Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, omline каза:

@Stela пробвай да изчистиш кеша на браузъра или пробвай да отвориш темата в друг браузър.

Благодаря ти. Оправи се като изчистих кеша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и не знаех, че тва "ма" е обидно, на мене са ми обяснили, че не е. А ся ако във форума се говори по друг начин, или другаря налимия ще прави новговор като в Оруеловата 84-та, да ни предупреди и да ни достави по един речник на всички НеДругари.

Или да учим турски навреме и да палим към някой турски поп форум, и без тва цените са топа ся в Турция

Слика

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

За обръщението на "ма" ли говорим в момента? 

В наказанията няма хомофобия или хомофилия. Всеки може да интерпретира по различен начин. Правилата нито са LGBT, нито са против LGBT.

Съответно във форума няма значение дали си гей. И според този признак да ти се опрощават или да ти се налагат наказания.

Мисля, че ти си се затворил само от единия ъгъл, не аз, защото гледам голямата картина, а не частното.

Не. Говоря за случката от февруари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , omline каза:

То никога не е било и друго за последните 13 години откакто аз  пребивавам във форума. Под съмнение започна да го поставяш ти. Все едно изискваше някакво допълнително заявление от всички потребители, че е такова място. Ако някой не беше съгласен с твоята политкоректност, той беше вече фоб.

На мен не ми е важно дали потребителите са съгласни с мен по политически въпроси, а до каква степен обстановката е спокойна и позитивна. Когато "политическата некоректност" е вокална, тя предразполага към агресивна и негативна обстановка, която е непоносима за много. Хората са различни, и е нереалистично да очакваш всички да имат "дълбока кожа" защото наличието й е въпрос на личностни черти.

преди 14 часа , Stela каза:

@Fast Струва ми се, че още ти е много мъчно, че не си модератор и това ти замъглява виждането. Усеща се от постовете ти, че си наранен и се чувстваш засегнат. Все даваш съвети, предложения, оплаквания, а нито един конкретен пример, или някакво ясно обяснение, че да разберем всички за какво говориш. Сега последното ти предложение за правилата остана неразбрано точно по тази причина. 

Не знам как си стигнала до този извод, при положение че имах предварителни намерения да си тръгвам от екипа, и ако правата имаха толкова голямо значение за мен, нямаше да подставям под въпрос действията на Мелето по време на действащ мандат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Fast каза:

На мен не ми е важно дали потребителите са съгласни с мен по политически въпроси, а до каква степен обстановката е спокойна и позитивна. Когато "политическата некоректност" е вокална, тя предразполага към агресивна и негативна обстановка, която е непоносима за много. Хората са различни, и е нереалистично да очакваш всички да имат "дълбока кожа" защото наличието й е въпрос на личностни черти.

За пореден път ще го кажа - обстановката си беше спокойна и преди ти да започнеш да налагаш твои си правила и да прилагаш някакъв свой микросоциален инженеринг.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, omline каза:

За пореден път ще го кажа - обстановката си беше спокойна и преди ти да започнеш да налагаш твои си правила и да прилагаш някакъв свой микросоциален инженеринг.

Нищо не съм налагал, а спазвах протокола. Когато станах модератор, изчетох много внимателно темата за нарушения, за придобия представа как се процедира тук при такива ситуации. Плюс това бях наясно с историята на форума, какво представлява и от какво се състои потребителската маса и тн. По-скоро ти се опитваш да преобърнеш моделът за работа. Стъпването ти като модератор го потвърди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Нищо не съм налагал, а спазвах протокола. Когато станах модератор, изчетох много внимателно темата за нарушения, за придобия представа как се процедира тук при такива ситуации. По-скоро ти се опитваш да преобърнеш моделът за работа. Стъпването ти като модератор го потвърди. 

Спазвал си, трънки. 8 години преди теб, на никого не можеше и да му хрумне, че заради това че е сипал на гей културата, на някого ще му се налагат санкции за хомофобия.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не знам как си стигнала до този извод, при положение че имах предварителни намерения да си тръгвам от екипа, и ако правата имаха толкова голямо значение за мен, нямаше да подставям под въпрос действията на Мелето по време на действащ мандат.

Ако си имал намерения да напускаш екипа, тогава защо написа, че си бил "пенсиониран насила"? Просто от поставете ти се оставят подобни впечатления. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ако си имал намерения да напускаш екипа, тогава защо написа, че си бил "пенсиониран насила"? Просто от поставете ти се оставят подобни впечатления. 

Изчаквах конкретно петата ми годишнина от стъпването ми. Имах си подготвена прощална тема и всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Спазвал си, трънки. 8 години преди теб, на никого не можеше и да му хрумне, че заради това че е сипал на гей културата, на някого ще му се налагат санкции за хомофобия.

Така си мислиш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Така си мислиш.

Освен, че го мисля, но го и помня съвсем съзнателно и ясно. Скандали на основа на фенски пристратия да, но когато стане въпрос за нещо толкова общо като някаква субкултура, то просто е нелепо.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ако си имал намерения да напускаш екипа, тогава защо написа, че си бил "пенсиониран насила"? Просто от поставете ти се оставят подобни впечатления. 

Постфактум е много лесно да се разказват красиви приказки от тоя тип как "мислел" , как бил "пенсиониран насила" или други подобни фантазии и делюзии. Реално е толкова очевидно как не просто не е имал никакви намерения да се отказва - предложения мандат за модератори беше едногодишен, и се смята за абониран за поста на богопомазан форумски диктатор, въпреки че вота ясно показа мнозинството активни потребители не желаем да ни модерира самоповярвало си форумско БХК. 

Ениуей, сега следват постове за уотабастващини и пак ще се прави на жертва. Че е най-лесно ;) 

Цитат

Как да бъдеш жертва в Рамания (кратък наръчник) 

1 - оснотнва и най-задължителната точка - Ника ти е Фаст 

2 - потребители не са съгласни с безумните ти модераторски решения 

3 - обвиняваш ги в концперация 

4 - Честито, ти си жертва на най-малко психиатрически тормоз. 

5 - Сам продължаваш да се буташ между шамарите, започни точка 2 отначало. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Още когато станах модератор си казах че повече от 5 години няма да се задържам.  За всичко си има край. Т.нар. "вечна диктатура" съществува само в твоята глава.

Да кажеш сам на себе си и никой друг е определение за нещо, съществуващо единствено в твоята глава, тоест в момента яко уотабаутстваш. Значи нямаш никакви скрупули да ползваш похват, в което редовно обвиняваш всички останали, а освен това хипер нагло се обиждаш, когато си определен точно като лицемера, който си? 

А желаението ти за вечна дикатура е толкова очевадно за всички, но явно не и за теб - нямаше да си първия кандидат, ако нямаше желание; нямаше да се заяждаш с ежедневно с човека, който смяташ се е настанил в доживотния ти мандат; нямаше да обясняваш как "виждането" ти за форум не съвпадало с това на администратора, и да се опитваш да насаждаш някви криворазбрани разбирания за права и свободи, до степен да отвратиш всички, включително тези, които са за права и свободи, от тях. 

Изобщо като имаш желание, що не си отвориш собствен форум и да си модерираш който и както ти изнася? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле какво се случва с този форум, нищо не мога да намеря. Другите теми и подкатегории като DVD и прочие изтрити ли са или просто не ги откривам 😕 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kи®o каза:

Леле какво се случва с този форум, нищо не мога да намеря. Другите теми и подкатегории като DVD и прочие изтрити ли са или просто не ги откривам 😕 

В подкатегории са. DVD е забутан под Световна музика -> Links > Други. Иначе да. Линковете останаха на заден план. Само аз и още двама трима продължаваме да качваме по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

В подкатегории са. DVD е забутан под Световна музика -> Links > Други. Иначе да. Линковете останаха на заден план. Само аз и още двама трима продължаваме да качваме по нещо.

Благодаря за бързият отговор. През моя профил, видях къде съм коментирал и едва така ги открих. Много сложно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...