Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, BobiTo каза:

Галена - Ти не си за мен / Утре!

Дали ще е самостоятелна след 3 години или пак няма да я слушаме?

  • Like 4
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да видим концерта на Глория днес. Този на Ивана изглеждаше наистина много добре. Но като знам, че ще е Симона Загорова и Николай Славеев ми става лошо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина обича да издава песни през юли. Защо обаче в един от най-слабите дни за YouTube...🙄

Имам високи очаквания, дано да е силен проекта, та да ми е любим поне наполовина колкото този шедьовър на Кралицата със същото име.❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Нека да видим концерта на Глория днес. Този на Ивана изглеждаше наистина много добре. Но като знам, че ще е Симона Загорова и Николай Славеев ми става лошо. 

Николай Славеев е тука, защото една от новите фолклорни песни на Глория е дует с него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Не измисляй извинения за Галенови от сега, ако песента няма гледания де. 😁

Хит дори и не ни трябва на всяка цена, като вече си имаме 2 за годината. Дано е нещо различно!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турбуленция е топ хитът засега, по 5 пъти на вечер я пускат и хората откачат. Направих едно диско-турче и навсякъде е сензация. Повечето откриват със Скандал, от новите само на Емрах и Вендета въртят. Леглото си е сила, в пъти по-добре от бълвоча с Лидия, който не го и пускат. Ще видим кака какво ще пусне утре, дано раздвижи нещата. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Хит дори и не ни трябва на всяка цена, като вече си имаме 2 за годината. Дано е нещо различно!!!

Имам големи очаквания, дано се оправдаят! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...