Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Според теб тази има талант? :D Въпросната Ани Принцес

ОМГ?!??!?!?!? Разбира се!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Моника Валериева направи видео по повод психическо здраве след този немил инцидент. Май скоро ще го публикува в новия ѝ ютюб канал (качила го е на стори заедно с частта от видеото) :

https://www.youtube.com/channel/UC0lDiRsqUplH6ZRuJBO-DaA/

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

ОМГ?!??!?!?!? Разбира се!

Глухи ли са да поставят под съмнение таланта на Ани Принцес?!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да се говори и изписа относно смъртта на Денис най-страшното е че той друг изход не е намерил. Жалко наистина, толкова млад да си отиде..

За жалост в забързаното си ежедневие забравяме да сме човечни, да си помагаме и подкрепяме. Всеки е загрижен за работа, имоти, коли и особено сега с този отвратителен вирус съвсем сме загубили човешкото в себе си. Всеки е фокусиран да изглежда перфектен за инстаграма, да парадира лукс, а не се замисля за близките си хора, които приемат за даденост докато не се случи най-лошото.

Колкото повече гласност се дава на психическите проблеми в света толкова сме изостанали ние.. Наистина много жалко.

Дано семейството и близките  му намерят сили след тази трагедия 🙏

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Малката шеше да пее при нас в петък в новия Планета Пахнер Оникс. Явно е отказала заради Денис. Заменена е с Джулия. 

Кой го интересува за тези бедни жени от народа? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

След 2 седмици ще се разбере от какво е починал Денис. Полицията смята,че е употребявал наркотици. 

Добре. Кажи сега ти как си ми душицо? Кога ще почиваш? Коце какво прави? Ще се виждате ли?

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

След 2 седмици ще се разбере от какво е починал Денис. Полицията смята,че е употребявал наркотици. 

Сенкя ти завеана! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената свежа и различна песен на Пашев за последните 2 години(Аномалия) ще се окаже, че не е толкова на Пашев. Момиче твърди, че е помагало в правенето на песента и е трябвало да дебютира в Даймънд с нея, първо в фийт с Теофиков, после с Алекс и накрая я сменили с Малката, като й обяснили че ако иска да работи с тях, няма да има право на закъснение и не можело да има приятел.

От сторитата на пиарката Екатерина.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Angry 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Единствената свежа и различна песен на Пашев за последните 2 години(Аномалия) ще се окаже, че не е толкова на Пашев. Момиче твърди, че е помагало в правенето на песента и е трябвало да дебютира в Даймънд с нея, първо в фийт с Теофиков, после с Алекс и накрая я сменили с Малката, като й обяснили че ако иска да работи с тях, няма да има право на закъснение и не можело да има приятел.

От сторитата на пиарката Екатерина.

Дано пуснат оригиналните записи на Теофиков. Сигурна съм, без да имам вътрешно инфо, че поне демо е имало с неговия глас, а не е подпрял само с вокали.

Случайно ми излезе, обожавах я навремето. Музиката е на JJ.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам в сторитата на тази Екатерина има намесена още една личност, Жени Костова, която изглежда е шефка (?) на Фентъзи Медия, също с много лошо изказване за Даймънд. Май тепърва ще се размирисва този гнилоч.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Хубуу, Пашев и компания са злетаци, които са експлоатирали наивен младеж и са се възползвали да го обвържат (евентуално) със неизгоден договор. 

Дори да е баш така, а може и да не е точно тъй, нали, Грахич и други се изнесоха от Даймънд без очевидни проблеми, малко след дъжд качулка да се разхвърлят обвинения че точно това е причината за тоя нелеп край. 

Да, но може би не е искал да бъде неизвестна като нея. Страхът от провала може би го е държало. Все пак той не знае друго освен Пашев, за разлика от останалите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Сигнал.бг да смени това заглавие

https://signal.bg/денис-теофиков-полетя-от-порутена-сгр/

Потресаващо заглавие.... Тая малоумна ли е.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Това е старо, за клипа.

Много зловещо 😮

Б*си все си мисля, че някой ще защити Пашката, обаче все повече и повече се разприказваха егати трайковците. Толкова ли ги мързеше, страх ги беше да не сринат репутацията му. Сигурно вече +10 човека от бранша го плюят.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Много зловещо 😮

Б*си все си мисля, че някой ще защити Пашката, обаче все повече и повече се разприказваха егати трайковците.

Ми Кама никаква я няма да го защити уж все с него работи и са близки приятели ли какви бяха там. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Ми Кама никаква я няма да го защити уж все с него работи и са близки приятели ли какви бяха там. 

Мда и аз се замислих и започнах да си съчинявам сценарии какви са им срещите/разговорите и си викам тя сигурно доминира и той не й се прави на тежкар :D Вероятно при тях има някъква сделка може би.

Б*си представяте ли си това каква малка част би била като тиня в жанра. И колко още мръсотия като тази има в жанра. И всичко само за тъпите кинти.

Скубим яко изпълнителите и физически и психически за да правим яките пари щот сме лейбъли. Заради това всеки вече се продуцира сам, и тия малките, които те първа искат да пробият нямат избор и отиват при Пайнера заради популярността на фирмата която през годините е изградила, въпреки затъването й в последните.

Иначе както съм си мислел и преди, когато някой композитор изкара от някъде нещо различно като звучене то не е негово дело а има замесен друг човек в сянка на който не му се дава думата...

  • Like 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ми Кама никаква я няма да го защити уж все с него работи и са близки приятели ли какви бяха там. 

Странното е, че Цв Янева, Яница, Алисия, Малката, Робов като че ли са на страната на Пашев, лайквайки поста му в инстаграм. 
Съболезнования, още ми е трудно да повярвам, че е възможно толкова млад да се е чувствал толкова зле.
Грозно е, че половината му колеги се хванаха на вълната на безплания ПР, който тази трагедия им предостави. А за клипът съм потресен, че някой изобщо виждайки труп се сеща да вземе телефон, да снима. Горкото момче, никой не знае какво му е било в главата. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...