Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, asylum каза:

Да, което е тъпо. Ако бившият е чак такъв звяр, лесно би могъл да й забрани да изпълнява която и да е написана от него песен, т.е. всичките й. Даже няма нужда да я заплашва с друго, а просто може да й прекрати кариерата. Той Мишо от няколко години е продуцент в Пайнер, между другото. И досега не е казвал нищо по случая. Споделя си снимки с младо гадже от няколко години. Таня също е с някакъв младок. Сигурно за детето нещо спорят, и финансово. 

Дано Таня ни не се превърне в поредното мрънкащо Рени. 

На жени с такива драстични промени по лицето и тялото, както и прекалено ползване на филтри, не може да се вярва. Това са хора с дълбоки душевни проблеми. От тях - надалече.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, DarkChild каза:

Нс жени с такива драстични промени по лицето и тялото, както и прекалено ползване на филтри, не може да се вярва. Това са хора с дълбоки душевни проблеми. От тях - надалече.

И аз съм по-склонен да не вярвам. А и ако имаш доказателства, говори докрай с имена, покажи муцуни и т.н. Няма какво да губиш, ако си прав и истината е с теб. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

На жени с такива драстични промени по лицето и тялото, както и прекалено ползване на филтри, не може да се вярва. Това са хора с дълбоки душевни проблеми. От тях - надалече.

Хайде да не се обиждаме, много моля. 😩

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Ти не си жена. Камелия е изпяла Истински мъж, мислейки за теб.

:roll1:

Не, бе, щото и аз си сменям цялата фасада, а нямам дълбоки душевни проблеми, просто ми омръзна от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се навържат нещата може би при Таня наистина става въпрос за правата върху песните. Но тя както го обяснява ми прозвуча все едно някой със закон й забранява въобще да е певица.😄

Тази новина гръмва точно в деня, в който Тейлър Суифт издава презаписан албум, защото оригиналния вариант й е забранен- случайност? Tanya's mind! Дано и тя да си преиздаде дискографията, напук на лошото момче!

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Вие да не очаквахте нещо по-различно? Само че като гледам колко е щастлива на първата снимка се чудя дали е заради нова любов или заради популярността която натрупа в близките две седмици. 

По-скоро заради второто. Вече се е помислила за звезда. Изобщо няма и следа от жалеене. 2 седмици и толкова. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Като се навържат нещата може би при Таня наистина става въпрос за правата върху песните. Но тя както го обяснява ми прозвуча все едно някой със закон й забранява въобще да е певица.😄

Тази новина гръмва точно в деня, в който Тейлър Суифт издава презаписан албум, защото оригиналния вариант й е забранен- случайност? Tanya's mind! Дано и тя да си преиздаде дискографията, напук на лошото момче!

 

Нямах предвид това. Заплахи, насилие, отвличания и т.н. не могат да й спрат кариерата. Ако Мишо иска това, може просто да й забрани да му пее песните, а очевидно не го е направил, защото от участието, заснето от Планетчо, виждаме, че си пее всичко. Всички чалгарски бракове завършват с патаклами и не може да се вярва напълно на никоя страна. 

преди 12 минути, GSA каза:

Тая жена има едно 20-30 песни, които са егаси евъргрийните. 

Мачкай Танюши! 

Така е! Ето ги евъргрийните:

Тамагочи

 

Изкушение

 

С Тен На Мляко И Кафе  
Дама Пика

Магия

За Любовта Ще Изгоря

 

Магнетично

Пясъчна мечта
Дай ми любов
Здраво дръж
Как се случи
 
Такъв мъж няма
Бягай ти
Шок

Непокорни сме

Сто Бройки
Рана
Не На Шега
Кеч Мания
Първа среща

Диви Ангеил

 

Беше Обич – Нека Е Война

Перла

 

Няма Да Те Пусна

 

Само Мой

 

Къде Сгрешик

 

Бройкаджия

 
Като Мен - San Ki Emena
Под наблюдение

Кой беше ти

Идеално лош

Виж ме

Късно си се сетил

 

Крайъгълнте камъни са болднати! ❤️ 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя само Джен не е била. То е някакъв туш и погром просто:

2005 - “Козари” - Дженаи орк. Козари
2008 - “Грешни мисли” - Jenna (както всъщност е правилно)

2010 - “Не знаеш коя съм” - първо изписаха Jenna после направиха още бройки с Djena, понеже въпросната вирнала петалата.

2012 - “Да видя какво е” - Djena

2014 - “Моли се да не почна” - Джена 

2017 - “Да ти бъда корона” - Джена

2021 - “Чуй ме” - Djen/New Djen/No old Djen/Djun/Гюм/Djuly Morning

Не знам как някой от Пайнер не ги светна двете с Джулия, че Djena / Djulia всъщност е грешно изписано…

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Тя само Джен не е била. То е някакъв туш и погром просто:

2005 - “Козари” - Дженаи орк. Козари
2008 - “Грешни мисли” - Jenna (както всъщност е правилно)

2010 - “Не знаеш коя съм” - първо изписаха Jenna после направиха още бройки с Djena, понеже въпросната вирнала петалата.

2012 - “Да видя какво е” - Djena

2014 - “Моли се да не почна” - Джена 

2017 - “Да ти бъда корона” - Джена

2021 - “Чуй ме” - Djen/New Djen/No old Djen/Djun/Гюм/Djuly Morning

Не знам как някой от Пайнер не ги светна двете с Джулия, че Djena / Djulia всъщност е грешно изписано…

Мен най ме кефи Кюница (Qnica)!

Честит осемнайсети рожден ден на Фенчето! С повече хитове като

 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, asylum каза:

Нямах предвид това. Заплахи, насилие, отвличания и т.н. не могат да й спрат кариерата. Ако Мишо иска това, може просто да й забрани да му пее песните, а очевидно не го е направил, защото от участието, заснето от Планетчо, виждаме, че си пее всичко. Всички чалгарски бракове завършват с патаклами и не може да се вярва напълно на никоя страна. 

Не съм сигурен дали може да й забрани да пее песните по участия, тъй като и тя има изпълнителски права. Митака примерно никога не е успял да попречи на Десислава и Камелия, с които също не се разделиха в добри отношения. Но може би Мишо точно за това е възнегодувал.

В очакване на Магнетично (Tanya's Version)!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Тя само Джен не е била. То е някакъв туш и погром просто:

2005 - “Козари” - Дженаи орк. Козари
2008 - “Грешни мисли” - Jenna (както всъщност е правилно)

2010 - “Не знаеш коя съм” - първо изписаха Jenna после направиха още бройки с Djena, понеже въпросната вирнала петалата.

2012 - “Да видя какво е” - Djena

2014 - “Моли се да не почна” - Джена 

2017 - “Да ти бъда корона” - Джена

2021 - “Чуй ме” - Djen/New Djen/No old Djen/Djun/Гюм/Djuly Morning

Не знам как някой от Пайнер не ги светна двете с Джулия, че Djena / Djulia всъщност е грешно изписано…

Моля, моля... пропусна най-важното. Първият й псевдоним беше Нова ДЕсислава.

https://www.vbox7.com/play:c14bc8c8

Мисля, че са я писали и dzhena

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Моля, моля... пропусна най-важното. Първият й псевдоним беше МОНИК.

https://www.vbox7.com/play:c14bc8c8

https://www.vbox7.com/play:e220cf9a

преди 7 минути, SG каза:

Не съм сигурен дали може да й забрани да пее песните по участия, тъй като и тя има изпълнителски права. Митака примерно никога не е успял да попречи на Десислава и Камелия, с които също не се разделиха в добри отношения. Но може би Мишо точно за това е възнегодувал.

В очакване на Магнетично (Tanya's Version)!

Откъде знаеш, че има изпълнителски права? Може и такива да няма. И се измества фокусът - със сигурност не би я плашил с бой заради някакви песньовки. ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, GSA каза:

Тя само Джен не е била. То е някакъв туш и погром просто:

2005 - “Козари” - Дженаи орк. Козари
2008 - “Грешни мисли” - Jenna (както всъщност е правилно)

2010 - “Не знаеш коя съм” - първо изписаха Jenna после направиха още бройки с Djena, понеже въпросната вирнала петалата.

2012 - “Да видя какво е” - Djena

2014 - “Моли се да не почна” - Джена 

2017 - “Да ти бъда корона” - Джена

2021 - “Чуй ме” - Djen/New Djen/No old Djen/Djun/Гюм/Djuly Morning

Не знам как някой от Пайнер не ги светна двете с Джулия, че Djena / Djulia всъщност е грешно изписано…

Беше и Моник и Нова ДесиСлива по едно време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Правилно изписване на името върху обложката на клипа - ДЖЕН

 

"Аз го изпявам по-добре от нея"
- Вярвай си, сопол.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Нямах предвид това. Заплахи, насилие, отвличания и т.н. не могат да й спрат кариерата. Ако Мишо иска това, може просто да й забрани да му пее песните, а очевидно не го е направил, защото от участието, заснето от Планетчо, виждаме, че си пее всичко. Всички чалгарски бракове завършват с патаклами и не може да се вярва напълно на никоя страна. 

 

Глория първо поръча магия за смърт на Румяна, която хвана дикиш, сега е организирала специализирана престъпна група за ликвидиране на Танчето ни Боева, притеснявам се за здравето на Иванюша, ако не вдигне на Гло, като й звънне да я пита за рецептата ѝ за туршия и кисело зеле.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

Тя само Джен не е била. То е някакъв туш и погром просто:

2005 - “Козари” - Дженаи орк. Козари
2008 - “Грешни мисли” - Jenna (както всъщност е правилно)

2010 - “Не знаеш коя съм” - първо изписаха Jenna после направиха още бройки с Djena, понеже въпросната вирнала петалата.

2012 - “Да видя какво е” - Djena

2014 - “Моли се да не почна” - Джена 

2017 - “Да ти бъда корона” - Джена

2021 - “Чуй ме” - Djen/New Djen/No old Djen/Djun/Гюм/Djuly Morning

Не знам как някой от Пайнер не ги светна двете с Джулия, че Djena / Djulia всъщност е грешно изписано…

Ох добре - хайде едитвам:

2005 - Моник

2006 - Нова Десислава

2007 - Десислава Валентинова 

2008 - Jenna

2009 - Jena

2010 - Djenna

2012 - Djena

2014 - Джена

2015 - Dzhena

2016 - Десислава Стоева

2017 - Джена Стоева

2018 - Джена

2021 - pending 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

https://www.vbox7.com/play:e220cf9a

Откъде знаеш, че има изпълнителски права? Може и такива да няма. И се измества фокусът - със сигурност не би я плашил с бой заради някакви песньовки. ;)

Не го знам със сигурност, но мисля че и тук се е обсъждало. Участията не се водят концертна дейност и един изпълнител може да си пее песните. Виж, вече при истински концерт, където хората плащат специално за теб, не става тая работа, както виждаме дори и в случая на най-голямата ни звезда.

Както и да е, техни са си отношенията, а като гледам Таня вече е нахъсана за завръщане, тъй че можем само да й пожелаем успех.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория първо поръча магия за смърт на Румяна, която хвана дикиш, сега е организирала специализирана престъпна група за ликвидиране на Танчето ни Боева, притеснявам се за здравето на Иванюша, ако не вдигне на Гло, като й звънне да я пита за рецептата ѝ за туршия и кисело зеле.

Никога няма да прости на Танчита ни Боева, че й отмъкна награда за Певица на годината. 

преди 3 минути, GSA каза:

Ох добре - хайде едитвам:

2005 - Моник

2006 - Нова Десислава

2007 - Десислава Валентинова 

2008 - Jenna

2010 - Djenna

2012 - Djena

2014 - Джена

2015 - Dzhena

2016 - Десислава Стоева

2017 - Джена Стоева

2018 - Джена

2021 - pending 

Пропускаш един кратък период, в който беше Слава. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Никога няма да прости на Танчита ни Боева, че й отмъкна награда за Певица на годината. 

Пропускаш един кратък период, в който беше Слава. 

Ох аман - то не може да и схванеш спатиите на Джуда…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...