Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е прилича си на траверс Доника. Даже питах приятел дето харесва и ходи. Каза обаче, че с Диона добре са се получили. Особено от Диона е впечатлен, и сериозно не вярва че е жена. Даже за тарифа иска да питам да ходи.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са виновни че не са наследили цици и имат по-остри лица, не мога с Вас. 💀💀💀💀💀

Пък ако си сложат силикони, бабите в фб ще ги направят на нищо. Нищо не помага.

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Какво са виновни че не са наследили цици и имат по-остри лица, не мога с Вас. 💀💀💀💀💀

Пък ако си сложат силикони, бабите в фб ще ги направят на нищо. Нищо не помага.

Не е до това. Имат си излъчването. Няма лошо имаме нужда от такива шимейли както каза Слави. След департа на Мая Нури си останахме без.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не е до това. Имат си излъчването. Няма лошо имаме нужда от такива шимейли както каза Слави. След департа на Мая Нури си останахме без.

Няма лошо, транс и драг са много талантливи с уменията си да преминат в другият пол, лошото е да ги плюят зат'ва. Говорех главно за @ПрАси_ПрАси.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Няма лошо, транс и драг са много талантливи с уменията си да преминат в другият пол, лошото е да ги плюят зат'ва. Говорех главно за @ПрАси_ПрАси.

Трябва ни и дебела. Ванчето и двете всъщност отслабнаха. Сега е шанса на Андреа да стане едноличен лидер. Трябва ни наистина някоя много дебела в топ - а. Нещо като Лизо, стига само кифли.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Е прилича си на траверс Доника. Даже питах приятел дето харесва и ходи. Каза обаче, че с Диона добре са се получили. Особено от Диона е впечатлен, и сериозно не вярва че е жена. Даже за тарифа иска да питам да ходи.

Това сериозно ли? НАистина е мъж така ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Няма лошо, транс и драг са много талантливи с уменията си да преминат в другият пол, лошото е да ги плюят зат'ва. Говорех главно за @ПрАси_ПрАси.

Аз не плюя, просто питах! Защото видино чертите й са като на мъж гримиран... сега говоря реално нещата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_presi каза:

Това сериозно ли? НАистина е мъж така ли?

 

Ми ще ти кажа като пратя моя приятел да провери ? И ти си падаш ли? Да знаеш, че взимат повече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми ще ти кажа като пратя моя приятел да провери ? И ти си падаш ли? Да знаеш, че взимат повече.

Нееее. не си падам. Просто ми е интересно, дали наистина Доника е мъж? Затова попитах, поради това, че изглежда като мъжс такива мъжки черти 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_presi каза:

Нееее. не си падам. Просто ми е интересно, дали наистина Доника е мъж? Затова попитах, поради това, че изглежда като мъжс такива мъжки черти 

Мъж се е родила, само че се паднала в съпортинг фемили и от малка и дават да се чувства както иска.  

3:12

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Roxana.jpg

Роксана гневно: Омръзна ми, писна ми да слушам…

Роксана избухна гневно в социалната мрежа срещу коментари по неин адрес от страна  на „доброжелатели“, като не разкрива чии думи визира.

Гласовитата певица, която се радва на многобройна публика, а песните й са познати и извън пределите на страната ни, даде да се разбере, че е съсредоточена върху собствената си кариера и личен живот, и не се интересува от хорското мнение.

Без да навлиза в конкретика и да назовава имена, тя направи изявление, от което изникват доста въпроси за взаимоотношенията в бранша и задкулисните игри.

Ето дословно какво пише изпълнителката:

Ще кажа така и кой разбрал, разбрал …….. !
Не се боря с никой, не се състезавам с никой, не копирам никой и не гледам в паничката на никой. Всяка птица пее своята песен и има своя идентичен глас, а всеки глас има поне един човечец, който го харесва и за това трябва да звучи.

Айде вземете и слезнете на земята. Свалете си черните тъмни очила и „марковите“ дрешки ( или ги върнете на стилиста ) огледайте се добре, за да се подсетите кои сте и спрете да сочите с пръст, когато ръцете ви са достатъчно мръсни или когато не сте в центъра на някой микрофон или прожектор, защото ехото има очи и уши.

Това което съм аз, съм благодарение първо и единствено на родителите си, на себе си, а след това на човека, който ме показа на широката публика и ми даде името  -Слави Трифонов, и списъкът приключва до тук.

Учила съм се от много изпълнители  -и български, и чужди, и продължавам да се уча. Докато съм жива ще е така и въобще, докато човек е жив, се усъвършенства и всеки ден научава по нещо ново .

Омръзна ми, писна ми да слушам как всеки втори ме е създал, как са ми подали ръка и са ме е направили Роксана. Да ама не.
Друго нещо да ви кажа по повод на моя социален статус преди да бъда Роксана. Бях същата каквато съм и днес с разликата, че сега ме познава цяла България, половин Европа и половината Балкан само и единствено заради моят глас и музика която правя.

Била съм обикновено момиче, което е пораснало в едно нормално и почтено семейство. Сега, когато не съм на сцената, се опитвам да водя същия този нормален земен живот, защото за разлика от вас съм смъртна. Дано бог ми даде дълги и щастливи години живот. Да отгледам и да се радвам на внуци и правнуци, желая същото и на вас. АМИН!

Аз знам колко съм певица и нямам нужда някой да ме оценява особено хора, които нямат абсолютно никакво право.
Една песен се създава от композитор и текстописец, но аз съм тази която и дава шанс, душа и живот. Благословена съм да съм една от малкото изпълнители, които могат да си позволят да не пускат песен цяла година и това да не пречи на работата им.

По повод на моята награда Кралица на ромската музика ще кажа само,че се гордея,че е връчена на мен, защото безкомпромисно я заслужавам и се радвам, че имам честта да нося тази корона. Бог е велик и той е решил така. Да си кралица на ромската музика не е достатъчно да пееш на ромски, а и да имаш отношение към етноса си, показала съм не веднъж своето и продължавам да го правя.

Моята сила е моята публика, моята армия от любов и подкрепа и тази любов не може да ми вземе никой. Аз не разделям феновете си никога, както пея пред сто човека, така пея и пред десет хиляди и в двата случая оставям сърцето си на сцената!
Защо написах това ли? Защото така!“

Думите на попфолк звездата предизвикаха лавина от коментари, като стотици заявяват своята подкрепа към любимата си изпълнителка.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_presi каза:

Хора тази Доника - мъж ли ? Смисъл изглежда ми като травестит,,, мъж гримиран и без гърди...Егати крокоТила, честно!

viber_изображение_2021-11-09_17-28-03-189.jpg

На Бг моля! 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, omline каза:

Ехеее сети се Валя - някъде около 20-та година от излизането й.

Дано стане тендеция изпълнителите да снимат и възраждат стари свои песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Една от любимите ми песни вече има клип:

 

Баси тая Валя как изглежда!Евала!Не я знам на колко години е, ама сигурно е над 40 вече, а някой нейни колежки "на малкия и пръс ни мож да са намажат".
Тая песен винаги съм я харесвал, но остана незабелязана като я издаде на времето!Супер е че я е клипирала и че не я е преработвала, а са ползвали оригиналния трак.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , pacho каза:

Значи в крайна сметка излиза, че всичко е било точно с Пашев и няма драми с Денис?

Едва ли ще научим какво точно е станало.Най-вероятно, за да спрат всички спекулации срещу Пашев, трябва полицията да докаже, че причината за тоя нелеп инцидент е друга...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

На мен Доника в някои клипове много ми харесва, например в Кур-шум, но може би е точно защото ми прилича на мъж, аз нали съм женомразка ддз.

Долна лъжа и инсинуация. Такова прекрасно мило и нежно цвете като теб не е способно да изпитва такива чувства. 😘 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...