Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Че обичам и обичат ме кажи й...
Че я забравих й кажи!
Че от мен изтрил съм нейните целувки ...
Не си ме виждал никога по-щастлив!
 
И от болка, че умирам да ме видиш -
кажи й, че не ме боли!
За пред нея истината ще отричам,
че не спрях да я обичам!
 
 
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Къде ги гледаш тия клипчета? Дайте и ние да видим. Иначе както казах, Глория си ги направи между другото тия концерти да отбие номер и театъра си е доволно пълен.

Глория и Ивана са все още сила за таргета 40+. Просто цепят там където другите приключват.

В страницата на Глория. Иначе ей тия моменти на концертите й са доста ОК очевидно.

IMG_20210721_001923.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, gotiniq каза:

В страницата на Глория. Иначе ей тия моменти на концертите й са доста ОК очевидно.

IMG_20210721_001923.jpg

Видях да, тая песен Уморих се от теб трябва да я наложи, ама няма вече къде. Има потенциал да к стане голям хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Видях да, тая песен Уморих се от теб трябва да я наложи, ама няма вече къде. Има потенциал да к стане голям хит. 

Редовно си я въртят по ретро партита. 

Да СТАНЕ хит?? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е певицата с най-много мегахитове - няма какво да си кривим душите. Друг е въпроса, че не можа да наложи много от тях към днешна дата. 

Сега пак гледам, открива с "Феникс Ремикс", "Лабиринт", "Крепост" на плейбек? Да се гръмне човек направо. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Щото , за да отида не знаех изобщо какво ще се случва на 20 юли- дали ще съм в Бургас или на работа. А то трябва да се купят билети месец по-рано, а аз няма как да предвидя какво ще е след 1 месец На Коце става щото при него директно след работа мога да отида. Ама за такива концерти в Летния театър все съм на работа. Чиста случайност е,че концерта й съвпадна днес с почивния ми ден, но пък аз нямам билет, а и не ми е добре - женски работи и тъй. А и с тези маски абсурд. 

Стига за всичко си се оправдавала с работата си, то човек ще каже че там спиш и живееш.

Даже и лапетата знаят, че билети се продават и на касите на залите малко преди самите концерти. Кажи "не ми се ходеше" и толкова. Не се изкарвай все жертва на работата, която и не искаш да напуснеш, то бива бива, ама.. 🙄

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Глория е певицата с най-много мегахитове - няма какво да си кривим душите. Друг е въпроса, че не можа да наложи много от тях към днешна дата. 

Сега пак гледам, открива с "Феникс Ремикс", "Лабиринт", "Крепост" на плейбек? Да се гръмне човек направо. 

Е не страда от липса на интерес. Аз не казвам, че да речем този 19 годишния не й знае песни, но не знае много от тези преди 2003. Мен тя ме дразни защото е много посредствена и като изпълнител и като човек. Има неща които винаги ще уважавам в нея: честна е, има талант (макар да пее фалшиво), и е социално отговорна. Но дотам, от там насетне има куп неща които ме дразнят и ми пречат да я слушам. Няма дори да ги изброявам, защото повечето са очевидни. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

А този микс от “Уморих се от теб”, “Приятелко ти моя най-добра” и “Любовен дъжд” го пее от 2012 година. За първи път го изпя на един концерт на Планета тогава.
Ми айде разнообрази малко бе жена, то чак е тъжно. Майната и на сцената - смачкай със живо пеене на истинските ти големи хитове, които не си пяла от сума време. 
Тя за онзи концерт от хола си беше подбрала по-силни песни. Дано да греша и е пяла и по-златни и не втръснали неща. 

Тя има нещо като аутизъм явно, който се усилва с времето. Не може да направи нови неща.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, GSA каза:

Сега пак гледам, открива с "Феникс Ремикс", "Лабиринт", "Крепост" на плейбек? Да се гръмне човек направо. 

Всички други песни - ок, но "Крепост" направо си е грехота да я пее на плейбек 🤦‍♀️

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Всички други песни - ок, но "Крепост" направо си е грехота да я пее на плейбек 🤦‍♀️

Тва й е най - известната самостоятелна песен. Галена и Деса се лигавиха веднъж докато я пяха и дискотека пееше. Емилия я изпя веднъж също. Деса пя й уморих се от теб.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук като се заговори за Глория и все едно се минава в друга галактика, несъществуваща. “Певицата с най-много мегахитове” е директно за бисерите. Вечеринката, която е напрвила даже не знам как да се коментира.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Тук като се заговори за Глория и все едно се минава в друга галактика, несъществуваща. “Певицата с най-много мегахитове” е директно за бисерите. Вечеринката, която е напрвила даже не знам как да се коментира.

Различни поколения. Тя и Ивана бяха огромни до 2005, нормално е за онези фенове тогава да са най - големите. И направиха концерти, които са успешни като се има предвид епидемичната обстановка. 
Аз очаквах да фейлнат, но си имаше хора и при двете. 
 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/JayCeeBeatz

Я Jay Cee on the beat какви тъпотии плещил в слушалката на Йовко

0:33 "Я са думкай ве чакал"

https://www.youtube.com/watch?v=6cUFA_I5xwc&t=34s

1:12 "Изпускал ли си сапуна"

https://www.youtube.com/watch?v=g_FwlGadvSU&t=6s

2:47 "ммм кавал"

https://www.youtube.com/watch?v=zi_lJmZGme8

  • Haha 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крум много го обичат. Толкова много хора на площада и са го заобиколили и всеки иска с него да се снима. в Дупница. Много земен. 

 

След 10 дена къде ще съм. Няма да се спи 😛 😍🎶👀🥳😎❤️💥💥💥
 
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия:

Много съм щастлива от резултатите, които показва “Турбуленция”, oт цялото внимание, вашата любов и загриженост, но имах нужда да забавя темпото. Предстоят все по-интересни проекти за които нямам търпение да ви споделя,но те изискват цялото ми внимание и време. Благодаря ви❤️

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

Иначе и тая вечер не минава без бисери де.

Глория пеела фалшиво и правела вечеринки са ми в Топ 2. 

Глория през 90те нямаше песен, която да не е мегахит. Това, че тук по-малките не помнят си е техен проблем. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Задето писах на сторито на Крум от участието му,че е било страхотно и той на лично ми праща сърце и розичка, Много е земен винаги. ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, GSA каза:

Глория през 90те нямаше песен, която да не е мегахит. Това, че тук по-малките не помнят си е техен проблем. 

Нали осъзнаваш, че са минали 20+ години от тогава, а Глория мегахит няма от поне 15 години? За тези 20 години други редяха мегахит до мегахит. Дори не знам има ли 2-3 песни на Глория, които да се нарекат мегахит към днешна дата - 21 юли 2021 година, не 1996

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Нали осъзнаваш, че са минали 20+ години от тогава, а Глория мегахит няма от поне 15 години? За тези 20 години други редяха мегахит до мегахит. Дори не знам има ли 2-3 песни на Глория, които да се нарекат мегахит към днешна дата - 21 юли 2021 година, не 1996

Аз не говоря за хитове към днешна дата, а именно за мегахитове от 90те, които днешните няма как и да сънуват. Без значение кое се помни и кое не - това не променя факта, че са били мегахитове. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегахитове като на Глория от 90те няма почти никой в последните години. Цялата държава да знае, че си издал нови песни и стотици хиляди българи да дават пари, за да си купят ня легално/пиратско албума ти... Това значи мега хитова звезда, а не да си популярен основно пред чалга слушателите. ;)

Както очаквах и Гло, също като Ивана, все още може да прави прилични концерти с доволен брой посетители. Поне това могат да си поддържат двете.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Гальо каза:

Нали осъзнаваш, че са минали 20+ години от тогава, а Глория мегахит няма от поне 15 години? За тези 20 години други редяха мегахит до мегахит. Дори не знам има ли 2-3 песни на Глория, които да се нарекат мегахит към днешна дата - 21 юли 2021 година, не 1996

По - малко са от 20+, но върви натам. Все пак са различни поколения. Аз затова й не споря с тях. Все едно да отида да обяснявам на фен на Уитни, че Риана е по - голяма звезда и се върти повече. Нито ще го приеме, нито ще го разбере. Така е и с феновете на Глория и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...