Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Arwity каза:

Даже цялата е в бурени. Обичам да ровят преди да стигнат до съкровището 

Бляк! За момент си го преддставих и изтръпнах от погнуса. Ама познавам хора дето ги обичат рошави.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега четох метафоричните постове на The IIconic за zaicheto82, голям смях беше. Жалко, че намерих форума чак сега и не мога да видя реалните. Сто процента са епични, явно е много интересен човек 😆

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Досега четох метафоричните постове на The IIconic за zaicheto82, голям смях беше. Жалко, че намерих форума чак сега и не мога да видя реалните. Сто процента са епични, явно е много интересен човек 😆

Всичко е копи/пейст от бисерите. Не съм редактирал нищо!

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Тъй като имаме бенефис на една форумна звезда, бих искал да припомня един невероятен диалог между нея (Т.У.) и Китуция...

Китуция нещо избесня (както често се случва) и праща линк към изображение на среден пръст, пряко насочен към Т.У., която откликва с думите: Този пръст си го заври отзад, знаеш ли колко хубаво ще ти стане? Ама си задръстена. 

I C O N I C

Имаше един скандал между двете и Т.У.и каза да отиде дас се на*бе  да кандиса малко 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Тъй като имаме бенефис на една форумна звезда, бих искал да припомня един невероятен диалог между нея (Т.У.) и Китуция...

Китуция нещо избесня (както често се случва) и праща линк към изображение на среден пръст, пряко насочен към Т.У., която откликва с думите: Този пръст си го заври отзад, знаеш ли колко хубаво ще ти стане? Ама си задръстена. 

I C O N I C

Кой стои зад Китуция??? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Кой стои зад Китуция??? 

Една друга икона, но от различна лига, а именно – Kitty.

  • Like 2
  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я имам тази за ножа на плота, обаче не знам дали е позволено да я публикувам, да не отнеса едногодишен бан..

  • Sad 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз я имам тази за ножа на плота, обаче не знам дали е позволено да я публикувам, да не отнеса едногодишен бан..

Пращай на ЛС! Там не могат с пръст да те барнат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Аз я имам тази за ножа на плота, обаче не знам дали е позволено да я публикувам, да не отнеса едногодишен бан..

Прати му я на ЛС, не флексвай.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Аз я имам тази за ножа на плота, обаче не знам дали е позволено да я публикувам, да не отнеса едногодишен бан..

Да, прати я на лс, ама тя, като е била побликувана публично, какъв е проблема да се качи пак? Не че ми е някакъв проблем, просто питам

 

Редактирано от Mousie
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Аз я имам тази за ножа на плота, обаче не знам дали е позволено да я публикувам, да не отнеса едногодишен бан..

Каузата си струва саможертвата.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Ми когато Майли и Селена и звъняли по скайп, ама обядвала и ги изтървала! :D :D

Знам, защото се разбира.

А и Майли си го беше написала на нейния Скайп отгоре, обаче са много заети, прибавят те, най-много здравей ти казват или мерси. Във фейса са по-активни.

Като например сега Селина ми благодари, че харесвам новия й клип и песен.

Даже Селина и Майли ми звъняха в Скайп вчера, а пък аз обядвах тогава и ги изтървах.

Това е от 2010, т.е. била е на 27 тогава и гледайте на какво е вярвала. :bn:

  • Haha 9
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Еми, хора, щом Блубери поства, значи и аз мога! Иначе ще бъде дискриминационно, правя го, пък каквото такова. Представям ви "Треснах и ножа на плота" (10 минутна версия) (Taylor's Version) (From the valut)

По това време никой да няма. Каква смяна изкарах само- с готиния барман, готиния сервитьор и колегата Ники.

Обаче смяната стана зле по някое време, защото изведнъж колегите започнаха да разправят,че колежката от студена кухня правила нещо с колегата Ники на плажа вчера, аз не го вярвах. Ама така истинско го разказваха,че снимки имало,че клипче направили, били пияни не знам си какво. И викам край- колежката я отписвам. Че докато си правеше тя бисквитената торта, отидох при нея й й казах да ми каже истината, защото аз не го вярвам. Тряснах й с ножа по плота, като й казах,че искам истината. След малко сервитьорите и те дойдоха и викат каква се оказала колежката,ама аз до последно не го вярвам. Викам й, дойде от село и се забърка с колегата,а. Втпреки,че беше майтап накрая, ще им беля картофи ли, не са познали изобщо, да си белят сами картофите. Разбрахме се с колегата Ники, че и двамата не ни интересува кой с кой е и че сме просто колеги и до там. Иначе той днес ме питаше:Танче, искаш ли кекс, и ми даде.

После пък, това да работиш с мъже не е лесно и то готини. Как пък се случи днес всичките готините на смяна бяха. И има един колега-сервитьор Никола, за който се гоеори,че ме харесвал и който се закача с мен от първия ден. Колежката студена кухня ми каза,че бил свястно момче, но не попадал на свестно момичета. И ми вика това е един път в живота се случва, тя го познавала много добре, нещо братовчеди били. Каза ми: Ще изтървеш хубавото момче, че младо, имал пари, романтичен,а той е толкова малък на 21-22 години. Другия колега пък готвач ми каза:Все на Николаевци попадаш,ама този път този ще е истинския. Пък аз му викам,че не му вярвам, пък тоя Никола само ми се усмихва винаги, Танче, това, Танче онова и казал днес,че понеже харесвам колегата Ники се отдръпнал,ама след като разбрал,че с Ники колегата сме само колеги, ми вика,че той бил за мен.

И днес Никола ме питаше дали го харесвам, после ми вика не съм трой тип, аз му казах,че си е хубав,готин, но не му вярвам. Пък той като си тръгваше сега, ми каза:Чао, муцка, чао, бейби и целувки ми праща и колежката вика,че не на всяко момиче казвал тъй,само на това,което наистина харесвал.

Обаче аз не мога да мъ вярвам и да му се доверя. Не искам да страдам.

Утре пък колегата Ники е 2-ри ден при нас,ама аз ще почивам.

Тая ще ме умори! :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Знам, защото се разбира.

А и Майли си го беше написала на нейния Скайп отгоре, обаче са много заети, прибавят те, най-много здравей ти казват или мерси. Във фейса са по-активни.

Като например сега Селина ми благодари, че харесвам новия й клип и песен.

Даже Селина и Майли ми звъняха в Скайп вчера, а пък аз обядвах тогава и ги изтървах.

Това е от 2010, т.е. била е на 27 тогава и гледайте на какво е вярвала. :bn:

Next day:

Miley Cyrus and Selena Gomez released a joint video statement confirming that they did indeed contact Tanya Uzunova back in 2010. The bombshell comes at the heel of a huge media storm in Bulgaria accusing the Burgas beauty of lying about her communication with celebrities.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...