Jump to content



Непопулярни мнения


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Най лошото е, че мине замине време и му се вържат. Азо зима 10к за пълен плейбек на черно.

Добре, че не го канят често, а основно по цигански сватби в чужбина - миналата година и това кранче му спрЕ. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Еми, то всичките, дето ги изброих, си разменят местата чат-пат, но все са там някъде около топа. Също добре си преживяват Илиян, Фики, Яница, Роксана, Мира и добави още някого там. Пропуснахме Стораро - той си е винаги добре. 

Тук е моментът да отбележим какъв въздух под налягане е Азис - нито участия, нито хитове, нито нищо. Отдавна е залязъл, но се изживява като последна инстанция. 

Иска ни се...гледам вече няколко клипчета на които си личи че участията й са страшно празни, а тя просто се разхожда по сцената на пб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Тук е моментът да отбележим какъв въздух под налягане е Азис - нито участия, нито хитове, нито нищо. Отдавна е залязъл, но се изживява като последна инстанция. 

Това е заради милионите гледания, които идват главно от Турция и арабските страни, тук-там нещо и от балканските. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Това е заради милионите гледания, които идват главно от Турция и арабските страни, тук-там нещо и от балканските. 

Ами и Галена и останалите да имат гледания оттам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Тук е моментът да отбележим какъв въздух под налягане е Азис - нито участия, нито хитове, нито нищо. Отдавна е залязъл, но се изживява като последна инстанция. 

Тук е моментът да отбележим, че песните на Азис и Тони Стораро са най-поръчваните по сватби и всякакви други лични и корпоративни събирания. Както и да отбележим, че Камелия май не би събрала толкова хора на самостоятелен концерт, колкото събраха Глория и Ивана това лято. Всъщност тя никога не е имала такъв концерт. Стигаме до тезата, която посочих горе - че няма напълно обективно мерило за успеха. Много участия има и Лорена - е, и? Мислиш ли, че ако Ивана, Глория и Азис искат да имат повече участия в дискотеки, няма да ги имат? Ще си намалят цената, ще си намалят критериите за публика, ще си пооправят програмата - и ще имат. Всеки работи на различни обороти и по различен начин си движи кариерата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Тук е моментът да отбележим, че песните на Азис и Тони Стораро са най-поръчваните по сватби и всякакви други лични и корпоративни събирания. Както и да отбележим, че Камелия май не би събрала толкова хора на самостоятелен концерт, колкото събраха Глория и Ивана това лято. Всъщност тя никога не е имала такъв концерт. Стигаме до тезата, която посочих горе - че няма напълно обективно мерило за успеха. Много участия има и Лорена - е, и? Мислиш ли, че ако Ивана, Глория и Азис искат да имат повече участия в дискотеки, няма да ги имат? Ще си намалят цената, ще си намалят критериите за публика, ще си пооправят програмата - и ще имат. Всеки работи на различни обороти и по различен начин си движи кариерата. 

Няма да иде никой, особено на Глория и Ивана. Едната не я понасят, което прави песните й табу, а другата просто е писнала й върви в забвение. Азис ако поиска ще пръска, сега само ММА, Сен Тропе, Ледена Кралица и Не сме безгрешни да пее, ще пълни като луд. Но при него проблема е, че е некоректен. Просто си е измамен циганин ала. Сашо Роман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма да иде никой, особено на Глория и Ивана. Едната не я понасят, което прави песните й табу, а другата просто е писнала й върви в забвение.

Няма случай да съм отишъл в дискотека на Глория и да е нямало хора. Може да не е пълно като на Галена, но има предостатъчно. А по сборните концерти на Планета много добре се виждаше, че хората й се кефят, когато пее точните песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DenFevgo каза:

Няма случай да съм отишъл в дискотека на Глория и да е нямало хора. Може да не е пълно като на Галена, но има предостатъчно. А по сборните концерти на Планета много добре се виждаше, че хората й се кефят, когато пее точните песни. 

Аз имам. Пълно е само когато пеят в петък с Ивана. И на двете бях на участие преди години и имаше 60 човека от едно 600. Първите им участия ще са пълни, но няма да задържат power level като Софа, кама и Деса.

На концерти и събори да, там е по светло, аудиторията е разнородна и могат да си пеят програмите. И двете нямат песни които да звучат адекватно в текущата вълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

*Преслава е Кралицата на чалгата и категорично най-успешно създадено и брандирано име от телевизия Планета.
*Камелия е най-успешната от ГИК и най-адаптивната и променяща се, но въпреки това запазваща своя стил.
*Галена ще бъде запомнена като легенда в чалгата, вероятно с по-голяма тежест от Глория и Ивана.
*Цветелина Янева има една от най-качествените и разнообразни дискографии във фолка.
* На всичките фостата >>>>>>>>>>> Турбуленция.
* Горчиви истини >>>>>>>>>>>>>> Пиян.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

*Преслава е Кралицата на чалгата и категорично най-успешно създадено и брандирано име от телевизия Планета.
*Камелия е най-успешната от ГИК и най-адаптивната и променяща се, но въпреки това запазваща своя стил.
*Галена ще бъде запомнена като легенда в чалгата, вероятно с по-голяма тежест от Глория и Ивана.
*Цветелина Янева има една от най-качествените и разнообразни дискографии във фолка.
* На всичките фостата >>>>>>>>>>> Турбуленция.
* Горчиви истини >>>>>>>>>>>>>> Пиян.
 

Само последните 3 са непопулярни мнения :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Само последните 3 са непопулярни мнения :D

 

И това за Цура не е. Може много да не я харесват заради личният й живот, но това не променя фактът че има страшно качествена кариера. 

Цура >>> 3-те успешни години на Андреа

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да напомня само, че Адриана панамерата е емблема на диапазон и марката, панамера и имам нужда още се пускат по някои пиянски сбири. Даже скоро чух от някво бмв със цигани "няма,няма". 

Ама ТИ СИ МАРКАА е хит брутален. 

Относно Глория...тая е неадекватно набедена за прима. Никаква прима не е на никой не му дреме за тая превзета нещастница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , alisali1234 каза:

Да напомня само, че Адриана панамерата е емблема на диапазон и марката, панамера и имам нужда още се пускат по някои пиянски сбири. Даже скоро чух от някво бмв със цигани "няма,няма". 

Ама ТИ СИ МАРКАА е хит брутален. 

Относно Глория...тая е неадекватно набедена за прима. Никаква прима не е на никой не му дреме за тая превзета нещастница.

Адриана кърти години след оттеглянето си. Почти всяка седмица чувам надута Панамера от коли - доста я въртят по Вероника и хората си я надуват, подходяща е за слушане в кола. По партита наистина вървят и Панамера, и А ти си марка, и Няма, няма, и Имам нужда (Кел, кел). Можеше да наложи и Чок пара! 

Набедената за Прима не е оставила толкова златни хитове за 20 години, колкото Адриана Бейби изкара за 3 години. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.09.2021 г. от 11:21, Willy каза:

И това за Цура не е. Може много да не я харесват заради личният й живот, но това не променя фактът че има страшно качествена кариера. 

Цура >>> 3-те успешни години на Андреа

Специално при нея е обратното 

На Цура личния живот >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>каквото там минава за кариера при нея. Тая реално кариера няма, в най-добрия случай има дискография. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласна съм много, че Цура кариера няма, а има дискография. Та тя не ходи на участия, има един албум и няма никаква концепция в кариерата си.

Плюе се постоянно на Галена, че благодарение на Галин експериментира, но вижте дискографията на Цуца преди Пеевски и след него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Съгласна съм много, че Цура кариера няма, а има дискография. Та тя не ходи на участия, има един албум и няма никаква концепция в кариерата си.

Плюе се постоянно на Галена, че благодарение на Галин експериментира, но вижте дискографията на Цуца преди Пеевски и след него.

Преди Пеевски й харесвах Секс тактика на практика и Секс на първа среща. След Пеевски й харесвам само Счупени неща, и двете версии. По-скоро е 2:1,5 за бедната Цуца. :D И парите не й помогнаха да харесам нещо повече. А Галя ме кефеше и преди, и след. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Съгласна съм много, че Цура кариера няма, а има дискография. Та тя не ходи на участия, има един албум и няма никаква концепция в кариерата си.

Плюе се постоянно на Галена, че благодарение на Галин експериментира, но вижте дискографията на Цуца преди Пеевски и след него.

Има 3 албума, от които единият - фолклорен.

4-тият й трябваше да излезе през пролетта на 2020-та.
И преди Пеевски мачкаше с жестоки балади като Открадната любов и Три минути, и след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Преди Пеевски й харесвах Секс тактика на практика и Секс на първа среща. След Пеевски й харесвам само Счупени неща, и двете версии. По-скоро е 2:1,5 за бедната Цуца. :D И парите не й помогнаха да харесам нещо повече. А Галя ме кефеше и преди, и след. 

Тя е с него от началото на 2010-та, а "На практика" е от Октомври 2010-та, така че.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тя е с него от началото на 2010-та, а "На практика" е от Октомври 2010-та, така че.

Сто про е записана преди това :D Те тогава влизаха в студио и записваха по 10 песни за 3 часа. Барем да можеше да пее тая грозница. Доста сносни мелодии е съсипала - Кажи ми Ало, напримерНО. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

"Ако те няма" никога не е била чак толкова успешна песен през 2007-ма, колкото се твърди в този форум, камо ли да е останала във времето като емблема за съотвения период. От Планета от куртоазия я номинираха за "Песен на годината", а Маргарита от фенската си истерия по Глория я награди за такава.

"Пробвай се" е изключително малоумна песен (личи си, че Андреа и Азис са писали текста) с генерик инструментал и стана монументален хит само и единствено заради имената и фразата "как да живея без теб, Андреа?".

"Пий едно от мене" и "Лош герой" са изключително евтини и смешни клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Ако те няма" никога не е била чак толкова успешна песен през 2007-ма, колкото се твърди в този форум, камо ли да е останала във времето като емблема за съотвения период. От Планета от куртоазия я номинираха за "Песен на годината", а Маргарита от фенската си истерия по Глория я награди за такава.

"Пробвай се" е изключително малоумна песен (личи си, че Андреа и Азис са писали текста) с генерик инструментал и стана монументален хит само и единствено заради имената и фразата "как да живея без теб, Андреа?".

"Пий едно от мене" и "Лош герой" са изключително евтини и смешни клипове.

“Ако те няма”, тогава течеше от чешмата с цялото ми уважение. Не мога да кажа на черното бяло. “Опиат” например не беше никакъв хит, но “Ако те няма” без каквато и да е трибуна като турнето, си стана мегахит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, GSA каза:

“Ако те няма”, тогава течеше от чешмата с цялото ми уважение. Не мога да кажа на черното бяло. “Опиат” например не беше никакъв хит, но “Ако те няма” без каквато и да е трибуна като турнето, си стана мегахит. 

През песен-две се въртеше по 4-тата най-гледана телевизия у нас. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

През песен-две се въртеше по 4-тата най-гледана телевизия у нас. :) 

Ми въртеше се предимно в поздравителните блокове по желание на хората. Мисълта ми беше, че и без да се налага на турнето, песента беше популярна и извън поп-фолк кръговете. А тогава в номинацията за Песен на годината от Планета, като се сетя какви пълнежи бяха набутали ми става лошо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...