душа, за която се радвам, че допринесохме всички ние с популяризацията му, защото благодарение на това всички го разпознаваха и му даваха храна, кафе, цигари.
За съжаление през цялото това време на известност (от 2013г. насам) нито една институция или по-заможен българин не реагира за осигуряване на подслон и/или работа за него.
Имаше крайни комерсиализации - чалга клипове, тотални подигравки с него като снимане на скечове. Ние като оригиналните му откриватели с клипа "tup ciganin" винаги сме били отговорни и макар шеговитото и на границата с неуважително отношение, винаги сме имали нашите спирачки и сме му предоставяли възможно най-доброто отношение. И никога не сме го използвали.
Както ние сме се забавлявали - така и той. Нищо не е било насила или с неуважение.
Наско с нас се е смял, забавлявал се е, танцувал е. При всяка среща, винаги, винаги сме му давали цигари, кафета и храна. И пари. Питали сме го как е, добре ли е, има ли къде да спи.
Но не сме институция. Не сме заможни. Не сме толкова можещи.
Който от Вас четящите е помогнал на Наско дори веднъж - похвала!
Нека душата му почива в мир.
Отиде си един колоритен образ.
Ще ни липсваш!
  • Sad 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Моника Валериева много си повярва 🤣🤣🤣 (който харесва "Пак" на Симона..да не си пуска клипа долу 😆)

https://streamable.com/rk59wd

Ад за ушите ни! :O Все едно се напъва да ака! Що не направи един дует с МЪДИ, че по едно време нали и тя направи песен? Така, де. Не му трябват Галена и Цветелина Янева за дуетни половинки. Ето му я - точната. И повече да не слушаме Мъдета и разни Валериани дето се опитват да пеят, а всъщност се напъват. 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Моника Валериева много си повярва 🤣🤣🤣 (който харесва "Пак" на Симона..да не си пуска клипа долу 😆)

https://streamable.com/rk59wd

Недей, че Криминал ще те линчува ако разбере 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...