Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

Ами нормално да се кефи на златен хит,какъвто няма и никога няма да има.

Защо отговаряш така злобно? Никой от нас не реагира негативно на изпълнението, а ти се появи тук и започна да плюеш. Не виждам на какво основание. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, Stela каза:

Защо отговаряш така злобно? Никой от нас не реагира негативно на изпълнението, а ти се появи тук и започна да плюеш. Не виждам на какво основание. 

А не е ли прав? 

  • Like 5
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Защо отговаряш така злобно? Никой от нас не реагира негативно на изпълнението, а ти се появи тук и започна да плюеш. Не виждам на какво основание. 

Не е злобно, а самата истина.

Аз не мога да се сетя за една песен на Галена от ранга на “Лъжа е”, “Дяволско желание”…

Никой не отрича силната й година ,но понякога се опитайте да приемете и някакво чуждо мнение.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В БГ много се тачи рок музиката, а когато чалгарка изпее рок парче няма как да не стане хит. Все пак и песента има значение де, на Преслава е супер. Просто Галена няма парче с такова звучене.

Иначе Галена е по-изкуствена и от Глория в периода, в който беше жури. То са физиономии, мимики, пози...  постоянно е в роля.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не е злобно, а самата истина.

Аз не мога да се сетя за една песен на Галена от ранга на “Лъжа е”, “Дяволско желание”…

Никой не отрича силната й година ,но понякога се опитайте да приемете и някакво чуждо мнение.

Как не е злобно да се намесваш с такъв коментар, докато коментираме как едната е показала че вече е над нещата и признава и хвали Пепа в ефир. После ние сме били злобните...

  • Like 2
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Как не е злобно да се намесваш с такъв коментар, докато коментираме как едната е показала че вече е над нещата и признава и хвали Пепа в ефир. После ние сме били злобните...

Онова задавено куче Галош няма място за в подобни тип предавания! Та участниците от 4рите одбора пеят по - добре от нея! Тя може да ги учи какво да правят като видят вана! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Онова задавено куче Галош няма място за в подобни тип предавания! Та участниците от 4рите одбора пеят по - добре от нея! Тя може да ги учи какво да правят като видят вана! 

А Кама по-добре ли пееше от участниците, било то в предишните сезони или в сегашният? Очаквам отговор на този въпрос, а не само евтини провокации и закачки. Точно фен на Кама да ми говори за глас и пеене е повече от смешно, долно и жалко.

Дори и сърбите налазиха и оплюха това изпълнение.

 

айде марш, то бива да нямаш никакво отношение, ама да тичаш след всеки пост за дислайкове си е долно, наистина долно и си личи какъв трън в очите ти е.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя от отбора на Галена най-лайквана от всички 12 участници продължили към следващият етап, далеч без конкуренция с 6.2К само за час. На второ е Георги също от отбора на Галена с 4.2к, а на трето Лидия от отбор Дара.

При Любо и трите гласове са много еднакви, а Лечев е с най-слабият отбор тази година. 

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото от тазвечершния епизод на Гъзъ на България беше, че си припомнихме този топ хит на Гьон ;) Петя да изпее някоя поп песен, със safe зоната си няма да стигне далеч.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Най-хубавото от тазвечершния епизод на Гъзъ на България беше, че си припомнихме този топ хит на Гьон ;) Петя да изпее някоя поп песен, със safe зоната си няма да стигне далеч.

 

Но отпадна, трябваше да продължи на мястото на последният или момичето, което излъга, че аранжимента е нейн, а всъщност се оказа че вече го има в Дъ воис ю кей...

Иначе Петя, ако сега идва момента на публиката да гласува, ще стигне доста далеч, личи си че им е фаворит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

А Кама по-добре ли пееше от участниците, било то в предишните сезони или в сегашният? Очаквам отговор на този въпрос, а не само евтини провокации и закачки. Точно фен на Кама да ми говори за глас и пеене е повече от смешно, долно и жалко.

Дори и сърбите налазиха и оплюха това изпълнение.

 

айде марш, то бива да нямаш никакво отношение, ама да тичаш след всеки пост за дислайкове си е долно, наистина долно и си личи какъв трън в очите ти е.

Пълно дъно е вашето чекне! Истината боли ама... 

  • Thanks 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Не е злобно, а самата истина.

Аз не мога да се сетя за една песен на Галена от ранга на “Лъжа е”, “Дяволско желание”…

Никой не отрича силната й година ,но понякога се опитайте да приемете и някакво чуждо мнение.

Това че ти не може да се сетиш не означава, че ги няма. Злобен беше начина ти на изказване. Никой не е намесвал каква е годината за Галена за да ми даваш примери с това. В Гласът са се пяли песни на Галена ако случайно си пропуснал този факт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Петя от отбора на Галена най-лайквана от всички 12 участници продължили към следващият етап, далеч без конкуренция с 6.2К само за час. На второ е Георги също от отбора на Галена с 4.2к, а на трето Лидия от отбор Дара.

При Любо и трите гласове са много еднакви, а Лечев е с най-слабият отбор тази година. 

 

И дано точно Лечев го набие на Смядовската гарга

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Но отпадна, трябваше да продължи на мястото на последният или момичето, което излъга, че аранжимента е нейн, а всъщност се оказа че вече го има в Дъ воис ю кей...

Иначе Петя, ако сега идва момента на публиката да гласува, ще стигне доста далеч, личи си че им е фаворит.

О, аз тая изобщо не исках да продължава като чух, че ще пее уникален аранжимент, а изпя версията на Алекс и Сиера, която май е изпълнявана в други бг формати и нз нашето жури на кой свят е.
 

 

Тези между другото вече не са заедно и тя е сгодена за един още по-хубав. Явно има и друг талант освен пеенето.:whistling1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Петя от отбора на Галена най-лайквана от всички 12 участници продължили към следващият етап, далеч без конкуренция с 6.2К само за час. На второ е Георги също от отбора на Галена с 4.2к, а на трето Лидия от отбор Дара.

При Любо и трите гласове са много еднакви, а Лечев е с най-слабият отбор тази година. 

 

Според мен Петя ще спечели. Наистина е уникален глас и талант. Също така е и хубаво момиче. Галена си събра добър отбор. Яд ме е само за Димитър. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Това че ти не може да се сетиш не означава, че ги няма. Злобен беше начина ти на изказване. Никой не е намесвал каква е годината за Галена за да ми даваш примери с това. В Гласът са се пяли песни на Галена ако случайно си пропуснал този факт.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи, след изпълнението на Къде беше ти в Маскираният певец, реших да засека гледанията на двете официални версии на Галена и Меди + 3-те най слушани общи версии(с 3,3М, 2х 1.9М) и резултатът е:

Къде беше ти +32к

Да си тук +33к

Общи версии +60к

Което означава, че тази една и съща мелодия за последните 24ч. е била чута над 125к пъти. Наистина смазаха и двамата с този проект!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BaGaBoNtIn каза:

Ами нормално да се кефи на златен хит,какъвто няма и никога няма да има.

Сигурно и Преслава се кефеше на “Скандал” пролетта поради същата причина. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Според мен Петя ще спечели. Наистина е уникален глас и талант. Също така е и хубаво момиче. Галена си събра добър отбор. Яд ме е само за Димитър. 

 

Аз пък искам Лидия да спечели. Но Петя играе на емоционално-патриотическите струни на публиката и това ѝ дава предимство.

А тази, която измяука Toxic, е неприятна. Поне на Деса Токсичен да беше направила.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя не само играе на патриотичните струни, но го и прави доооста добре - не с "Катерино, моме", "Назад, назад" и т.н. клишета. Ивелина също изглежда доста добра ( ама тя е отпаднала като гледам). Трябва да й го призная на Галена, че тази година уцели кьоравото с отбор - има съвсем реални шансове там да е победителят. Колкото и пъти да му обърна внимание на това предаване, винаги нейните ми правят впечатление.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 часа , DarkChild каза:

Аз пък искам Лидия да спечели. Но Петя играе на емоционално-патриотическите струни на публиката и това ѝ дава предимство.

А тази, която измяука Toxic, е неприятна. Поне на Деса Токсичен да беше направила.

И аз съм за Лидия, но която и да спечели, от този формат няма да прокопса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Аз пък искам Лидия да спечели. Но Петя играе на емоционално-патриотическите струни на публиката и това ѝ дава предимство.

А тази, която измяука Toxic, е неприятна. Поне на Деса Токсичен да беше направила.

Който и да е само да не са даула и милфката от отбор Галош! От нейните само Петя харесвам. Яд ме е за Димитър и Ивелина ама... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...