Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Току що, Blueberry каза:

По последни данни не е самотен - има и брада.

Слушай какво.аз мустак нямам.  Ясно ли ти е.  Като не знаеш,  недей пиши излишно глупости,  че си смешна.

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Готвачката и тя лилава сама. Новата сервитьорка искрящо червена сама се правила. Как може зорлян да си горят косите, а не отидат на фризьор. Пич не им седи добре. Шефът откачи като ме видя

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сервитьорката да не види нещо от мен. Миналият път се направих лилава и тя се направи също в същия ден. Сега аз се направих вчера, уж нямаше да се прави пак лилава, сега гледам веднага след мен. Завижда ли ми какво?

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес дойде една жена да я обучавам, само дето х показвах и обяснявах. Накрая тя ми каза дошла само да види, нямало да остава, за какво ми губи само времето само, никакво желание,бавна. Пък как миришеше само, ужас. Било й далече, живеела на гарата. Още като я видях разбрах,че няма да става и си тръгна без да каже чао.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Котката е чак от Виена ми каза Коце сега.Имал  я от 1 месец, още по-големи уши ще има. Чакал я да порасне да я снима. На 4-5 месеца е вече, вика малко грозничка е, но била различна и му изпълвала душата

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Голям смях- днес колежката-гореща кухня ми вика, че приличам на Доби от Хари Потър. Сега и Хари Потър трябва да се гледа,а те много части направили- 8. Ще видим кога ще имам време да ги изгледам всичките части. Отделно днес една патка идва и върна храната, викам на колежката-готвачка- тая патка ще ида да я убивам- тя се смее. Поне си плати тая патка. Изяде една салата.

Последно Доби от Хари Потър или Фиона от Шрек? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох толкова глупости тук тези дни и това е окончателното ми решение. Напускам този фирум завинаги и то наистина завинаги. Вече писах до админа, че искам да ми се изтрие профила окончателно. Изпратих имейл за изтриване на профила ми. Аз, когато реша нещо, наистина го правя. Явно за толкова години не ме познавате изобщо. Е, Нова година, нов късмет. Много по-добре съм без този форум. А вие вземете малко по-ведро да мислите. Стига с този негативизъм и злоба. Как може да коментирате лични неща от толкова минали години, какви хора сте. Е време е да си тръгна завинаги оттук. Ще го усетите като ме няма вече и ще повярвате тогава, че аз празни приказки не говоря. Винаги съм казвала това, което мисля и усещам. Не искам да съм заобиколена от толкова лоши хора. Ако на някой поне малко му е пукало за мен, ще спре да ме обсъжда. Иначе всички сте лицемерни криещи се под никове. Тук приятели няма, уверих се, Разбрах го кой го е грижа за мен, и кой не. Така,че това ми е последната дума. Аз ще си живея своя живот далеч оттук и от вас и се надявам да си изпълня мечтите тази година. На вас ви пожелавам да бъдете малко по-добри и дано намерите щастие и да сте по-малко злобни. СБОГОМ ЗАВИНАГИ!!!!!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 11
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Изчетох толкова глупости тук тези дни и това е окончателното ми решение. Напускам този фирум завинаги и то наистина завинаги. Вече писах до админа, че искам да ми се изтрие профила окончателно. Изпратих имейл за изтриване на профила ми. Аз, когато реша нещо, наистина го правя. Явно за толкова години не ме познавате изобщо. Е, Нова година, нов късмет. Много по-добре съм без този форум. А вие вземете малко по-ведро да мислите. Стига с този негативизъм и злоба. Как може да коментирате лични неща от толкова минали години, какви хора сте. Е време е да си тръгна завинаги оттук. Ще го усетите като ме няма вече и ще повярвате тогава, че аз празни приказки не говоря. Винаги съм казвала това, което мисля и усещам. Не искам да съм заобиколена от толкова лоши хора. Ако на някой поне малко му е пукало за мен, ще спре да ме обсъжда. Иначе всички сте лицемерни криещи се под никове. Тук приятели няма, уверих се, Разбрах го кой го е грижа за мен, и кой не. Така,че това ми е последната дума. Аз ще си живея своя живот далеч оттук и от вас и се надявам да си изпълня мечтите тази година. На вас ви пожелавам да бъдете малко по-добри и дано намерите щастие и да сте по-малко злобни. СБОГОМ ЗАВИНАГИ!!!!!

Ок! Почини си до 14 февруари! Чакаме те. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, регистрирай се с друго име и се представи като чисто нов човек във форума. ;) Не се сърди на хората тук. Повечето го правят за разнообразие и от скука. Надали някой влага омраза. Те си изграждат представа за теб на база писаниците ти през годините. Честно казано, изчетох ги и се изненадах, че толкова добре те имитират. Приеми го с чувство за хумор и не го задълбавай изобщо. Омраза няма, защото наистина не те познават. Повечето от тях, пишат всичко това, защото си споделяла лични неща из форума и си въртят около тях. Как си представяш някой да те мрази, заради подобно нещо? :D Това е доста силна дума, която няма нищо общо с историите във форума. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Джиги е много досаден вече. Това цял ден да се ровиш в Бисерите и да вадиш коментари на Зайка,за да събираш реакции си е за диагноза. Поне да пишеше и свои постове в същия стил като останалите.Надявам се да си понесе необходимото наказание,достатъчно и без това му търпяхме заяжданията в Скандалите,което и без това е наказуемо според правилата.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако този форум стане стерилен, откъм подобни истории като тази с Танчето, би било доста скучно и еднообразно. Точно в това му е чарът... Че е различно, пиперливо, откровено, скандалдийско и готино място... Не го променяйте, защото ще изгуби от собствения си облик и идентичност. Разбирам, че има правила и трябва да се спазват, но чак пък крайности за наказания, заради на Танчето личните изблици, някакси, не ми се струва удачно. Може да затриете кофти мненията, ако се счита, че има такива и толкова... Дори не виждам драма тя да напуска толкова грандиозно форума... Може би не съм тесногръда и подобни неща не биха ме засегнали. Но все пак сме различни хора. Аз имам чувство за хумор.... 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да уточня, че ако @zai4eto82 не се откаже от изтриването на  профила си на 18.01 ще бъде заличен.

преди 40 минути, i810 каза:

Дори не виждам драма тя да напуска толкова грандиозно форума... Може би не съм тесногръда и подобни неща не биха ме засегнали. 

Не става дума за тесногръдие. Зайката от години споделя и е била обект на коментари, но настъпват промени в живота на хората. Е, някои потребители нямаха мярка. Предупредих онзи ден, вие станахте нападателни и не опитахте да я разберете. 

Да, зайка си пускаше лични неща, но в момента, в който това не е ОК, трябва да се съобразяваме. Както не беше ок да се пускат лични снимки на потребители преди години (след като това е проблем) и такива ситуации, които са били овладяни.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказа се, че аз сам мога да си скривам коментарите и махнах всичко. Извинявам се публично на иконата, не съм искал да бъде засегната, мислех, че ще чете и ще се кефи, че въпреки, че я няма – пак си е център на внимание, както винаги е искала. Не си махай профила, това е крайно. Сега наистина се чувствам зле за това, че явно минах границата – чувствам се засрамен, омърсен и разтърсен. Прости ми, прости ни!

  • Haha 2
  • Love 3
  • Sad 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...