Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

А 33-годишния, ако е толкова свестен няма да ми пише днес: утре почивам, ако искаш ела да те наеба. Днес го разказах пред очите на Ники по телефона тъй като тй не разбра от дума като му писах, оня ви звъня няколко пъти

 Ники се оказа както винаги прав за всичко. Снощи и днес ми разказа много лични истории от живота си с жените, как се е запознал с жена си, защо се е оженил за нея, говорихме и за нас много неща и за спомените ни, които имаме. Нямате си на представа за живота на Ники. Все едно не съм го познавала, но много неща научих. Той не обича да споделя, но вчера доста неща ми каза. Още сме заедно, като на меден месец сме. Оная новата е била за момента и да забрави, Знам каква е и как са се запознали. Ники ми каза също, че след като сина му се изнесе с приятелката си, ако сме имали пари без да се замисля е щял да се разведе. На нас единствения проблем ни е, че нямаме пари, за да бъдем заедно. И за сватба сме говорили, и за деца и за куп други неща. Жена си само за присъствие има. Толкова неща научих за нея.

Щом до любов с друга се е стигнало, значи с тебе нещо му е липсвало! 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Brian каза:

Младия я вика да я е*е. А Ники за какво я вика? 

Някой може ли да познае? 

Да й разказва биографията на съпругата си!

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Жена с брада срещна любовта и се омъжи

Жена с брада срещна любовта и се омъжи

6-годишната Литър Бейр Шварц от Сиатъл, щата Вашингтон, най-накрая откри любовта. След дълги години самота тя е вече омъжена.

Литъл Беър е необикновена жена – с брада. От 14-годишна възраст Шварц страда от синдром на поликистозните яйчници, който причинява хормонални нарушения в тялото, включително небивал растеж на космите по лицето.

„Младежките ми години бяха много трудни. Никой доктор не можеше да ми каже каква е причината за това окосмяване по лицето и тялото ми. Бръснех се всеки ден", обясни в телевизионното шоу This Morning Литъл Беър.

Този проблем смазал психически жената. Партньорите ѝ се срамували да се покажат на публично място с нея. Цели 16 години косматата жена се бръснела. Но когато станала на 31 години, захвърлила самобръсначката и приела, че ще бъде завинаги с брада. Даже почнала да си прави различни брадати прически.

„Върнах си самочувствието, след като участвах в конкурс за бради и го спечелих. Приех се такава, каквато съм. Единствено ми тежеше, че нямам мъж до себе си", разказва Беър.

 

Отчаяна, че няма да може да открие истинската любов, тя публикувала пост в социалните мрежи, че си търси половинка. И така срещнала 45-годишния Тобиас Бредик. Любовта пламнала от пръв поглед. В началото Тобиас даже се притеснявал, че Литъл Беър няма да го хареса.

„Тя винаги е била толкова истинска и любяща. Не е фалшива. Тя е човекът, с когото искам да живея", категоричен е Бредик. Сега двамата са женени, но и поддържат полиаморна връзка с няколко партньори, които са наясно за съществуването на останалите.

„Не си мислете, че ни е лесно. Когато излизаме, всички ни зяпат, чувам обиди зад гърба си. Има хора, които ни снимат тайно, за да ни се подиграват в социалните мрежи. Много ме боли, но съм щастлива, че срещнах съпруга си", не крие брадатата жена. „Когато сме на публично място, тя много се притеснява. Но аз просто ѝ казвам: Ела, целуни ме!“, обяснява Тобиас. Факти.бг

 

Иъл, що се прави на интересна, хормонални проблеми имала, ми те мъжете дето са транс през кви неща минават за да замязат на жени, а тая я мрази да се обръсне. Ужас

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, ако един мъж иска да е с теб, ще направи невъзможното, но ще се съберете. Ти си му удобна и така, защото си съгласна на всичко, за да бъдеш с него. Квартирата е решение, за да направите първата си стъпка към новото начало. Но преди всичко трябва да се разведе. Ето, сега има пари от тотото, да го направи. Съберете се под един покрив и тогава цялата ви връзка ще има смисъл. Но той се интересува само от единия секс с теб като повечето мъже. Казах ти по-нагоре, че ти много лесно си лягаш, с който ти хареса. Така не се прави. Олекваш в очите дори на някой, който може истински да те хареса. Ники е наясно с това, че с развод и без развод, с общо жилище или без такова, при всякакви обстоятелства, ти ще бъдеш с него. Няма и да се постарае за нищо. Така ще си карате, докато младостта ти нацяло си отиде и вече няма да имаш кандидати дори и за единия секс, защото излизат млади и красиви момичета на мода. 33-годишния те е получил толкова лесно в леглото, че неговите очаквания са за същото нещо, когато и да е. Нищо повече. Така си се поставила в двете ситуации и с двамата тиквеници. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега, и това хоро го играят двама - да, Туцето е удобна на бакшиша за секс, който няма да се разведе. Ма и той на нея и е удобен - има си жена да го пере и да му готви, докато тя си гледа Рикита и прочее. 

А печалба няма, мотае я с измислици пак, като в същото време и обяснява как нямал пари???? Според сайта на тотото, няма такова нещо за 1 месец да се чакало, само тряя се разходи с печелившия фиш (ако печалбата е над 10000лв) до София. Ако не е - взима необходимата бележка от произволен тотопункт и отива в съответната банка. 

 http://toto.bg/chesto-zadavani-vaprosi 

Цитат
Кога мога да си взема печалба от игрите на Тото 1, Тото 2 и от моментните лотарийни игри?

Изплащането на печалбите от игрите на Тото 1 и Тото 2 започва в деня, следващ този на провеждане на тиража, и приключва в срок от 45 дни от тази дата.

 

Цитат
От къде мога да си взема печалбата от игрите на Спорт Тото?
  • печалби до 600 лв. включително – от всеки тото пункт;
  • печалби от 600.01 лв. до 9999.99 лв. – от всеки клон на „Юробанк България“ АД срещу представяне на Искова форма, която може да бъде издадена във всеки тото пункт срещу представяне на валидна квитанция за залог или печеливш лотариен талон;
  • печалби над 10 000 лв. включително – изплащат се по банков път по посочена от вас лична банкова сметка, след като сте представили валидна квитанция за залог или печеливш лотариен талон в Централно управление на Български спортен тотализатор в делнични дни 09.00 часа до 16.30 на адрес в гр. София 1618, ул. „Хайдушко изворче“ №28 (вход от ул. „Славия“).

 

 

 

 

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Айде сега, и това хоро го играят двама - да, Туцето е удобна на бакшиша за секс, който няма да се разведе. Ма и той на нея и е удобен - има си жена да го пере и да му готви, докато тя си гледа Рикита и прочее. 

А печалба няма, мотае я с измислици пак, като в същото време и обяснява как нямал пари???? Според сайта на тотото, няма такова нещо за 1 месец да се чакало, само тряя се разходи с печелившия фиш (ако печалбата е над 10000лв) до София. Ако не е - взима необходимата бележка от произволен тотопункт и отива в съответната банка. 

 http://toto.bg/chesto-zadavani-vaprosi 

 

 

 

 

 

Казах аз, че Туца лъже, ама кой да ме чуе

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Казах аз, че Туца лъже, ама кой да ме чуе

Тя не е виновна, освен че се връзва на всички сладки приказки с които я баламосват - то не са бакшиша, "фризьорката", оная дето и пробутва залежалите в подлеза парцалки ... са най-очебийните примери ;) 

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Казах аз, че Туца лъже, ама кой да ме чуе

Просто живота на @zai4eto82 е един безкраен турски сериал, да не кажа индийски :1000(30): Завиждайте и, искате и вие толкова динамичен и вълнуващ живот ама нема :rolleyes:

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето 4 дена сме заедно и ни е много добро дори и в момента. Печалба от тото няма той си ми го каза, за да ме дразни, но сега сме по-щастливи от всякога и обсъдихме доста неща за нас. 

Като на меден месец сме. 

  • Haha 7
  • Love 2
  • Sad 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Само дето 4 дена сме заедно и ни е много добро дори и в момента. Печалба от тото няма той си ми го каза, за да ме дразни, но сега сме по-щастливи от всякога и обсъдихме доста неща за нас. 

Като на меден месец сме. 

Кой издържа повече Танче - Ники или 33-годишния? Ники дали е пробвал и с момчета? 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Само дето 4 дена сме заедно и ни е много добро дори и в момента. Печалба от тото няма той си ми го каза, за да ме дразни, но сега сме по-щастливи от всякога и обсъдихме доста неща за нас. 

Като на меден месец сме. 

Важното е ти да си добре, и щастлива, другото - здраве. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Само дето 4 дена сме заедно и ни е много добро дори и в момента. Печалба от тото няма той си ми го каза, за да ме дразни, но сега сме по-щастливи от всякога и обсъдихме доста неща за нас. 

Като на меден месец сме. 

Няма тото, няма я и другата. Коя балъчка би се хванала с него? Всичко е лъжа. И на меден месец младоженецът няма законна жена вкъщи.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Lelqtian каза:

Важното е ти да си добре, и щастлива, другото - здраве. 

Ми не е така. Може да е всякаква, ама защо трябва да си погубва живота живеейки в заблуда?? Не е ли по-добре някой да и помогне и отвори очите? Половината и живот и мина, но все пак все още може да се вземе в.ръце и да намери някой свестен с който наистина да е щастлива. Защото според мен тук само се заблуждава, че е така. Но толкова се е обсебила от него, че не може да види. Тя поне малко се вслушва, не е като ония неспасяем случай Кити

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя излезе по-долен, отколкото си мислех. Подозирах, че може и да лъже за другата, но дето си измисли и за печалбата, е много гадна "шега". Само даде на горката Таня някаква надежда за по-добър живот. Явно е готов на всякакви низости, само и само да си я държи на каишка. Жалко за нея, че си пропилява живота с такъв.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Arwity каза:

Ми не е така. Може да е всякаква, ама защо трябва да си погубва живота живеейки в заблуда?? Не е ли по-добре някой да и помогне и отвори очите? Половината и живот и мина, но все пак все още може да се вземе в.ръце и да намери някой свестен с който наистина да е щастлива. Защото според мен тук само се заблуждава, че е така. Но толкова се е обсебила от него, че не може да види. Тя поне малко се вслушва, не е като ония неспасяем случай Кити

По принцип си е точно така и съм напълно съгласен. Повече от очевидно е как не и достатъчен, но щом си е навила на пръста как това иска, да живее нито свободна, нито обвързана, явно ги устройва донякъде и двамата. Ако търсеше изобщо нещо по-сериозно, да е намерила, не е като да не имала ... възможности ... да кажем. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

A знаете ли, че наскоро Ники е казал на жена си,че ако не иска да го търпи и не й харесва къде ходи и какво прави, викаме адвокат и подаваме молба за развод и се развеждаме и делим апртамента и тя млъкнала.. Обаче аз ще намеря начин той да е само мой. Аз каквото си наумя и искам, винаги става докато не го постигна, Ако не си щастлив с един човек защо да си с него. Ники не е щастлив и никога не е бил щастлив с нея, но не знаете много подробности , които знам за нея и за целия му живот. Много сте далеч от истината за живота му. 

  • Wow 6
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

A знаете ли, че наскоро Ники е казал на жена си,че ако не иска да го търпи и не й харесва къде ходи и какво прави, викаме адвокат и подаваме молба за развод и се развеждаме и делим апртамента и тя млъкнала.. Обаче аз ще намеря начин той да е само мой. Аз каквото си наумя и искам, винаги става докато не го постигна, Ако не си щастлив с един човек защо да си с него. Ники не е щастлив и никога не е бил щастлив с нея, но не знаете много подробности , които знам за нея и за целия му живот. Много сте далеч от истината за живота му. 

Това са неговите истини, а неговата, има вероятност да не е реалната, а изгодната.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

A знаете ли, че наскоро Ники е казал на жена си,че ако не иска да го търпи и не й харесва къде ходи и какво прави, викаме адвокат и подаваме молба за развод и се развеждаме и делим апртамента и тя млъкнала.. Обаче аз ще намеря начин той да е само мой. Аз каквото си наумя и искам, винаги става докато не го постигна, Ако не си щастлив с един човек защо да си с него. Ники не е щастлив и никога не е бил щастлив с нея, но не знаете много подробности , които знам за нея и за целия му живот. Много сте далеч от истината за живота му. 

@zai4eto82, няма как да знаем тез пикантерии от кухнята ако не ги споделяш с широката аудитория, която трепери, плаче и се радва наравно с теб. Твоят Ники защо не отиде самосиндикално да подаде молба за развод, нали не е щастлив? Ще се продаде този прословут апартамент, който сигурно се намира в Меден рудник, ще се разделят хилядите, пърдон милиони левове и кой от къде е. Ама и ти си глупава, глупава че чак не е истина колко си зле. Човечеца го е ударил на разгул в покрайнините, а ти се мислиш за първата дама.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...