Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 часа , plambata каза:

Откакто я е качила я слушам почти всеки ден. За мен по-прецакана кариера от Глориевата няма в жанра. Не се сещам за друг, който чак толкова да е изгубил усета си какво да пее и да си захаби толкова хубави песни.  

 

Доктор Емилова й проми мозъка с тия ябълкови сокчета....

Прав си, от емблема и пример за подражание в жанра, да се превърнеш в  захабена ретро звезда си е повече от провал. Някога новите искаха да приличат на нея, а сега може да е показно как да не се прецакаш сам. 

Тази песен ми е от любимите. Също и "Чуй ме". Но и нея я забрави и захвърли. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 часа , hohster каза:

Най-грозното, което съм виждал, беше на участие на Емилия. преди години.. 

Ходеше от маса на маса за бакшиш и някакви чичковци и се натискаха и и шушнеха на ухото да ги поздравя с някакви песни.. Беше видимо доволна от пачката, която събра за нула време от 2-3 маси...

Тогава май още не беше Бахурица..

"Права е жената, знае си цената". 🎶 😀

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Ти пък с 5 коментара новобранец, къде се месиш?

Ох, не е ли истинска Кралица Зайчето?! 😘

Абе, форумът на колко години стана? Не е ли време за награди на 10-илетието?! Трябва да се направи нещо като статуетка, или поне специален плакет с надписи "Форум Кралица на десетилетието", и изписан с по-голям шрифт никнеймът на най-заслужилата, а именно ZAI4ETO82! За мен по-колоритен форумец няма. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Я не ми дръж сметка. Толкова негативен човек си,че вземи се оправи малко. 

 

Ти не оставаш по-назад. Отишла уж за да се забавлява, после цял ден му търси кусури на Медито, понеже не изпаднал във възторг когато му е пипнала ръката. (???) Ти за да си правиш кефа ли си отишла, или за да дърпаш певеца като 12-годишна? Знаем, че освен Коциту друг не признаваш и все ще имаш забележки. Както беше и с Енрике, врагът на Рикито - отиде на концерта му, за да го плюеш после.

А и не ти прави чест да се държиш така с @Covidche Какво като е нов, мнението му важи по-малко ли? Всички някога сме били нови. На теб ще ти е приятно ли, ако готвачите с по-високи заплати от твоята ти кажат да не се месиш? "Оправи се малко".

Макар че това Ковидче малко ме съмнява - кога се регистрира, кога разбра колко хора пишат? ;)

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Ти не оставаш по-назад. Отишла уж за да се забавлява, после цял ден му търси кусури на Медито, понеже не изпаднал във възторг когато му е пипнала ръката. (???) Ти за да си правиш кефа ли си отишла, или за да дърпаш певеца като 12-годишна? Знаем, че освен Коциту друг не признаваш и все ще имаш забележки. Както беше и с Енрике, врагът на Рикито - отиде на концерта му, за да го плюеш после.

А и не ти прави чест да се държиш така с @Covidche Какво като е нов, мнението му важи по-малко ли? Всички някога сме били нови. На теб ще ти е приятно ли, ако готвачите с по-високи заплати от твоята ти кажат да не се месиш? "Оправи се малко".

Макар че това Ковидче малко ме съмнява - кога се регистрира, кога разбра колко хора пишат? ;)

Той да вземе и да се пише с друг ник. Как може с най-ужасната болест в момента да се кръсти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била съм на участие на Меди и беше страхотно. Дискотеката беше фул, пя си на живо и хората се забавляваха. Има добър контакт с публиката и определено знае как да направи купон. Не случайно почти няма празен ден без участия и хората се редят на опашки пред клубовете. За времето в което пее, грам не се е изхабил и не е омръзнал на публиката щом е толкова търсен. Представете си ако всеки се нареди за снимки и да му се качват на главата трябва да се побърка...

И другите изпълнители са така. Няма как да обърнат внимание на всички и всеки да е доволен. Може понякога да бързаш, да си изморен, да си болен, да ти се спи и куп други неща. И те са хора.

Безкрайното ходене по масите също не е ок, защото останалите хора почти не виждат изпълнителя, а само го чуват там отнякъде си.. Затова са тия сцени да е нещо като концерт. 

Преслава например е доста груба с феновете си, отказва снимки, мъжлето й ги обижда редовно.. Ако добавим плейбека неуважението към платилите да те гледат и СЛУШАТ става тотално. Меди поне мачка с пеене на живо, а не си отваря устата като риба. 😁

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Той да вземе и да се пише с друг ник. Как може с най-ужасната болест в момента да се кръсти. 

Айде сега името му е виновно! Опасна си! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Той да вземе и да се пише с друг ник. Как може с най-ужасната болест в момента да се кръсти. 

Значи ника ако беше с някоя стара болест, например Антраксче или Еболче нямаше да е проблем? Сега защото е Ковид в момента и не може. 😁😁😁

Между другото гледах сторита как Адам пее на участие "Да си тук" и беше доста добре. ❤

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Stela каза:

Била съм на участие на Меди и беше страхотно. Дискотеката беше фул, пя си на живо и хората се забавляваха. Има добър контакт с публиката и определено знае как да направи купон. Не случайно почти няма празен ден без участия и хората се редят на опашки пред клубовете. За времето в което пее, грам не се е изхабил и не е омръзнал на публиката щом е толкова търсен. Представете си ако всеки се нареди за снимки и да му се качват на главата трябва да се побърка...

И другите изпълнители са така. Няма как да обърнат внимание на всички и всеки да е доволен. Може понякога да бързаш, да си изморен, да си болен, да ти се спи и куп други неща. И те са хора.

Безкрайното ходене по масите също не е ок, защото останалите хора почти не виждат изпълнителя, а само го чуват там отнякъде си.. Затова са тия сцени да е нещо като концерт. 

Преслава например е доста груба с феновете си, отказва снимки, мъжлето й ги обижда редовно.. Ако добавим плейбека неуважението към платилите да те гледат и СЛУШАТ става тотално. Меди поне мачка с пеене на живо, а не си отваря устата като риба. 😁

Щом и на други им е направило впечатление,че е надут, както и на мен , значи е вярно. То си му личи. Изобщо не е сред хората. Има се за нещо повече от хората. И пее на живо, и плейбек върви като си пуснах цялото му участие. Поздравявал е хората от сцената, ама при никой не слезе. На доста от песните си му вървеше и плейбек- хем пее на живо, хем се чува и плейбек. Песните, които не са негови си ги пее на живо и някои от неговите си песни, но си има и плейбек. Може хората да пеят песните му и аз пях с него, да пълни клубовете, но като човек не е народен човек. Има се все едно,че е световна звезда. 

Никой не го чакаше даже и за снимки. Като знам Коце след участие го чакат за снимки. От Меди никой не се интересува извън клуба. 

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Щом и на други им е направило впечатление,че е надут, както и на мен , значи е вярно. То си му личи. Изобщо не е сред хората. Има се за нещо повече от хората. И пее на живо, и плейбек върви като си пуснах цялото му участие. Поздравявал е хората от сцената, ама при никой не слезе. На доста от песните си му вървеше и плейбек- хем пее на живо, хем се чува и плейбек. Песните, които не са негови си ги пее на живо и някои от неговите си песни, но си има и плейбек. Може хората да пеят песните му и аз пях с него, да пълни клубовете, но като човек не е народен човек. Има се все едно,че е световна звезда. 

Никой не го чакаше даже и за снимки. Като знам Коце след участие го чакат за снимки. От Меди никой не се интересува извън клуба. 

Според мен не може да съдиш какъв човек е само по това, че не е слизал при хората. Не знаеш какъв човек е в живота и извън сцената. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Рамания я знам от два или три месеца. Излезна ми случайно в Гугъл. Зарадвах се, че има форум за музика. До момента все във Фейсбук групи си бях обсъждал попфолк, но във форум си е по-друго.

Чел съм и стари теми. Направи ми впечатление, че преди време форумът е бил много по-активен от сега. За жалост аз го открих наскоро... :(

Иначе това момиче съм й чел коментарите, знам, че е фенка на Константин, все пише като била при фризьорката си какво си били говорили и обича да дава отчет какво правила през деня, къде ходила и така нататък. Като малко дете е.

И на баба МартинА

За фризьорката или хубаво или нищо!

Зайке другата седмица за Дрогата те искам с такава прическа

 

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20211218-124752-Instagram.jpg

Айде,пак Янева е виновна .. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Секирата-Полина-Глория-Анабела-Биляна-Галена-Соня Немска-Панчо-Пайнера-Бруни-Малина

Всички са виновни! 

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Поздравете се с хитов хит! 

 

Всеки ден го слушаме! А напоследък и този, в чест на Таня ни, разбира се, Узунова!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Всеки ден го слушаме! А напоследък и този, в чест на Таня ни, разбира се, Узунова!

 

Аз от 3.08 слушам само

и Ванчето разбира се Великова!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

Рамания я знам от два или три месеца. Излезна ми случайно в Гугъл. Зарадвах се, че има форум за музика. До момента все във Фейсбук групи си бях обсъждал попфолк, но във форум си е по-друго.

Чел съм и стари теми. Направи ми впечатление, че преди време форумът е бил много по-активен от сега. За жалост аз го открих наскоро... :(

Иначе това момиче съм й чел коментарите, знам, че е фенка на Константин, все пише като била при фризьорката си какво си били говорили и обича да дава отчет какво правила през деня, къде ходила и така нататък. Като малко дете е.

Ако не греша, темата Чат мания и всичко от Зона Рама като цяло, излиза само на потребителите, как така регистриран си само 16ч. а вече знаеш какво е писала за Коце, фризьорката и старите теми? 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...