Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 54 минути, Gerganafen каза:

Камелия щяла да съди всеки мъж, който й е зяпал прелестите в "Плейбой", нищо, че Камелия доброволно се е снимала и предоставила мат'рял. Камелия им издирва координатите на читателите сега.

Слава Богу, че съм разглеждал Плейбой само с Катето Евро. 😁

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

 @meleto

  готин ли си, така като за Зайка? Може да я разубедиш с мъжки чар 😉😉😉

Едно "Здрасти!" да ѝ кажеш, пак ще е достатъчно.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

 @meleto

  готин ли си, така като за Зайка? Може да я разубедиш с мъжки чар 😉😉😉

Трябва да има доста голям чар за да впечатли тази ненаситна тигрица. Не знам за “чара”, но е готин и трябва да си пробва късмета, защото има шанс да се залюбят и да стане шефката на форума.

giphy.gif?cid=5e214886be1bf7ed049c7259b2

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Трябва да има доста голям чар за да впечатли тази ненаситна тигрица. Не знам за “чара”, но е готин и трябва да си пробва късмета, защото има шанс да се залюбят и да стане шефката на форума.

Ти трай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Последно селфи от Зайка пред входа на форума:

 

02D81157-B73D-4572-9F4D-7D6887597AE0.jpeg

И пак с цвят патладжан, айде да смени вече, изтърка се. Който го може си го може.

  • Like 1
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Едно "Здрасти!" да ѝ кажеш, пак ще е достатъчно.

Щом за теб едно Здравей означава я ме сгрей с какво да продължа?

  • Like 1
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Изваждането и пресъздаването на старите истории стана няколко дни след като тя обяви, че се маха. 

Като си споделя кирливите ризи тук ще очаква и да й се дават непоискани съвети. 

Не беше потвърдила категорично. Сигурно само е тествала водите. Щом е споделила всичко това, очевидно е изпаднала в безизходица, и е търсила съвет и уверение. Вместо да излагате и да я убеждавате в позицията си, е трябвало да я заинтригувате с нещо, за да замисли, и сама да достигне до най-доброто решение за нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не беше потвърдила категорично. Сигурно само е тествала водите. Щом е споделила всичко това, очевидно е изпаднала в безизходица, и е търсила съвет и уверение. Вместо да излагате и да я убеждавате в позицията си, е трябвало да я заинтригувате с нещо, за да може сама да достигне до най-доброто решение за нея. 

Боже, аз да не съм психолог, че да търся сега и специален подход, който да бъде подходящ за нея? Днес имам рожден ден, а имам ковид и съм под карантина и съм бесен, моля не ме ядосвай допълнително! Да ми плати 500 евро за 40 мин и ще намеря аз подхода

  • Like 3
  • Love 2
  • Sad 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Боже, аз да не съм психолог, че да търся сега и специален подход, който да бъде подходящ за нея? Днес имам рожден ден, а имам ковид и съм под карантина и съм бесен, моля не ме ядосвай допълнително! Да ми плати 500 евро за 40 мин и ще намеря аз подхода

Честит рожден ден! Много съжалявам. Поне караш ли го леко, и беше ли ваксиниран?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Честит рожден ден! Много съжалявам. Поне караш ли го леко, и беше ли ваксиниран преди?

Благодаря ти, Фаст, ти винаги си ми бил безкрайно симатичен. Вече да, първата седмица беше тежко, сега остана само г/д кашлица. Не, не съм ваксиниран иначе.

 

  • Love 1
  • Sad 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, xroflx9 каза:

Малко късно,но бях зает да търся  историята за треснатия нож в плота. честит рожден ден на единствения фен /освен мен/ на Джена!

 

Много ти благодаря! Тази история беше най-перфектния подарък, който можех да получа.. не знам как успя, но просто адмирации!!! 

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Не беше потвърдила категорично. Сигурно само е тествала водите. Щом е споделила всичко това, очевидно е изпаднала в безизходица, и е търсила съвет и уверение. Вместо да излагате и да я убеждавате в позицията си, е трябвало да я заинтригувате с нещо, за да замисли, и сама да достигне до най-доброто решение за нея. 

Ама това е 40-годишна жена, не 16-годишно лапе. Няма да я дондуркаме. Да си носи последствията.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Ама това е 40-годишна жена, не 16-годишно лапе. Няма да я дондуркаме. Да си носи последствията.

40-годишна жена, но с акъл на 16-годишно лапе

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Изчетох толкова глупости тук тези дни и това е окончателното ми решение. Напускам този фирум завинаги и то наистина завинаги. Вече писах до админа, че искам да ми се изтрие профила окончателно. Изпратих имейл за изтриване на профила ми. Аз, когато реша нещо, наистина го правя. Явно за толкова години не ме познавате изобщо. Е, Нова година, нов късмет. Много по-добре съм без този форум. А вие вземете малко по-ведро да мислите. Стига с този негативизъм и злоба. Как може да коментирате лични неща от толкова минали години, какви хора сте. Е време е да си тръгна завинаги оттук. Ще го усетите като ме няма вече и ще повярвате тогава, че аз празни приказки не говоря. Винаги съм казвала това, което мисля и усещам. Не искам да съм заобиколена от толкова лоши хора. Ако на някой поне малко му е пукало за мен, ще спре да ме обсъжда. Иначе всички сте лицемерни криещи се под никове. Тук приятели няма, уверих се, Разбрах го кой го е грижа за мен, и кой не. Така,че това ми е последната дума. Аз ще си живея своя живот далеч оттук и от вас и се надявам да си изпълня мечтите тази година. На вас ви пожелавам да бъдете малко по-добри и дано намерите щастие и да сте по-малко злобни. СБОГОМ ЗАВИНАГИ!!!!!

Чудя се защо не е накарала някой друг да й напише изявлението? Това ми прилича на copypasta. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Ето изявлението в английска версия, че не се знае кой може да чете: 

I read so much nonsense here these days and this is my final decision. I am leaving this company forever and indeed forever. I have already written to the administrator that I want my account permanently deleted. I sent an email to delete my account. When I decide something, I really do it. Apparently you haven't known me at all for so many years. Well, New Year, new luck. I'm much better off without this forum. And you take a little more serenity to think. Enough with this negativity and malice. How can you comment on personal things from so many years ago, what kind of people you are. It's time to leave here forever. You will feel it when I am gone and you will believe then that I am not talking nonsense. I have always said what I think and feel. I don't want to be surrounded by such bad people. If anyone cares at least a little about me, they'll stop discussing me. Otherwise, you are all hypocrites hiding under nicknames. There are no friends here, I made sure, I understood who cared about me and who didn't. So that's my last word. I will live my life far from here and from you and I hope to fulfill my dreams this year. I wish you to be a little better and I hope you find happiness and be less evil. GOODBYE FOREVER!!!!!

 I am leaving this company forever and indeed forever.  :( :(

 

ПОСЛЕДНО ПОСЕЩЕНИЕ преди 1 минута

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...