Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Starboy каза:

Ето изявлението в английска версия, че не се знае кой може да чете: 

I read so much nonsense here these days and this is my final decision. I am leaving this company forever and indeed forever. I have already written to the administrator that I want my account permanently deleted. I sent an email to delete my account. When I decide something, I really do it. Apparently you haven't known me at all for so many years. Well, New Year, new luck. I'm much better off without this forum. And you take a little more serenity to think. Enough with this negativity and malice. How can you comment on personal things from so many years ago, what kind of people you are. It's time to leave here forever. You will feel it when I am gone and you will believe then that I am not talking nonsense. I have always said what I think and feel. I don't want to be surrounded by such bad people. If anyone cares at least a little about me, they'll stop discussing me. Otherwise, you are all hypocrites hiding under nicknames. There are no friends here, I made sure, I understood who cared about me and who didn't. So that's my last word. I will live my life far from here and from you and I hope to fulfill my dreams this year. I wish you to be a little better and I hope you find happiness and be less evil. GOODBYE FOREVER!!!!!

Криминал от 2017-та ти каза: "благодаря"

  • Haha 2
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва даже някой мъж като ме е зарязвал не ми е казвал, че ще го усетя, ама късно. Наша зайка, дето никаква не ми е в живота, освен да ме забавлява с нелепи истории. Много си е повярвала милата. Зайке, то и ти ще се осъзнаеш - ама късно чадо.. 

Ох, честит ретрограден Меркурий на всички! По-леко преминаване на периода. 🌹

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях много зает и не можах да се отбия тук да кажа "Здравей, хубаво гледайте ме в очите" :laughing: Но с тъга разбирам че @zai4eto82 е решила да си тръгне и да ни изостави. Затова предлагам да се обяви незабавно кастинг за нейн заместник, а може и да са няколко. Не можем да допуснем форума да западне, както беше станало преди Коледните и новогодишните празници :1000(10): 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Wild_Style каза:

Вчера бях много зает и не можах да се отбия тук да кажа "Здравей, хубаво гледайте ме в очите" :laughing: Но с тъга разбирам че @zai4eto82 е решила да си тръгне и да ни изостави. Затова предлагам да се обяви незабавно кастинг за нейн заместник, а може и да са няколко. Не можем да допуснем форума да западне, както беше станало преди Коледните и новогодишните празници :1000(10): 

Аз ще я заместя.

Лятото правих най-хубавия секс в живота си. Мн хубав мъж, страстен, ама преди 12 дни си хвана една лелка на 40г и ме блокира мене. ☹ сега тя ляга там където аз лягах 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Arwity каза:

Тва даже някой мъж като ме е зарязвал не ми е казвал, че ще го усетя, ама късно. Наша зайка, дето никаква не ми е в живота, освен да ме забавлява с нелепи истории. Много си е повярвала милата. Зайке, то и ти ще се осъзнаеш - ама късно чадо.. 

Ох, честит ретрограден Меркурий на всички! По-леко преминаване на периода. 🌹

По-скоро тя май ще го усети, като осъзнае, че няма на кого да споделя. Де да знам, все пише за колегите, никога за приятелите. Дано не съм прав и си има дружки. Бих я посъветвал да не си трие профила все пак.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Arwity каза:

Аз ще я заместя.

Лятото правих най-хубавия секс в живота си. Мн хубав мъж, страстен, ама преди 12 дни си хвана една лелка на 40г и ме блокира мене. ☹ сега тя ляга там където аз лягах 

Аххх, много са опасни тези лели. Мен Коце ми е казвал как го нападат по участия и се целят директно в пакета му. На прага на менопаузата са по-настървени от всякога. Ами съжалявам за теб, дано скоро си намериш друго мъжленце с яко пи****це :1000(30):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

По-скоро тя май ще го усети, като осъзнае, че няма на кого да споделя. Де да знам, все пише за колегите, никога за приятелите. Дано не съм прав и си има дружки. Бих я посъветвал да не си трие профила все пак.

Сигурна съм, че няма и 1 приятелка, няма с кой да излезе едно кафе да пие. С кой да сподели??? На Нг да си при някой непознат и да се сексаш с него вместо с приятели???

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като някой иска да си ходи, нека си върви. Никой не задържаме на сила да стои във форума. Всяко чудо за 3 дни. Ще се пише още ден, два и ще се забрави за нея. Пък и не виждам с какво хората тук са виновни, при положение, че Танчето съвсем доброволно си разказва целия живот, и логично, това става причина той да се коментира. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Arwity каза:

Дискриминация :( зайка кат споделя за секс подвизите си и после съвети, чудесии. А за мен нищо :( няма кой да ме успокои мен 

Е как <_< Аз ти пожелах нов, по-хубав и добър мъж с по-голям :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Е как <_< Аз ти пожелах нов, по-хубав и добър мъж с по-голям :D

А, мерси. Трябва си, че най-хубавия секс, ама най-малкоя дето съм виждала. Чак мислех, че не му е станал. А, дано с лелката верно да не му

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

А, мерси. Трябва си, че най-хубавия секс, ама най-малкоя дето съм виждала. Чак мислех, че не му е станал. А, дано с лелката верно да не му

Айде сега парадокс тук :roll1: Хем най-хубав, хем с най-малкия :laughing:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз въобще не се гъбаркам. Верно ме блокираха и верно страдам. Както и харесвам 1 мъж на 100 такива. И ся заради Танчето, аз не мога да споделя, че съм ядосана и да си проклинам моя използвач? 

  • Haha 3
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Arwity каза:

А, мерси. Трябва си, че най-хубавия секс, ама най-малкоя дето съм виждала. Чак мислех, че не му е станал. А, дано с лелката верно да не му

Аз като видя малка, бягам като дявол от тамян

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Arwity каза:

Ама аз въобще не се гъбаркам. Верно ме блокираха и верно страдам. Както и харесвам 1 мъж на 100 такива. И ся заради Танчето, аз не мога да споделя, че съм ядосана и да си проклинам моя използвач? 

Ами колегата от регистратурата? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...