Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, adorable каза:

Човек, ако чете в тоя форум и не познава аудиторията, ще реши, че най-големите PR и маркетинг специалисти на държавата са събрани тук. Ми излезте и вие, направете едно показно (а не вечеринки), да ви видим колко сте умни, хубави и бизнес ориентирани. Ако това Ивана и Глория да не са актуални сред малките е аргументът ти за тяхна несъстоятелност към днешна дата, то тогава просто не знам с коя ръка да се прекръстя. Щото Камелия, като се води актуална, а още си показва дъртата :) и дебелото вече тяло и смачкан нос в инстаграм, е голяма актуалност. Знам какво видях и миналото лято на нейно участие. Смачкана туника XXXL с лачен колан и чизми и мрежест чорапогащник, баналните фрази "отзад не боли", надуто поведение, фалшиво пеене, и т. н. Отидох веднъж за шоуто и втори няма да има. Както и с другата актуална дъртофела - Деса, и нейните лиготии. Пък нека са актуални според вас. НЕЛЕПИ СА. И за възрастта си, и по принцип. Ай' малко слезте на земята вече. Напълнили ли са си театрите Ивана и Глория - да. Стараят ли се да си развиват платформи и канали - да. Глория има и обновен сайт, изключително олекотен. Хранят ли се още от музиката си - хранят се. Не разбирам какво искате и мрънкате. Сиктир. 

Всеки с възгледите си, както казах и преди малко. Нелепи или не според старите фенове като мен и теб, Камелия и Десислава към днешна дата са доста по-популярни не само сред най-младите. Това че не пълнят малки зали и театри е по една единствена причина- че са в пъти по-желани на местата с лесната пара и затова не им се занимава с друго, не че не могат.

За мениджмънта може би не съм бил разбран правилно. Дори и без човек да е много запознат с това може да види какво им куца на Глория и Ивана. А именно- че те правят всичко ей така, без никаква кой знае каква концепция. Айде представи си сега, че влагаха много повече мисъл в песните си и албумите си, в обложките на тези албуми и в начина, по който да ги рекламират. Ако взимаха пример от Лили Иванова и правеха редица концерти с доста по-адекватна реклама и на тези концерти си продаваха тези албуми. Ако бяха поне малко наясно със световните тенденции и издаваха албумите си на всякакви носители, които хората биха си купили най-малкото заради носталгията. И не на последно място- ако поне малко се опитваха да влязат в новото време и имаха някакви позиции и в стрийминга, ако ще да бяха и само с някое и друго милионче отгоре. Друго щеше да е. И този факт няма да се промени като се shade-ват Камелия и Десислава задето са по-адаптивни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Всеки с възгледите си, както казах и преди малко. Нелепи или не според старите фенове като мен и теб, Камелия и Десислава към днешна дата са доста по-популярни не само сред най-младите. Това че не пълнят малки зали и театри е по една единствена причина- че са в пъти по-желани на местата с лесната пара и затова не им се занимава с друго, не че не могат.

За мениджмънта може би не съм бил разбран правилно. Дори и без човек да е много запознат с това може да види какво им куца на Глория и Ивана. А именно- че те правят всичко ей, така, без никаква кой знае каква концепция. Айде представи си сега, че влагаха много повече мисъл в песните си и албумите си, в обложките на тези албуми и в начина, по който да ги рекламират. Ако взимаха пример от Лили Иванова и правеха редица концерти с доста по-адекватна реклама и на тези концерти си продаваха тези албумите. Ако бяха поне малко наясно със западните тенденции и издаваха албумите си на всякакви носители, които хората биха ти купили най-малкото заради носталгията. И не на последно място- ако поне малко се опитваха да влязат в новото време и имаха някакви позиции и в стрийминга, ако ще да бяха и само с някое и друго милионче отгоре. Друго щеше да е. И този факт няма да се промени като се shade-ват Камелия и Десислава задето са по-адаптивни.

Изобщо не ме интересува какво пълнят и какво не. Нелепи са и точка. Стига двойни стандарти. Адаптивни били. Като гледам, и те пеят в кръчмите в Приморско, не в Медисън скуер гардън. За Лили Иванова не искам да слушам. Питай я защо гласува за ГЕРБ, кой й дава залите на вересия и колко подкрепа й удря Лидл. Глория и Ивана от нищо нещо правят и това трябва да се уважи. Достатъчно са им високи хонорарите, за да не правят концерти изобщо. Ма оставете хората, бе, всеки има различни потребности и приоритети. Бизнес ориентираните що не си спрат участията, ако печелят достатъчно от стрийминг и гледания? Кой е виновен, че хубави песни нямат и милион, а откровени бози и еднодневки цепят с гледания? Айде направи разбор за произхода на гледанията и за тяхната устойчивост. И ако дръпнем шалтера на ютуб и всички платформи, черно на бяло каква биография имат тия жени? Какъв бекграунд и експертиза? Говорим за някакви имагинерни постижения. Хора, осъзнавете ли как животът ви минава в броене на гледания, а на тия животът им минава в кръчмите... Като са много иновативни тия актуалните, измислиха ли нов монетизиран бизнес модел в условия на пандемия, като се затвори всичко? Или бяха заети да правят машъпи? Отговори ми. Глория си има нов сайт, студио, канал с добра бройка абонати, всички платформи са налични. Колкото, толкова. Каква концепция има Преслава, освен да пуска бози и да реже носове? И не само тя.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам в рамаданията

Слика

Веднагически излизам щото прочех имената Искара и Глоринда през 2021-ва:

Слика

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, това че съм фен на Галена не ми пречи да си призная, че Пресиета във времето е смазала Хлория отвсякъде, а с годините предстои да има и други далеч по-задържали се, пък не ми дреме какъв пик е ударила през 90-те, когато през останалото време е изцяло аут. 

Окей, нека си правят концертите няма лошо, напротив, ама за феновете им не е ли страшно срамно да ги изкарват нещо специално, при положение, че всеки месец носите и сръбски звезди и пълнят 10 пъти повече от събраните 1-2к на Гло, а съмнявам се и толко да е имала, аз на снимките повече от 300 човека не видях...

 

  • Like 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Глория също беше на концерта на Брена. Даже беше обявен за общ. Това че не направо нищо там е друг проблем. До 2005 не е била аут. След това да. Поне като говорим да говорим истината. Иначе Преслава е по успяла от Глория и Ивана. Камелия и Деси Слава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

Изобщо не ме интересува какво пълнят и какво не. Нелепи са и точка. Стига двойни стандарти. Адаптивни били. Като гледам, и те пеят в кръчмите в Приморско, не в Медисън скуер гардън. За Лили Иванова не искам да слушам. Питай я защо гласува за ГЕРБ, кой й дава залите не вересия и колко подкрепа й удря Лидл. Глория и Ивана от нищо нещо правят и това трябва да се уважи. Достатъчно са им високи хонорарите, за да не правят концерти изобщо. Ма оставете хората, бе, всеки има различни потребности и приоритети. Бизнес ориентираните що не си спрат участията, ако печелят достатъчно от стрийминг и гледания? Кой е виновен, че хубави песни нямат и милион, а откровени бози и еднодневки цепят с гледания? Айде направи разбор за произхода на гледанията и за тяхната устойчивост. И ако дръпнем шалтера на ютуб и всички платформи, черно на бяло каква биография имат тия жени? Какъв бекграунд и експертиза? Говорим за някакви имагинерни постижения. Хора, осъзнавете ли се как животът ви минава в броене на гледания, а на тия животът им минава в кръчмите... Като са много иновативни тия актуалните, измислиха ли нов монетизиран бизнес модел в условия на пандемия, като се затвори всичко? Или бяха заети да правят машъпи? Отговори ми. 

Твърде крайно е да кажем Точка и да приключи разговора. Монетата има две страни. За теб, който си следил жанра от началото, Десислава и Камелия са нелепи днес. За поколенията Z и Алфа те и Софка са единствените от зората на жанра, с които са по-запознати- а същите тия деца и тийнове след някоя и друга година ще са на нашето място като зрели хора и след като в най-младите си години са куфяли по чалготеките, някои от тях все ще пожелаят да отидат на някое по-сериозно събитие. На кого е по-голям шанса да отидат от старата генерация- на Десислава и Камелия или на Глория и Ивана?

За Лили Иванова дори няма да отговарям, за 60 години на сцена все е показала, че интереса към нея не зависи само от някакво си политическо налагане или още повече- от верига супермаркети.😆

За YouTube и моите мнения са смесени, защото доста се манипулира, но не виждам как през 2021 бихме могли да отречем силата на тази платформа и това което реално правят някои имена там, още повече след като вече има и други платформи, в които се вижда, че интереса към някои парчета отговаря на цифрите от тубата. Едно време, като чакахме Нов Фолк и Планета да ни кажат кое е хит, с техните си ясно изявени пристрастия, всичко съвсем чисто ли изглеждаше? С какво е чак пък толкова по-зле това да гледаме как в реално време вървят нещата и да можем да си направим оценка кое е реално/нереално?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

В колко излиза Галошка, за да знам да не влизам тук след това?

18:00

Феновете на Галена и Преслава треперят и се подготвят за meltdown-и, а ние пак ги занимаваме с Глория и Ивана. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох абе чак Глория да кажете, че била изцяло аут след 90те в пълна глупост. Та тя през 2007 смаза държавата с “Ако те няма”, която течеше от чешмата. Няма нужда да принизявате нея и Ивана, за да величаете любимките си, които концерт като тяхните надали някога ще имат смелостта да направят. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф,тука пак смърди на нафталин. Глория е българската Лейди Гага-единствената певица,която пуска песни,а е тотално залязла. При Ивана все още има шанс,но тя упорито отказва да влезе в новото време. Хайде за Оцко вълната я разбирам,но със сегашните кръчмарски мелодии на Ганев защо не? Все пак има песни като Смукача,Душ или направо и Мъж ли е в кариерата си.

 

Молим се Смядово да смаже с мегахит за да забравим за недоразумението Емилия да е с хита на лятото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

18:00

Феновете на Галена и Преслава треперят и се подготвят за meltdown-и, а ние пак ги занимаваме с Глория и Ивана. :D

Тоест всичко си е понормалному.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

 

 

Молим се Смядово да смаже с мегахит за да забравим за недоразумението Емилия да е с хита на лятото.

Само дано не е Галена, плс. Някой без фенове в Рама, например Галин 🙏

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой и как ще го разбере, а и слабо ме интересува. Но не е правилно и да се отричат успеххите на такива като Деси Слава. Най - важното нещо в тоя живот е да ти се занимава. В токсичната балканска среда няма как да го усетите, но на запад се усеща.

сега в ресторанта сервитьорката ме почерпи супа и към основното ястие ми добави сос и боровинки. Това липсва от години на Глория, а и на Ивана. Не им се занимава, пускат песни за да не заспят и ако стане. Глория улучи хит с циганите, Ивана там си с нещо друго. Дори на Ивана повече й се занимава защото вложи повече мисъл и финанси в рекламата и представянето на концертите си. Докато Глория си пусна плейбека на някои песни и направи всичко между другото.

Деси Слава, Камелия, и Галена са друг пример, че е важно да ти се занимава. И не говоря за клубовете, говоря за това как си барват проектите. За клубовете е ясно, че никой не ги отразява. Просто като правиш нещо, поне го прави добр3.

БТВ ВИНАГИ ИМА ТРОЛ ЗА ГОРНАТА ЛОГИКА- Преслава. Нищо не прави, а си е топа на конопа.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам кой и как ще го разбере, а и слабо ме интересува. Но не е правилно и да се отричат успеххите на такива като Деси Слава. Най - важното нещо в тоя живот е да ти се занимава. В токсичната балканска среда няма как да го усетите, но на запад се усеща.

сега в ресторанта сервитьорката ме почерпи супа и към основното ястие ми добави сос и боровинки. Това липсва от години на Глория, а и на Ивана. Не им се занимава, пускат песни за да не заспят и ако стане. Глория улучи хит с циганите, Ивана там си с нещо друго. Дори на Ивана повече й се занимава защото вложи повече мисъл и финанси в рекламата и представянето на концертите си. Докато Глория си пусна плейбека на някои песни и направи всичко между другото.

Деси Слава, Камелия, и Галена са друг пример, че е важно да ти се занимава. И не говоря за клубовете, говоря за това как си барват проектите. За клубовете е ясно, че никой не ги отразява. Просто като правиш нещо, поне го прави добр3.

БТВ ВИНАГИ ИМА ТРОЛ ЗА ГОРНАТА ЛОГИКА- Преслава. Нищо не прави, а си е топа на конопа.

Напротив, Преслава потвърждава тази логика. На нея й се занимава да пее и заради това й се получава с проекти, които при други биха флопнали. Не й се занимава с клипове, промоции, участия, концепции и т.н.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Като са много иновативни тия актуалните, измислиха ли нов монетизиран бизнес модел в условия на пандемия, като се затвори всичко? Или бяха заети да правят машъпи? Отговори ми.

Преслава само за Мушама 1 от тубата взе 21 600 лв. Глория какво направи? Отиде болна да пее нелегално в кръчмата на хотел и после лежа във ВМА за сметка на данъкоплатеца.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Olay каза:

Преслава само за Мушама 1 от тубата взе 21 600 лв. Глория какво направи? Отиде болна да пее нелегално в кръчмата на хотел и после лежа във ВМА за сметка на данъкоплатеца.

Изобщо не е било нелегално, свери си информацията. Във ВМА лежат много хора, не намесвай чувствителни здравни теми в спор за музика. Жива и здрава да е Преса, да вземе и милиони, да даде и малко на вас, поне да има смисъл от всичките защити. Имаме генерално различни разбирания за кариера, качество и всичко останало. В тоя ред на мисли, изпълнителите, които харесваме, са твърде различни и съответно несравними по никой показател. Въпрос на критерии и вкус кое се води успех. Нищо лично няма. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Изобщо не е било нелегално, свери си информацията. Във ВМА лежат много хора, не намесвай чувствителни здравни теми в спор за музика. Жива и здрава да е Преса, да вземе и милиони, да даде и малко на вас, поне да има смисъл от всичките защити. Имаме генерално различни разбирания за карира, качество и всичко останало. В тоя ред на мисли, изпълнителите, които харесваме, са твърде различни и съответно несравними по никой показател. Въпрос на критерии и вкус кое се води успех. Нищо лично няма. 

Но беше във време в което не беше редно да го прави. Стига си я извинявал. Браво за концерта, но набута куп излишни неща и набили плейбек. Голяма концепция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Изобщо не е било нелегално, свери си информацията. Във ВМА лежат много хора, не намесвай чувствителни здравни теми в спор за музика. 

 

Току що, WindWalkerMonk каза:

Но беше във време в което не беше редно да го прави. Стига си я извинявал. Браво за концерта, но набута куп излишни неща и набили плейбек. Голяма концепция. 

Коментирано е навремето. 'Разрешаваме на столовата част в хотелите да работят, за да може къде нощуващите да могат да се нахранят, стига да се спазват всички епидемиологични мерки' не значеше 'правете купони, концерти, хванете се на хоро, стига да е в ресторант с хотел'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам кой и как ще го разбере, а и слабо ме интересува. Но не е правилно и да се отричат успеххите на такива като Деси Слава. Най - важното нещо в тоя живот е да ти се занимава. В токсичната балканска среда няма как да го усетите, но на запад се усеща.

сега в ресторанта сервитьорката ме почерпи супа и към основното ястие ми добави сос и боровинки. Това липсва от години на Глория, а и на Ивана. Не им се занимава, пускат песни за да не заспят и ако стане. Глория улучи хит с циганите, Ивана там си с нещо друго. Дори на Ивана повече й се занимава защото вложи повече мисъл и финанси в рекламата и представянето на концертите си. Докато Глория си пусна плейбека на някои песни и направи всичко между другото.

Деси Слава, Камелия, и Галена са друг пример, че е важно да ти се занимава. И не говоря за клубовете, говоря за това как си барват проектите. За клубовете е ясно, че никой не ги отразява. Просто като правиш нещо, поне го прави добр3.

БТВ ВИНАГИ ИМА ТРОЛ ЗА ГОРНАТА ЛОГИКА- Преслава. Нищо не прави, а си е топа на конопа.

Феновете на Глория и Ивана (тоест само на Глория, да не ги слагаме и двете заедно винаги :D ) щяха да говорят по съвсем различен начин ако и те мачкаха днес, пък дори с цената на това да се водят жалки в очите на някои. Не е за вярване, че трябва въобще да ги убеждаваме защо да имаш хъс да се бориш и да останеш с някакви позиции след толкова години в музиката е по-добре,  отколкото да си бил на върха за няколко и после новите поколения дори да не те отразяват. Все едно на Мадона да й се смеем, че не се отказа през 00те, а направи не само дуети с Бритни и Джъстин, а и още няколко соло хитови песни и албуми. Покрай което стана и изпълнителя с най-много на брой мега успешни турнета. Предполагам, че трябваше да зареже стремежа към това и да си стане прилична дама на средна възраст, пееща в малки зали с бална рокля...

И да, знам че в България бизнесът далеч не е чак толкова печеливш като на запад, но откъдето и да го погледнем Десислава и Камелия, с успехите и участията си от последните години, са в далеч по-изгодна позиция от онези имена, които си останаха в предишните десетилетия. А сега да си представим ако наистина се стегнат и почнат да правят концерти, защо да не им отиде маса хора на концертите щом доста ходят дори на Ивана и Глория?

преди 19 минути, Olay каза:

Преслава само за Мушама 1 от тубата взе 21 600 лв. Глория какво направи? Отиде болна да пее нелегално в кръчмата на хотел и после лежа във ВМА за сметка на данъкоплатеца.

Да, за това така и не отговорих адекватно, но благодаря че си го направил вместо мен. Всеки, който вече си е в свой канал печели добри пари ако има милиони. Дори Глория кой знае колко е прибрала покрай Не сме безгрешни и другите ретро песни с много гледания. Няма ли да спечели дори още повече ако най-накрая се разчупи, влезе в новото време и направи хит?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Твърде крайно е да кажем Точка и да приключи разговора. Монетата има две страни. За теб, който си следил жанра от началото, Десислава и Камелия са нелепи днес. За поколенията Z и Алфа те и Софка са единствените от зората на жанра, с които са по-запознати- а същите тия деца и тийнове след някоя и друга година ще са на нашето място като зрели хора и след като в най-младите си години са куфяли по чалготеките, някои от тях все ще пожелаят да отидат на някое по-сериозно събитие. На кого е по-голям шанса да отидат от старата генерация- на Десислава и Камелия или на Глория и Ивана?

За Лили Иванова дори няма да отговарям, за 60 години на сцена все е показала, че интереса към нея не зависи само от някакво си политическо налагане или още повече- от верига супермаркети.😆

За YouTube и моите мнения са смесени, защото доста се манипулира, но не виждам как през 2021 бихме могли да отречем силата на тази платформа и това което реално правят някои имена там, още повече след като вече има и други платформи, в които се вижда, че интереса към някои парчета отговаря на цифрите от тубата. Едно време, като чакахме Нов Фолк и Планета да ни кажат кое е хит, с техните си ясно изявени пристрастия, всичко съвсем чисто ли изглеждаше? С какво е чак пък толкова по-зле това да гледаме как в реално време вървят нещата и да можем да си направим оценка кое е реално/нереално?

Просто не обобщавай "стари", "млади", "актуални", "неактуални". Много малки могат да ти кажат, че се кефят на тая и оная, щото искат да я :), примерно. Но вече уважението и респектът идват от съвсем други неща. Те са свързани с пеене, поведение, тематика, кариерна насоченост. Виждаме в дискотеките как много изпълнители се приемат за пейзаж. Аз не гледам толкова на парче на нещата. Но и така да гледам, ето - Глория си има канал с доста абонати, запълва си го. Сайтът й е супер направен. Направи акустичен концерт вкъщи, прави си миксове със старите песни, направи нови фоклорни. Издава си албуми жената, купуват се. За нея това си е добре. Тя си има съвсем други приоритети на тоя етап от живота си. Сама си го каза оня ден на въпрос за албум с 10 нови песни - "чудесно, но пътят е за младите". Може да е период. Всеки си има право на това, както Преслава има право да бичи в баровете плейбека и да не си дава зор. А за Лили Иванова нека не говорим. Бил съм й на 5 концерта и мога да си позволя да я хейтя колкото си искам, щото от нея по-голяма скука, претенция и стари лаври няма. Иди там да видиш какво значи да не си в час със социалните мрежи и реалността. Но и тя има право на това. Всеки има право на всичко, кои сме ние да съдим? И кво ме грее мене тренда? Ми и едно време имаше Мишо Шамара, дето уж беше смазал чалгата, ама към 2021 що не е в тренда? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Но беше във време в което не беше редно да го прави. Стига си я извинявал. Браво за концерта, но набута куп излишни неща и набили плейбек. Голяма концепция. 

А защо сега да е по-редно - понеже е лято ли? И добре, че останалите си стояха вкъщи и не пяха и те. Десислава пя нелегално, ма за нея никой нищо. Ивана беше и тя на Нова година. Галена, Стораро от къде се заразиха, от дискотеки. Глория си спази всички мерки чисто нормативно, но не трябваше да позволява тая близост с хората. Така го е почувствала, плати си цената и едва оживя, а тук се изсипа един тон хейт по нея. Всеки прави грешки. Бъди сигурна, че тя урока си го научи, за разлика от другите, които продължават да не излизат от бордеите. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...