Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Едно си знаеш, но освен заслепените фенове вече коя петилетка, явно не го искат - щом се налага да прави дуети с някви произволници за да го пуснат по 4К телевизора. 

И не, и двамата няма да видим турнето с Иглесиас ;) аз щото не искам, а ти - щото пак няма да се организираш да идеш . 

Напротив, ще го гледам, защото ще се качват клипове.  Рики е канен все още на награди и продължават да му се кефят и на турнето ще го видиш как ще откачат. 

Toва ще е турнето на годината казват и че ще влезе в историята. Такова турне досега не е имало. 

Още  повече, че нямаше концерти заради пандемията и турнето му с Енрике Иглесиас беше отменено и хората много ще го искат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Друго е да гледаш на Смарт телевизор и то 4К oтколкото на таблет или телефон- огромна разлика. ;)

На теб не ти трябва 4К - Коце и на живо си го гледаш в детайли, че даже и с бонуси 😄

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Напротив, ще го гледам, защото ще се качват клипове.  Рики е канен все още на награди и продължават да му се кефят и на турнето ще го видиш как ще откачат. 

Toва ще е турнето на годината казват и че ще влезе в историята. Такова турне досега не е имало. 

Още  повече, че нямаше концерти заради пандемията и турнето му с Енрике Иглесиас беше отменено и хората много ще го искат. 

Клипове от не са турнето, така че ще видиш трънци. И иначе точно вчера обясняваше как заслепените фенове не били хората, ама карай. Направо ме караш да ходя на иконите, така че се чувствай поздравена 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Клипове от не са турнето, така че ще видиш трънци. И иначе точно вчера обясняваше как заслепените фенове не били хората, ама карай. Направо ме караш да ходя на иконите, така че се чувствай поздравена 

 

Феновете даже снимат и по цели концерти, тъй че ще видя всичко. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Just_Me каза:

На теб не ти трябва 4К - Коце и на живо си го гледаш в детайли, че даже и с бонуси 😄

Само дето не знам какви са тези бонуси?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Феновете даже снимат и по цели концерти, тъй че ще видя всичко. 

Колкото и да снимат, ако не си там на място, другото е нищо, на колкото и К да си го пуснеш. 

А ако искаше, можеш да се организираш и да идеш. И не, няма нужда да изреждаш пак оправдания, знаем ще си измислиш. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Колкото и да снимат, ако не си там на място, другото е нищо, на колкото и К да си го пуснеш. 

А ако искаше, можеш да се организираш и да идеш. И не, няма нужда да изреждаш пак оправдания, знаем ще си измислиш. 

Ако имаше тука, щях да отида. шефът знае колко обичам Рики и щеше да ме пусне. 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Клипове от не са турнето, така че ще видиш трънци. И иначе точно вчера обясняваше как заслепените фенове не били хората, ама карай. Направо ме караш да ходя на иконите, така че се чувствай поздравена 

 

Невероятен поздрав с невероятна песен. @zai4eto82 направо аз ти завиждам за готиния поздрав. Ваня Великова е наша обща любимка, кажи скъпа кога ще й ходим на участие. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Не, Behind the music посвещават на най-големите звезди, ако не си гледал преди години имаше Behind the music по VH1 и на Рики няколко пъти са правили даже ги имам някъде.. Това е ново обаче . Сега са направили на няколко, но ще е по друг канал излъчено. 

Toва ще са новите епизоди- 8 са снимали:

July 29 : Ricky Martin
July 29: LL Cool J
August 5: Huey Lewis
August 12: Busta Rhymes
August  19: Duran Duran
August 26: New Kids on the Block
September 2: Bret Michaels
September 9: Fat Joe

Read More: 'Behind the Music' Is Back, Eight New Episodes Announced | https://loudwire.com/behind-the-music-new-episodes/?utm_source=tsmclip&utm_medium=referral

Все залезли звезди от миналото

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Кога ще ходиш при фризьорката Танче? 

На 31 юли сутринта в 9:00 часа салонът ще отвори за мен, даже се пада събота. Ама няма да я боядисвам тогава. Само ще я освежим с терапия, шампоан, маска - ще я измием, изсушим, подрежем, изправим и ще й сложим кристали и пак ще съм като нова. На 20 август ще я боядисаме за специалното участие на Коце в Бургас с Борето и Илиян. 

Фризьорката ми пък я гледам днес ми прати снимка, червена се направила. Риса беше много добре- тя естествена, и друг път е била червена. Изненада ме. 

Аз ще й кажа патладжанено да ме направи като Валя. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

19-годишният прави 5 години с приятелката си на 12.09. Егати, те на 14 ли са тръгнали и още са заедно. 

Вчера ми сипа от неговото Mango Somersby. Много хубаво беше ама ме замаи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Аз ще й кажа патладжанено да ме направи като Валя. 

Изключително кичозно и циганско да се боядисаш така, а от толкова боядисване ще стане на слама. Дай почивка малко. Какъв ти е естествения цвят?

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

19-годишният прави 5 години с приятелката си на 12.09. Егати, те на 14 ли са тръгнали и още са заедно. 

Вчера ми сипа от неговото Mango Somersby. Много хубаво беше ама ме замая

Има нужда да го отракаш. Не знам какво чакаш и се каниш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Изключително кичозно и циганско да се боядисаш така, а от толкова боядисване ще стане на слама. Дай почивка малко. Какъв ти е естествения цвят?

Тя не е боядисвана 2 месеца и нещо вече. Само ходя да я поддържам. Няма как да стане на слама след като косата ми е мека благодарение на маската, шампоана и кристалите, които са професионални и имам, и ползвам винаги като си взема душ. Много разбираш ти-патладжанено на лилави кичури е уникален цвят и Коце много ми харесва косата, а на слънце е уникален тоя цвят. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

 Много разбираш ти-патладжанено на лилави кичури е уникален цвят и Коце много ми харесва косата, а на слънце е уникален тоя цвят. 

Абе какво патладжанено, какво лилаво, какви ти кичури?! Не сме 2003-та. Ела на себе си!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Абе какво патладжанено, какво лилаво, какви ти кичури?! Не сме 2003-та. Ела на себе си!

Ще се правя както искам!!!!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

19-годишният прави 5 години с приятелката си на 12.09. Егати, те на 14 ли са тръгнали и още са заедно. 

Вчера ми сипа от неговото Mango Somersby. Много хубаво беше ама ме замаи. 

Време е да му покажеш за какво става въпрос. Забрави ли вече да почукаш докато той е в съблекалнята? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Време е да му покажеш за какво става въпрос. Забрави ли вече да почукаш докато той е в съблекалнята? 

И аз това казвам. Лято е, слънце е, кръвта кипи и хормоните бушуват. Хайде Таня, какво чакаш скъпа ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...