Jump to content


Джена - Нощите на теб ми ухаят


Препоръчани коментари

Текста ми харесва доста, но аранжимента както казаха убива всичко! Просто за пълнеж в новия албум. Жалко! Тази година "Да си траят" с Тита е най-доброто от Джена!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо ме зариби Чуй ме, тая не я чух все още ама сигурно ще си я пусна повече пъти за да ми хареса, ако пуска албум с нови песни сигурно няма да го за*ба и да откажа да му се насладя.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stenly каза:

Музиката ми прилича на дуета им с Андреа 

A на мен на последната песен на Джулия, която е по музика и аранжимент на Драганински.Сложил е абсолютно същия отсвир...толкова ли се изтъркаха вече, та почна да играе copy/paste-a?

Слабо като за Джена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продукцията е ок, отсвирът ми напомня на нещо чувано, текстът е покъртително неритмичен, изпяването е слабо. Общо взето си е хвърлила парите на вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

Първо ме зариби Чуй ме, тая не я чух все още ама сигурно ще си я пусна повече пъти за да ми хареса, ако пуска албум с нови песни сигурно няма да го за*ба и да откажа да му се насладя.

Чух я и си връщам думите! Абсолютна боза си е! Нощите ѝ на флоп ухаят!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена яко е закъсала за текстове. Мисля, че заради това не се получават нещата й в последните години. Въобще не знам защо бълва тия песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми допадна. Много харесвам тия бийтове от Драганински,макар че наистина прилича на последната на Джулия. И все пак е приятна за слушане. Добре че се опитва да прави и малко по-различни парчета от Ганев комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Дано той няма много газове тогава, че няма да може да спиш ма Джено ма. 

По-скоро на засъхнала сп*рма и руски одеколон за лев и осемдесет от кварталната бакалия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва аранжимента на Драганински, качеството е топ при него :)

Всички правят подобни на предишните си аранжименти, незнам защо очаквате от един човек да прави всяка песен различна освен, ако няма друг човек който да се включи с обработката му.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...