Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

Това съм го изпуснал колко е долен. Обаче водещите как се гъбаркат с него :D

"Тва прасенце шибано..."

"Ти няя ми кааш как да говоря"

Тук си признава как е давал наркотици на Люси Иларионов

Ще излезе че тоя е някакъв дилър

За Джордан и Ерик: "Те са изпражнения ве човек"

Ерик бил педофил

"Ся има идин мизерен тюфлек Саранди ли как беше"

Да си търкали децата зъбките със захар...

Доста голям комплексар

Тук вече са му дали PR съвет да се държи по адекватно обаче и жена му говори за някъкви розови хапченца тия май са яко в бизнеса с дрога

 

  • Wow 2
  • Angry 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Търсих, но не намерих едно видео с Мария от участие в "Като лъвовете", затова ето ви дебюта на Мария в "Пайнер", песента "Спомен". Не помня на колко беше тук.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Търсих, но не намерих едно видео с Мария от участие в "Като лъвовете", затова ето ви дебюта на Мария в "Пайнер", песента "Спомен". Не помня на колко беше тук.

 

Прясна духачка беше, бързо почнаха да я разнасят из региона. 😂😱😂

  • Haha 3
  • Confused 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, наистина пожелавам на Цеци долната пача да й резнат крилата и с ПродуцентЪТ Пашев да си понесат последствията, въпреки че се съмнявам, но след всичко, което се изписа, остава малко надежда в мен. 

Четвърти ден не искам и не мога да приема, че загубихме едно 21-годишно момче, което ще се превърне в легенда и адски ще ни липсва, мамка му!

По ирония на съдбата третият им дует с Емилия ще стане най-гледаната песен, но какво от това…

  • Like 5
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ли беше дебютната на Надя? Тук сигурно е на 19 години, но поне не изглежда по - възрастна. Гергана първоначално я бях взела за много по - голяма от мен. Тежкият грим и дрехите могат много да заблудят човек. Аз не разбирам какъв им е зорът на 19 - годишните да се правят на 25 - годишни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Тази песен ли беше дебютната на Надя? Тук сигурно е на 19 години, но поне не изглежда по - възрастна. Гергана първоначално я бях взела за много по - голяма от мен. Тежкият грим и дрехите могат много да заблудят човек. Аз не разбирам какъв им е зорът на 19 - годишните да се правят на 25 - годишни.

 

За да практикуват древния занаят в Димитровград.. 😂😱😂

  • Haha 3
  • Angry 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Райнуши на 19 години. Чудесен дебют с "Гасне пламък" а роклята, с която е във видеоклипа е абитуриентската и.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

И Райнуши на 19 години. Чудесен дебют с "Гасне пламък" а роклята, с която е във видеоклипа е абитуриентската и.

 

 

Една от любимите ми песни от тогава.

Тази от малко по рано

 

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя е дебютната песен на Рейхан, но тази песен и този видеоклип си бяха хит, поне сред тийнейджърите. На мен също много ми харесваше, песента излезе, когато бях последна година в гимназията. По звучене песента си е много тийн.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kitty каза:

  Питайне нашето поколение какво си тананикаше, особено като наближеше ваканцията. Бях в  края на 7 клас, когато излезе песента.:D

 

В Берковица може би. 

Деса за първи път стана "тананикана" с Мъжете всичко искат.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг детски дебют. Жалко, че стана така, че Кристиана не остана в България. Можеше да направи хубави песни. Ако щете, вярвайте, но нейните песни много се харесваха и пееха от децата на нашия фестивал "Лачени обувки", особено тази.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

В Берковица може би. 

Деса за първи път стана "тананикана" с Мъжете всичко искат.

Бях дете и знаех Да, да, да! Деса е “тананикана” още от началото.

но реалният дебют не е ли Попа от сусам? 🤷🏼‍♀️

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди:
L6CyDQ5P3ZdMU9XV0ze6ffd168ZDO8D0N7so0Ml0

и след като изям 7 бургера, една щафета луканка, едно ХХL меню от КФС и една ВОДА С ЛИМОН:
presi-1.jpg

skinny legend indeed.

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kitty каза:

Друг детски дебют. Жалко, че стана така, че Кристиана не остана в България. Можеше да направи хубави песни. Ако щете, вярвайте, но нейните песни много се харесваха и пееха от децата на нашия фестивал "Лачени обувки", особено тази.

 

 

НЕ харесваш този хит?

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Денис е бил от много бедно семейство и не е могъл да плати неустойки както другите са имали хора зад гърба си и са се махнали.

Тук пише цялата истина за Денис и Пашев:

https://show.blitz.bg/folk/cyalata-istina-za-denis-teofikov-i-pricinite-koito-do-prinudixa-da-slozi-krai-na-zivota-si

Отново ще почна как съм твърде далеч да защитавам Пашев, който явно не е стока, или най-малкото за продуцент не става. 

Ама тва за много бедното семейство някак не върви, при условие съвсем наскоро същите сайтове, които го тиражират това, въртяха статии за бащата, известен джазмен. 

Ако продължим със статията, Емрах е платил 20 бона неустойка, да си разтрогне договора. 

Извинявайте много, 20 бона не са малко пари, ма за разтрогване на договор е смешна сума. Дори да е вярно за много бедното семейство, тия се опитват да ни убедят как Денис не е изкарвал 20 бона от участия на месец? 

Въпроса след като положението е било толкова зле, дори чисто договорно с продуцента, къде наистина са родителете в цялата схема? Въпросът е съвсем уместен, не толкова защото Денис е имал нужда от дондуркане, никой не казва всичко на родителите си, а защото уж са музиканти, надали не е имало с какво да помогнат чисто в тая посока с договора и прочее. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам и аз да защитавам Пашев, но защо след като всичките му близки и приятели на Денис, са знаели за всичко уж, доказателства имали кво беше, защо за 3-4 години нищо не направиха? Както виждаме не е трудно да напуснеш, далеч се съмнявям Джулия и Грахич да са плащали по 20 бона, за Емрах също се съмнявам. Или ако е било толкова страшно при Пашев, нямаше да набута Робов един от най-близките му приятели. 
Като че ли просто мишките намериха един начин да атакуват Пашев, и започнаха да го правят за ПР. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Lelqtian каза:

Отново ще почна как съм твърде далеч да защитавам Пашев, който явно не е стока, или най-малкото за продуцент не става. 

Ама тва за много бедното семейство някак не върви, при условие съвсем наскоро същите сайтове, които го тиражират това, въртяха статии за бащата, известен джазмен. 

Ако продължим със статията, Емрах е платил 20 бона неустойка, да си разтрогне договора. 

Извинявайте много, 20 бона не са малко пари, ма за разтрогване на договор е смешна сума. Дори да е вярно за много бедното семейство, тия се опитват да ни убедят как Денис не е изкарвал 20 бона от участия на месец? 

Въпроса след като положението е било толкова зле, дори чисто договорно с продуцента, къде наистина са родителете в цялата схема? Въпросът е съвсем уместен, не толкова защото Денис е имал нужда от дондуркане, никой не казва всичко на родителите си, а защото уж са музиканти, надали не е имало с какво да помогнат чисто в тая посока с договора и прочее. 

Емрах може да е бил на различен договор ? Едва ли всички договори са еднакви. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Не искам и аз да защитавам Пашев, но защо след като всичките му близки и приятели на Денис, са знаели за всичко уж, доказателства имали кво беше, защо за 3-4 години нищо не направиха? Както виждаме не е трудно да напуснеш, далеч се съмнявям Джулия и Грахич да са плащали по 20 бона, за Емрах също се съмнявам. Или ако е било толкова страшно при Пашев, нямаше да набута Робов един от най-близките му приятели. 
Като че ли просто мишките намериха един начин да атакуват Пашев, и започнаха да го правят за ПР. 

Много неща не знаеш, тъй че по-добре замълчи!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Много неща не знаеш, тъй че по-добре замълчи!

Ти, мила нищичко пък не знаеш. Коментираш, че не са близки с Константин, иначе си коментират снимките от преди 5 дена и не спират да работят заедно. Чула, недочула се изказва като крайна инстанция. 

  • Like 6
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...