Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Wild_Style каза:

@zai4eto82, няма как да знаем тез пикантерии от кухнята ако не ги споделяш с широката аудитория, която трепери, плаче и се радва наравно с теб. Твоят Ники защо не отиде самосиндикално да подаде молба за развод, нали не е щастлив? Ще се продаде този прословут апартамент, който сигурно се намира в Меден рудник, ще се разделят хилядите, пърдон милиони левове и кой от къде е. Ама и ти си глупава, глупава че чак не е истина колко си зле. Човечеца го е ударил на разгул в покрайнините, а ти се мислиш за първата дама.

Като не знаеш нищо за всяка една жена в живота му и още куп други неща , по-добре нищо не казвай. Защото не всичко, което си мислиш е истина. Може да се прибира при нея, но истината е съвсем друга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Като не знаеш нищо за всяка една жена в живота му и още куп други неща , по-добре нищо не казвай. Защото не всичко, което си мислиш е истина. Може да се прибира при нея, но истината е съвсем друга. 

Истината е че и пред закона и пред хората ти си чисто и просто негова любовница. Каквато и да е истината, фактите са на лице. Това е :3: 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Като не знаеш нищо за всяка една жена в живота му и още куп други неща , по-добре нищо не казвай. Защото не всичко, което си мислиш е истина. Може да се прибира при нея, но истината е съвсем друга. 

Е и? Като не се прибира при теб какво значение има всичко останало?? Не е важен само 1 апартамент, колко хора нямат собствено жилище, но са заедно и щастливи. Събирате се и си вземате заедно едно, ако трябва. Всичко останало е само да те заблуждава и замазва очите.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

A знаете ли, че наскоро Ники е казал на жена си,че ако не иска да го търпи и не й харесва къде ходи и какво прави, викаме адвокат и подаваме молба за развод и се развеждаме и делим апртамента и тя млъкнала.. Обаче аз ще намеря начин той да е само мой. Аз каквото си наумя и искам, винаги става докато не го постигна, Ако не си щастлив с един човек защо да си с него. Ники не е щастлив и никога не е бил щастлив с нея, но не знаете много подробности , които знам за нея и за целия му живот. Много сте далеч от истината за живота му. 

 

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Като не знаеш нищо за всяка една жена в живота му и още куп други неща , по-добре нищо не казвай. Защото не всичко, което си мислиш е истина. Може да се прибира при нея, но истината е съвсем друга. 

Първо да уточня, за да не стане разминаване пак. Животът си е твой и ние тука сме никой да ти казваме как и с кого да си го живееш вкрайна сметка. Жива и здрава най-вече. 

Сега по същество.

Истината е че се прибира в апартамента при нея. Може да не я понася, ама 

Като не е щастлив с нея обаче, защо чака от тя да даде тон за развод? Ако искаше, да се е развел. Явно не иска.  

Истината е и как няма фиш за тотото, както му се върза онзи ден, което директно те поставя в позиция да не вярваш на нищо, което ти казва, включително да се съмняваш когато ти каже "Небето е синьо". 

Истината е че на теб също ти е удобно да си стои нещастен, в апартамента, оная да му слугува, щото иначе това ще го правиш ти. 

Изобщо, истини много, ти избираш на коя от всичките да вярваш. 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам защо й се дава акъл. Та това е жена над 40 годишна възраст, която живее по възможно най-удобния за нея начин. Няма никаква самостоятелност, живее с родителите си, от години е свикнала да бъда "втората", по собствено съгласие. Обича лесното и да не си дава зор, това е.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Ама какво сте седнали да и обеснявате? Тя е инат  като бял кон. Да си троши главата? Щом и харесва да е втората жена да бъде! 

Скучно ни е, това е най-интересното и форумно-раздвижващо събитие от миналата година насам. 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, чушка. каза:

И аз не разбирам защо й се дава акъл. Та това е жена над 40 годишна възраст, която живее по възможно най-удобния за нея начин. Няма никаква самостоятелност, живее с родителите си, от години е свикнала да бъда "втората", по собствено съгласие. Обича лесното и да не си дава зор, това е.

На 39 е! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Starboy каза:

Значи и тото-то е било измислица? Е, това вече е плот туист, който никой не успя да предвиди, значи все пак има някаква надежда този втори сезон да е интересен. Връщам се обратно в играта, както казва една вече залязла певица. А какво се случва с 33-годишния към днешна дата? Той има заложби за нещо интересно.

Всички се интересуваме къде отидоха към днешна дата 33 годишния секс-терминатор от новогодишната нощ и 27 годишния млад жребец, а Туцинке? Чухме предостатъчно за развоя на събитията и живота на одъртелия Ники от Бургаско.

И моля те дай някакви контакти на по-младите ти бройки. Нека и други форумци се възползват от страстта и услугите им :1000(6):

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Всички се интересуваме къде отидоха към днешна дата 33 годишния секс-терминатор от новогодишната нощ и 27 годишния млад жребец, а Туцинке? Чухме предостатъчно за развоя на събитията и живота на одъртелия Ники от Бургаско.

И моля те дай някакви контакти на по-младите ти бройки. Нека и други форумци се възползват от страстта и услугите им :1000(6):

И 19 годишен имаше. Не си следил серияла! 

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Wild_Style каза:

Късно влязох във филма, соре :roll1:

Но нека и на 19 годишния да даде контакти :laughing:

Имам за него ексклузивно инфо, което не е споделяно тук! 

  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее и тия пръдли отстрани, те момичетата го удряха повече от останалите. Защо не избяга? Горкото момче... тия са за детска педагогическа, ако има и пълнлетни направо са си за съд.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

A знаете ли, че наскоро Ники е казал на жена си,че ако не иска да го търпи и не й харесва къде ходи и какво прави, викаме адвокат и подаваме молба за развод и се развеждаме и делим апртамента и тя млъкнала.. Обаче аз ще намеря начин той да е само мой. Аз каквото си наумя и искам, винаги става докато не го постигна, Ако не си щастлив с един човек защо да си с него. Ники не е щастлив и никога не е бил щастлив с нея, но не знаете много подробности , които знам за нея и за целия му живот. Много сте далеч от истината за живота му. 

не правят секс така ли ? и не лягат заедно ? така ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Малеее и тия пръдли отстрани, те момичетата го удряха повече от останалите. Защо не избяга? Горкото момче... тия са за детска педагогическа, ако има и пълнлетни направо са си за съд.

И аз това се питам.. защо не е избягал ? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...