Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

Сърбия? Изненадващ топ 5 ще са. Има към 10М за седмица.

Не гледай само Ютуб. Сърбите едно, че имат голяма диаспора, едно че съседските им страни ги величаят, трето, че слушат музика в Ютуб. 

Ако мине на финал, ще е в дъното на лявата половина (т.е. извън топ 10) при нааааааай-добрия случай и то само защото е различна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Не гледай само Ютуб. Сърбите едно, че имат голяма диаспора, едно че съседските им страни ги величаят, трето, че слушат музика в Ютуб. 

Ако мине на финал, ще е в дъното на лявата половина (т.е. извън топ 10) при нааааааай-добрия случай и то само защото е различна.

Разбирам, ясно ми беше това, но с Хюрикейн. Сега е друго, песента е с много послания, различна, интересна и всичко крещи АРТ - журито ще я хареса, а с публиката може да стане тренд като Шум миналата година.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.03.2022 г. от 21:49, Blueberry каза:

Разбирам, че сме в чалга форум, ама бъдете малко по-големи реалисти 😅 Песента е топ 10 материал, но няма как да спечели, при положение, че по-големият процент от гласовете идват от Западна Европа, на която тоя стил им е чужд.

Не отдавна между 2003 - 2005та година победители в конкурса бяха именно песни, в този така характерен за Балканите стил. През 2018та година Eleni Foureira беше буквално на милиметри от победата. И Replay и El Diablo са хубави modern bop песни, но определено нещо им липсваше. 

Тази година песента на Andromache носи доста приятен ethnic vibe и усещането лято.

🔥🔥🔥

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Разбирам, ясно ми беше това, но с Хюрикейн. Сега е друго, песента е с много послания, различна, интересна и всичко крещи АРТ - журито ще я хареса, а с публиката може да стане тренд като Шум миналата година.

На мен ми крещи "артаджийка" - т.е. опитваме се да сме арт, ама просто сме странни. Журито освен това не разбира сръбски ;) Тренд категорично няма да е. В най-добрия случай да постигне това, което и Манижа направи миналата година, не и като позиция.

преди 6 минути, Wild_Style каза:

Не отдавна между 2003 - 2005та година победители в конкурса бяха именно песни, в този така характерен за Балканите стил. През 2018та година Eleni Foureira беше буквално на милиметри от победата. И Replay и El Diablo са хубави modern bop песни, но определено нещо им липсваше. 

Тази година песента на Andromache носи доста приятен ethnic vibe и усещането лято.

🔥🔥🔥

2005 е преди 17 години. Буквално се е сменило едно поколение зрители. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Македония с ривамп и клип. Честно казано предната версия не я помня, не я слушах докрая, тая ми изглежда същата (и също не стигнах до края ...), та някой да каже наистина ли са преработвали ;) 

Австрийското видео, хубаво са изхарчили бюджета да снимал в музей, но чак толкова да се гласят в торби за боклук?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй... аз съм в екстаз. Вече виждам финала :D Толкова много бози чухме, че нашето поне се различава. Друго рок "нещо" няма, нали?

И това щеше да е добро за 2022 от Италия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Въй... аз съм в екстаз. Вече виждам финала :D Толкова много бози чухме, че нашето поне се различава. Друго рок "нещо" няма, нали?

И това щеше да е добро за 2022 от Италия.

 

 

Не е същия тип рок, но са в същата възрастова категория 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FikLena каза:

Шокиращ Winner

 

Шокиращо може и да не е нил поа, ама чак победител? Просто мразим укей, и някой трябва да е на последно място на финала. 

Ако толкова държиш да е биг файф победител, вече имаме идеален кандидат :D 

 

 

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 12 часа , Blueberry каза:

Айде честитооооооооооооо

мисля че вече имаме победител..

Украйна абсурд.то е ясно заради войната дават такъв коеф.

Италия държава домакин няма как да спечели (колкото ми се иска :( )

#Стокхолм2023

image.png.287b2e8ba3487ffc5c6d88a567dbb892.png

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

 

мисля че вече имаме победител..

Украйна абсурд.то е ясно заради войната дават такъв коеф.

Италия държава домакин няма как да спечели (колкото ми се иска :( )

#Стокхолм2023

image.png.287b2e8ba3487ffc5c6d88a567dbb892.png

 

Видях ти първоначалната реакция, не замазвай положението 💋

Но и аз Полша примерно не я харесах, а сега ми е сред фаворитите (втора след Швеция).

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 11 часа , Blueberry каза:

Видях ти първоначалната реакция, не замазвай положението 💋

Но и аз Полша примерно не я харесах, а сега ми е сред фаворитите (втора след Швеция).

Фиклена си сменя фаворитите през няма и 2 дена, вчера беше Франция, днеска Швидън, утре кой знае, може да са наште рок пенсионери ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм изслушал всичко, но Юк, Швеция, Италия и Испания ми направиха впечатление. Шведската е скучна, ако не пренаправят сцената - само с гласа няма да стане. 

 

Генерално само Испания и Италия си слушам, което значи, че едва ли ще спечелят. Печелят песни дето едва ли човек си ги слуша на ежедневна база.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Не съм изслушал всичко, но Юк, Швеция, Италия и Испания ми направиха впечатление. Шведската е скучна, ако не пренаправят сцената - само с гласа няма да стане. 

 

Генерално само Испания и Италия си слушам, което значи, че едва ли ще спечелят. Печелят песни дето едва ли човек си ги слуша на ежедневна база.

Zitti e buoni и Arcade съм ги изтъркала от слушане. Също и Heroes навремето, че и Нетта. Реално след Салвадор Сопол всичко е слушаемо + Heroes и Euphoria.

За Полша какво мислиш? Няма да е това стейджа

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Zitti e buoni и Arcade съм ги изтъркала от слушане. Също и Heroes навремето, че и Нетта. Реално след Салвадор Сопол всичко е слушаемо + Heroes и Euphoria.

За Полша какво мислиш? Няма да е това стейджа

 

На първо слушане - няма да прозвучи на финал. Много дразнещ глас има. И това клиширано звучене. Но тази година 90% от песните са зле. Тъй че ще  има изненадващи промъквания във финалната вечер. Предвиждам половината финалисти да са изненадващи. Възможно е Полша да се справи. Виждам, че поляците подкрепят песента, а това означава, че ще вотват здраво. Ама шесто място, wtf?

Иначе да, има 2-3 песни, които станаха хитове - Монескин и холандецът. Нета отмина. Никой не я помни вече. Хайпът беше за половин година. Еуфория може би е най-големият хит на Евровизия за последните 20 години. А Хероус никъде не я пускат от години.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry На първо слушане - Полша няма да прозвучи на финал. Много дразнещ глас има. И това клиширано звучене. Но тази година 90% от песните са зле. Тъй че ще  има изненадващи промъквания във финалната вечер. Предвиждам половината финалисти да са изненадващи. Възможно е Полша да се справи. Виждам, че поляците подкрепят песента, а това означава, че ще вотват здраво. Ама шесто място, wtf?

Иначе да, има 2-3 песни, които станаха хитове - Монескин и холандецът. Нета отмина. Никой не я помни вече. Хайпът беше за половин година. Еуфория може би е най-големият хит на Евровизия за последните 20 години. А Хероус никъде не я пускат от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Разбрах, че нямаш вкус, няма нужда да повтаряш!

Песента на Полша ще е в топ 5 - рекох и отсекох!

Нямам ковид. Имам вкус. Няма нужда да кълнеш :D 

Е, поне няма да чуем Поланд - зеро поинтс. В това море от гадни песни е трудно да се определи най-гадната, но заради теб чух тая песен втори път - ъъъ, сори. :D 

Жалко, че Итали няма опция да се яви с 2 песни в година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...