Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Нова песен от Анелия след лятото. Значи ще кара с "Влез, влез". 

Правилно, даже минимум до края на годината не бива да пуска нищо след мегахита "Мама ми казА"! ❤️ 

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, pacho каза:

Ти защо не си на концерта на кака ти Гло?

Щото , за да отида не знаех изобщо какво ще се случва на 20 юли- дали ще съм в Бургас или на работа. А то трябва да се купят билети месец по-рано, а аз няма как да предвидя какво ще е след 1 месец На Коце става щото при него директно след работа мога да отида. Ама за такива концерти в Летния театър все съм на работа. Чиста случайност е,че концерта й съвпадна днес с почивния ми ден, но пък аз нямам билет, а и не ми е добре - женски работи и тъй. А и с тези маски абсурд. 

Много скучна ми изглежда сцената. Пее на живо обаче нещо ми липсва. Не може да се сравни с концертите на Планета. Толкова ли не можаха да й направят хубава сцена. Не е за там тоя концерт в театъра. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло и на мен ми се видя много скучна, без да коментирам дуетите и със Сима, които преспиват публиката само, не знам до кога и защо продължава да я мъкне навсякъде. На хората им се слуша ГЛОРИЯ!

Иначе сварих някакъв ъндърграунд микс на плейбек пак с “Любима”, “На по-добрите стрелци”, “Нещо ударно” - ми то си звучи като една песен…. Разцепи обаче с “Намери си майстора” - такива комерси трябва да прави. Разлика от земята до небето с по-горе споменатите. 
На Ивана концерта ми се видя по-добре и като сценография, и като контакт с публика. Обожавам лелча да кара публиката да погледне към небето и да си пожелае нещо и в следващия момент да приканва към късане на ризи и съвкупления със седналия до нас. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, за нулева реклама и 1 месец направо пръска шокиращо… И е спазила мерките, браво!

То нейната толкова непрофесионално поддържана фб страница, вярно и 1 спонсорирана публикация не пусна. 100 лв. да бяха вложили в малко реклама, щеше да е фул макс тоя летен театър (според заложения 50% капацитет). То пък бива бива, ама понякога е смешно чак. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gotiniq каза:

То нейната толкова непрофесионално поддържана фб страница, вярно и 1 спонсорирана публикация не пусна. 100 лв. да бяха вложили в малко реклама, щеше да е фул макс тоя летен театър (според заложения 50% капацитет). То пък бива бива, ама понякога е смешно чак. 

Ма тя си реши от днес за утре, ЕК така ташаклийската. И пак е почти колкото Ивана дето по молове, бил бордове, какво ли не. Трябва да е доволна и на тва, щото нищо почти не направи Глория.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се мерна някаква реклама във фейсбук. Мисля, че беше спонсорирана от Евентим, не от страницата на Глория. В Бургас е имало плакати, което също е реклама. 

По повод коментара на Таня Узунова по-горе - сцена се прави с пари. Това е концерт с минимална цена на билетите. Като плати наем на театъра, логистика, някой лев на Славеев и Симона, озвучител, балерини - какво смяташ, че остава като чиста печалба?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

На мен ми се мерна някаква реклама във фейсбук. Мисля, че беше спонсорирана от Евентим, не от страницата на Глория. В Бургас е имало плакати, което също е реклама. 

По повод коментара на Таня Узунова по-горе - сцена се прави с пари. Това е концерт с минимална цена на билетите. Като плати наем на театъра, логистика, някой лев на Славеев и Симона, озвучител, балерини - какво смяташ, че остава като чиста печалба?

И спонсори. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

На мен ми се мерна някаква реклама във фейсбук. Мисля, че беше спонсорирана от Евентим, не от страницата на Глория. В Бургас е имало плакати, което също е реклама. 

По повод коментара на Таня Узунова по-горе - сцена се прави с пари. Това е концерт с минимална цена на билетите. Като плати наем на театъра, логистика, някой лев на Славеев и Симона, озвучител, балерини - какво смяташ, че остава като чиста печалба?

Ами като няма пари да не прави. Това е за мен претупан концерт колкото да се каже, че е имала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А този микс от “Уморих се от теб”, “Приятелко ти моя най-добра” и “Любовен дъжд” го пее от 2012 година. За първи път го изпя на един концерт на Планета тогава.
Ми айде разнообрази малко бе жена, то чак е тъжно. Майната и на сцената - смачкай със живо пеене на истинските ти големи хитове, които не си пяла от сума време. 
Тя за онзи концерт от хола си беше подбрала по-силни песни. Дано да греша и е пяла и по-златни и не втръснали неща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Е не може всички да са наркопласьори, някои хора си изкарват прехраната честно.

Ще ти извади очите Коце на тебе ,че има пари. Спечелил ги е, има ги. Глория да не седи и ,а да прави нещо. Щото всичко е отгоре, отгоре. 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

А този микс от “Уморих се от теб”, “Приятелко ти моя най-добра” и “Любовен дъжд” го пее от 2012 година. За първи път го изпя на един концерт на Планета тогава.
Ми айде разнообрази малко бе жена, то чак е тъжно. Майната и на сцената - смачкай със живо пеене на истинските ти големи хитове, които не си пяла от сума време. 
Тя за онзи концерт от хола си беше подбрала по-силни песни. Дано да греша и е пяла и по-златни и не втръснали неща. 

Всъщност по-лошо - пее го от 2009 в НДК. Миксът с "Крепост" пък го пее от 2003. Потресаващо е как 18 години пее едно и също, че и на плейбек. И в същото време е способна да направи концерт като този през 2015. За мен това е най-добрият чалга концерт евър (не броя тези на Слави). 

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Ще ти извади очите Коце на тебе ,че има пари. Спечелил ги е, има ги. Глория да не седи и ,а да прави нещо. Щото всичко е отгоре, отгоре. 

Значи признаваш, че е наркопласьор?

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ги гледаш тия клипчета? Дайте и ние да видим. Иначе както казах, Глория си ги направи между другото тия концерти да отбие номер и театъра си е доволно пълен.

Глория и Ивана са все още сила за таргета 40+. Просто цепят там където другите приключват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...