Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Много е наранен, сега говорихме. Наистина е в Созопол с някаква руса 30-годишна, че и Козирог като него. За 2 вечери е платил 100 лв за хотела, а другия месец ще си вземе парите, които е спечелили. Запознали се преди месец и си разменили телефоните, задето аз ходя при друг. И вчера за първи път е бил с нея, и днес пак е с нея. :( И ми каза щом аз съм можела да бъда с друг, защо и той да не можел да бъде с някоя, която го харесвала. :(

Щом продължавате да разговаряте и днес, май рано или късно пак ще се съберете. ;) Тамън другият месец за парите. :D Ще му подариш една страстна нощ и ще забрави всичко. А и все пак е женен, той ВИНАГИ е бил обвързан с друга още от началото на връзката ви. Няма право да те обвинява.

Ако ненаситният тигър е свободен, защо не си останеш с него?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Много е наранен, сега говорихме. Наистина е в Созопол с някаква руса 30-годишна, че и Козирог като него. За 2 вечери е платил 100 лв за хотела, а другия месец ще си вземе парите, които е спечелили. Запознали се преди месец и си разменили телефоните, задето аз ходя при друг. И вчера за първи път е бил с нея, и днес пак е с нея. :( И ми каза щом аз съм можела да бъда с друг, защо и той да не можел да бъде с някоя, която го харесвала. :(

Дано забременееш от 33 годишния за да разбер какво е изпуснал

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Ако ненаситният тигър е свободен, защо не си останеш с него?

Абсолютно! Секс цяла нощ, събуждане със секс и кафе - егати кефа!

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Дано забременееш от 33 годишния за да разбер какво е изпуснал

😀 ще е мн брутално. Тогава сериала ще е пълен. Ама според мен са се пазили :) та едва ли. 

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

😀 ще е мн брутално. Тогава сериала ще е пълен. Ама според мен са се пазили :) та едва ли. 

Според мен ни лъже! Тя се изкара секс символа на Бургаз и околията.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Бил с нея, за да забрави. :(

И вика,че никой не ме е обичал така както той. :(

За да те забравя тръгвам с коя да е..... 😀

Аз пак да попитам, че не разбрах, като сте се чули днес и те викнал, ти що не отиде??? И 33г писал ли ти е след това? Ако е писал, хващай го и го оставяй тоз Ники. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Бил с нея, за да забрави. :(

И вика,че никой не ме е обичал така както той. :(

Лъже! А жена му къде я забрави.Тече на два стана, толкова ли си заспала?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Според мен ни лъже! Тя се изкара секс символа на Бургаз и околията.

Съмнява ме.. 😀 Що да не. Мъжете сте на принципа секс да има, пък с коя... 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като нищо те лъже, че е с друга. На връх НГ, той разбира че си с някъв там, звъни на таз и тя хуква?!?! И преди нищо не е имало между тях. 😀😀 зайке аз ако бях щях да се снимам как се гушкаме голи с 33г и да му я пратя снимката

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Arwity каза:

Съмнява ме.. 😀 Що да не. Мъжете сте на принципа секс да има, пък с коя... 

Викаш куца, кьорава салата все тая. Слагаш чувал на главата и атака! 😂😂😂

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Ама като нищо те лъже, че е с друга. На връх НГ, той разбира че си с някъв там, звъни на таз и тя хуква?!?! И преди нищо не е имало между тях. 😀😀 зайке аз ако бях щях да се снимам как се гушкаме голи с 33г и да му я пратя снимката

Направо клип как му духа. По достоверно е. 😂😂😂

  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Arwity каза:

Ама като нищо те лъже, че е с друга. На връх НГ, той разбира че си с някъв там, звъни на таз и тя хуква?!?! И преди нищо не е имало между тях. 😀😀 зайке аз ако бях щях да се снимам как се гушкаме голи с 33г и да му я пратя снимката

Toй каза,че ми е звънял преди това, но аз съм тръгнала по-рано от нас при другия и после си бях изключила телефона и не можа да ми каже,че е планирал нещо в Созопол. И полсе като ми се обади към 1:00 ли беше да ми честити Новата година гласа му беше особен, личеше си,че не му е приятно, че съм другаде. Той тогава още беше в центъра навън със сина си и приятелката му се разхождаха и каза,че ще ми се обади по-късно, но аз му затворих и му казах,че си прекарвам добре и празнуваме. И някъде към 2:00 сутринта са си тръгнали сина му с приятелкта му и той ми е звънял, но аз не съм му вдигнала, защото изобщо телефона не беше при мен, а бях в спалнята и на сутринта по-точно на обяд в 11;00 часа като се събудих видях,че ми е звънял и май му звъннах. И той ми каза: Ти не ми вдигна, и в последния момент е звъннал на таз и тъй като не е могъл да бъде с мен и е много наранен е звъннал на тая, а тя свободна. И ми каза един от телефонните разговори докато бях при момчето: Имам си друго момиче, не ме търси, сбогом. После разбрах,че е в Созопол. :(

А мислих,че след центъра се е прибрал в тях. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Toй каза,че ми е звънял преди тоеа, но аз съм тръгнала по-рано от нас при другия и после си бях изключила телефона и не можа да ми каже,че е планирал нещо в Созопол. И полсе като ми се обади към 1:00 ли беше да ми честити Новата година гласа му беше особен, личеше си,че не му е приятно, че съм другаде. Той тогава още беше в центъра навън със сина си и приятелката му се разхождаха и каза,че ще ми се обади по-късно, но аз му затворих и му казах,че си прекарвам добре и празнуваме. И някъде към 2:00 сутринта са си тръгнали сина му с приятелкта му и той ми е звънял, но аз не съм му вдигнала, защото изобщо телефона не беше при мен, а бях в спалнята и на сутринта по-точно на обяд в 11;00 часа като се събудих видях,че ми е звънял и май му звъннах. И той ми каза: Ти не ми вдигна, и в последния момент е звъннал на таз и тъй като не е могъл да бъде с мен и е много наранен е звъннал на тая, а тя свободна. И ми каза един от телефонните разговори докато бях при момчето: Имам си друго момиче, не ме търси, сбогом. После разбрах,че е в Созопол. :(

А мислих,че след центъра се е прибрал в тях. 

Лъже те, 1000% да те нарани. И все пак не разбрах, 33год. Писал ли е? Потърсил ли те е? Ако да, що не го хванеш. Не мислиш ли, че ще ти е по-добре с него. И яко секс ще има, по думите ти е секс бог и ще си те гледа и грижи за теб?? Аз разбрах, че Ники на обяд ти се обадил и казал, че не искал да е  с оная не било като с теб и че те викал на Созопол, ама ти не си отишла. Не бой се чадо, лъже да ревнуваш и ти рониш сълзи напразно. Звънкай и му казвай, че ще се извиниш с хубава свирка и гълтане и ще доприпка. Трябва да си кралица там

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Лъже те, 1000% да те нарани. И все пак не разбрах, 33год. Писал ли е? Потърсил ли те е? Ако да, що не го хванеш. Не мислиш ли, че ще ти е по-добре с него. И яко секс ще има, по думите ти е секс бог и ще си те гледа и грижи за теб?? Аз разбрах, че Ники на обяд ти се обадил и казал, че не искал да е  с оная не било като с теб и че те викал на Созопол, ама ти не си отишла. Не бой се чадо, лъже да ревнуваш и ти рониш сълзи напразно. Звънкай и му казвай, че ще се извиниш с хубава свирка и гълтане и ще доприпка. Трябва да си кралица там

Той много пъти се обажда снощи като последния път не съм го видяла. И днес се чухме. Аз му казах,че ако знаех,че е планирал нещо изобщо нямаше да ходя при момчето. А той щял да ми каже вчера, но съм му затворила телефона. И той ме питаше щеше ли да дойдеш, ако ти бях казал след като вече съм била при другия? А интересното,че момчето живее толкова близо до Ники. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Arwity каза:

Лъже те, 1000% да те нарани. И все пак не разбрах, 33год. Писал ли е? Потърсил ли те е? Ако да, що не го хванеш. Не мислиш ли, че ще ти е по-добре с него. И яко секс ще има, по думите ти е секс бог и ще си те гледа и грижи за теб?? Аз разбрах, че Ники на обяд ти се обадил и казал, че не искал да е  с оная не било като с теб и че те викал на Созопол, ама ти не си отишла. Не бой се чадо, лъже да ревнуваш и ти рониш сълзи напразно. Звънкай и му казвай, че ще се извиниш с хубава свирка и гълтане и ще доприпка. Трябва да си кралица там

Пуу... Как не те е срам? 

П. С. Устата ми се напълни със слюнка😂😂😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Toй каза,че ми е звънял преди това, но аз съм тръгнала по-рано от нас при другия и после си бях изключила телефона и не можа да ми каже,че е планирал нещо в Созопол. И полсе като ми се обади към 1:00 ли беше да ми честити Новата година гласа му беше особен, личеше си,че не му е приятно, че съм другаде. Той тогава още беше в центъра навън със сина си и приятелката му се разхождаха и каза,че ще ми се обади по-късно, но аз му затворих и му казах,че си прекарвам добре и празнуваме. И някъде към 2:00 сутринта са си тръгнали сина му с приятелкта му и той ми е звънял, но аз не съм му вдигнала, защото изобщо телефона не беше при мен, а бях в спалнята и на сутринта по-точно на обяд в 11;00 часа като се събудих видях,че ми е звънял и май му звъннах. И той ми каза: Ти не ми вдигна, и в последния момент е звъннал на таз и тъй като не е могъл да бъде с мен и е много наранен е звъннал на тая, а тя свободна. И ми каза един от телефонните разговори докато бях при момчето: Имам си друго момиче, не ме търси, сбогом. После разбрах,че е в Созопол. :(

А мислих,че след центъра се е прибрал в тях. 

Абе Танче, я си гледай живота и не му давай никакъв отчет. Той цял живот е с друга и те мотае. Ти заслужаваш да си дадеш шанс с някой, с който можеш да имаш бъдеще. Хич да не ти пука за на Ники историите. 

На мен ми изневериха на връх Коледа и не бих простил такова нещо, при положение, че се случва толкова рано във връзката. Като не могат да ме оценят, други ще ме. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Той много пъти се обажда снощи като последния път не съм го видяла. И днес се чухме. Аз му казах,че ако знаех,че е планирал нещо изобщо нямаше да ходя при момчето. А той щял да ми каже вчера, но съм му затворила телефона. И той ме питаше щеше ли да дойдеш, ако ти бях казал след като вече съм била при другия? А интересното,че момчето живее толкова близо до Ники. 

Аз за другото момче питам далу ти звънял или писал. След като си се прибрала от тях потърси ли те? И що не обмислиш да си с него 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той с всеки, който съм не му харесва. И ми каза днес как да бъда с теб като ще вземеш вика сега хем с мен, хем и с него да си пък това не можел да го понесе. Направила съм го на нищо каза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Той с всеки, който съм не му харесва. И ми каза днес как да бъда с теб като ще вземеш вика сега хем с мен, хем и с него да си пък това не можел да го понесе. Направила съм го на нищо каза. 

По тази логика той да се разведе! Ти не ревнува ли от жена му, 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, THE IIconic каза:

По тази логика той да се разведе! Ти не ревнува ли от жена му, 

Ами да. Даже ми призвъня сега. Звъннах му, ама ми затвори. Явно тая патка е с него русата шматка. 

Аз няма да спа цяла нощ. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Ами не. Просто бях с едно момче на Нова година, което ме канеше отдавна и аз все му отказвах и накрая се съгласих точно на Нова година тъй като не исках да бъда сама с нашите, понеже моят Ники беше ми казал,че щели да идват сина му с приятлката си и нямало да се видим. Така беше казал. И аз викам като е тъй, няма да стоя сама, приех предложението на момчето и отидох в тях. А аз бях казала на Ники,че след като няма да съм с него, ше отида при друг. Той не вярваше. Когато отидох при момчето- толкова хубав апартамент има, толкова се беше постарал-свещи, питиета, романтична атмосфера, мезета,шоколад. Всичко беше толкова хубаво, когато бях с него. Лежах в него, прегръщаше ме, секса беше повече от страхотен- младо момче на 33 години. Такава енергия много ненаситен и пак Близнаци, паснахме си идеално в леглото. Посрещнах Новата година с него, беше ми странно. Докато не ми звънна Ники след това да ми честити Новата година и че бил в центъра със сина си и приятелката на сина му и аз му казах,че съм с едно момче. Не му стана приятно хич. После след известно време пак ми звъни, момчето ми вика не му казвай,че си правила страхотен секс, ще го убиеш, няма да спи заради това, не било хубаво за един мъж. Аз му казах на Ники,че си прекарвам страхотно и празнувам. И той каза как не те е срам, толкова години сме заедно, а ти да си с друг. Захвърли всичките ни години заедно на вятъра, Аз толкова те обичах, а ти какви ги вършиш. Щеше да ме разплаче. Каза ми дотука сме, край, ходи си вика при него, нека той да те води по плажове, сбогом, повече не ми звъни. И на мен ми стана много гадно, а мислих,че ще ми е все тая. А му бях толкова бясна,че не е с мен. И по някое време пак ми звъни: Знаеш ли какво ми е, не знам къде се намирам, как можа. И като ми каза: Имам си друго момиче и е в хоотел в Созопол на брега на морето и аз откачих. Дето никога не е бил с друга жена докато е бил с мен. И аз като започнах да го разпитвам каква е тая, как така, откъде я намери. А той: задето съм била с момчето и затова си намерил друга. :(

И после докато сме били заедно с момчето щото ние много пъти бяхме заедно до сутринта, много е издръжлив и как сме заспали прегърнати и на другата сутрин днес се събудждам до негов 11:00 часа, а той ме събужда с целувки и секс пак, направи ми кафе и гледам,че Ники ми е звънял ак 1:35 сутринта, но аз съм била с момчето в спалнята и не съм го видяла. Прибрах се на обяд днес и Ники пак ми звънна и какво ми каза: в хотела е в Созопол на брега на морето с тая шматка някаква 30-годишна позната, хич не искал да бъде с нея, не му харесвало с нея както с мен и искаше да напуска хотела днес и да идва при мен и да ходим на някакво много хубаво място , да си вземем стая, защото вече имал пари- спечелил петица от тотото 10 000 лв и ми подготвял изненада с романтика в тоя хотел в Созопол на брага на морето да сме няколко дена там, а пък аз развалих всичко. :(  Той искаше да напуска хотела днес, но оная дето е с него, не искала да си тръгват, искала да бъде с него и аз вместо да съм с него там, той е там с нея в момента. :(

Всичко беше подготвил за мен. а сега е с нея тая новата и не мога да го проумея как той ще е с нея на такова хубаво място романтично. :(

 стига си измислила  !

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...