Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Проследих хронологията на събитията. Били сте прекалено директни с нея относно отношенията й Ники,  тя е реагирала дефанзивно, и сте започнали градивно да я иронизирате, и изваждате/пресъздавате старите й истории, уж на майтап. Не вярвам да няма чувство за хумор, но в случая ми изглежда повече че сте се смели на нея, а не с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Проследих хронологията на събитията. Били сте прекалено директни с нея относно отношенията й Ники,  тя е реагирала дефанзивно, и сте започнали градивно да я иронизирате, и изваждате/пресъздавате старите й истории, уж на майтап. Не вярвам да няма чувство за хумор, но в случая ми изглежда повече че сте се смели на нея, а не с нея.

Изваждането и пресъздаването на старите истории стана няколко дни след като тя обяви, че се маха. 

Като си споделя кирливите ризи тук ще очаква и да й се дават непоискани съвети. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано размислих - това е сякаш някой да каже по телевизията нещо и да очаква никой да не каже и дума по въпроса. Само и единствено тя си е виновна за всичко, а не който и да било тук. Да се маха като е решила, никъде другаде няма някой да се занимава толкова време с нея, независимо от подбудите, в това може да бъде убедена.

  • Like 6
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

И какво значи, че сме коментирали лични неща? Като са лични да си ги пише в тетрадка, а не я в интернет на публично място. Я да не ми се изкарва жертва, че ще откача! Никой не я е карал на сила да пише каквото и да било, тя го е правила доброволно и то с години. Е, няма как да очаква никой да не даде мнение по написаното. Накрая изкара нас лошите, а тя потресената и втрещената, айде марш от тука веднъж завинаги, трол.

Недей да знаеш много, като нищо не разбираш! Патка

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Arwity каза:

Не страдайте драги, аз ще я заместя пак като по 1 време. Ако трябва ще спра и на лазерна епилация да ходя, за да е подобаващо.

Ама искаме и снимков материал 🤣

  • Haha 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

В последните дни беше наистина забавно във форума, струваше си човек да влезе и да се посмее, а не да чете само натоварващи чалга скандали. В един момент чата стана повече Зайков отколкото когато самата Зайка пишеше. :D И какво сега, тази персона пак завъртя целия форум на малкия си пръст с един "сълзлив" пост и всички пак трябва да се съобразим с Кралица Зайка. Години наред играем роля и на виртуални приятели, и на психолози, давали й са се съвети, хората искрено са искали да й помогнат. Единствено и само за нея са се правили компромиси като й се позволи да си направи сума ти теми, в които да си пише сама за своите интереси, от които само тя във форума се вълнува. И пак наводняваше чата с досадни постове за Рики. След всичко това пак другите са виновни, само не и тя. Еми съжалявам.

Ти пък недей да знаеш много!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Направи я модератор ли де да знам, измисли как да я задържиш!

Всеки е доброволно тук. Не смятам да създавам прецеденти. И всеки следващ да напуска с искания. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Всеки е доброволно тук. Не смятам да създавам прецеденти. И всеки следващ да напуска с искания. :D 

А какво стана? Ще има ли избори за  нови модератори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Официално е 18.01. Ако зайка не се откаже преди тази дата - трия!

Дано не се откаже ❤️

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

В последните дни беше наистина забавно във форума, струваше си човек да влезе и да се посмее, а не да чете само натоварващи чалга скандали. В един момент чата стана повече Зайков отколкото когато самата Зайка пишеше. :D И какво сега, тази персона пак завъртя целия форум на малкия си пръст с един "сълзлив" пост и всички пак трябва да се съобразим с Кралица Зайка. Години наред играем роля и на виртуални приятели, и на психолози, давали й са се съвети, хората искрено са искали да й помогнат. Единствено и само за нея са се правили компромиси като й се позволи да си направи сума ти теми, в които да си пише сама за своите интереси, от които само тя във форума се вълнува. И пак наводняваше чата с досадни постове за Рики. След всичко това пак другите са виновни, само не и тя. Еми съжалявам.

Ако трябва да сме честни всеки един и е давал съвети с цел да и помогне. Да види как си губи живота в обречена връзка и т.н. Дори след НГ колко души само писаха с мнение и съвет и то без грам ирония.

Искам на сметката ми 600лв или напускам форума! Навила съм си на пръста да си купя пресата на Лореал, а тя е 600лв. Та.. давайте ДМС преса или съм следващата напуснала

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Ако трябва да сме честни всеки един и е давал съвети с цел да и помогне. Да види как си губи живота в обречена връзка и т.н. Дори след НГ колко души само писаха с мнение и съвет и то без грам ирония.

Искам на сметката ми 600лв или напускам форума! Навила съм си на пръста да си купя пресата на Лореал, а тя е 600лв. Та.. давайте ДМС преса или съм следващата напуснала

Тотално сте изчаткали! Една искала преса за 600 лева, друга чихуахуа за 1200, трета дете... Абе тропа ви дюшамето!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяхте припомнили и това:

10-те Зайкини заповеди

 

1.Аз съм Зайка, любима форумка твоя. Да няма други регистрирани Зайки във форума освен МЕН.

2.Не носете графики на Преслава, Алисия, Галена, Глория или Камелия. Правете аватари на Рики, Рагини ,Ранвир и Исмаил.

3.Изговаряй името на Рики с повод и без повод. Когато има нова песен, когато има нов клип, много гледания, малко гледания, хубави коментари или просто да се зарадваш, че Рики диша от въздуха, който дишаш и ти!

4.Почитай понеделник, вторник, сряда, четвъртък и петък, защото тогава дават по БТВ „Цветовете на любовта”!

5.Почитай Рики Мартин,, за да водя спокойно монолозите си.

6.Убивай, ако обектът на престъплението е жената на моето Ники.

7.Прелюбодействай и изневерявай, но го сподели с форума, за да знаят колко си лоша.

8.Не яж краставици и домати, докато ги режеш за салата на клиент!

9.Не хвали колежките си във форума, за да не ти оставят пълна мивка с чинии.

10.Не пожелавай мъжа на колежката, защото е запазен за мен! Пожелавай жената на ближния си, та да остане ближния за мен.Не пожелавай именията на Рики Мартин в Маями!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...