Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

Току що, DarkChild каза:

Молдовката ми прилича на някаква пияна домакиня и майка на три деца, отегчена от живота и в търсене на малко забавление.

Бие на нещо средно между траверс и героиня точно от сериал за домакини. 

Току що, ANGEL каза:

Тъпо започна концерта тази вечер, но е мащабно… окупирали мостове, покриви, локации… не е най-интересната евровизия като сьенарии, но са се постарали… Аз направо не виждам при нас какво и как би се организирало за съжаление… 

Виктория дали може да плати организацията на конкурса? :D

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

Тъпо започна концерта тази вечер, но е мащабно… окупирали мостове, покриви, локации… не е най-интересната евровизия като сьенарии, но са се постарали… Аз направо не виждам при нас какво и как би се организирало за съжаление… 

Детската ни Евровизия беше много добра. Ще измислят нещо. Ако си мислиш, че Холандия има по-богата и разнообразна култура, просто грешиш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

То и ние сме пияни, все пак има Eurovision drinking game ... Чак ми е интересно как нацелвам клавиатурата ... 

Аз съм си пиян всяка вечер, така че не ме интересува има ли, няма ли Евровизия..Повод винаги ще намеря.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ANGEL каза:

Тъпо започна концерта тази вечер, но е мащабно… окупирали мостове, покриви, локации… не е най-интересната евровизия като сьенарии, но са се постарали… Аз направо не виждам при нас какво и как би се организирало за съжаление… 

Ми сами са си го направили сложно .. Кой е карал полвината участнички, а сега гладам и Елена Папаризу, да се представят с един и същи парцал, та да го развозват из полвин Ротердам? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Баба Хелена Папарозу 

Добре беше. 

преди 1 минута, DarkChild каза:

Детската ни Евровизия беше много добра. Ще измислят нещо. Ако си мислиш, че Холандия има по-богата и разнообразна култура, просто грешиш.

Какво общо има културата с капацитета ни да организираме? Всъщност май ни трябват добри сценографи, вероятно чужденци - може да ги натикаме в Арена Армеец. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не знам защо гласуваш за нея. Тя е пряка конкуренция на вашите уруспии.

Не го е страх от конкуренцията! Истински спортсмен! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още повече при нас също има кво да покажем - пряко включване от мазето на Пайнер, оная кариера до София дето са снимани другата полвина клипове, може и от оная хеликоптерна площадка на как се казваше оня бивш вечен строеж зад НДКто. 

@Kriminal e това бяха истински финландски сатанисти :) 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Добре беше. 

Какво общо има културата с капацитета ни да организираме? Всъщност май ни трябват добри сценографи, вероятно чужденци - може да ги натикаме в Арена Армеец. 

Ама тя Евровизията се организира почти винаги от чужденци. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Добре беше. 

Какво общо има културата с капацитета ни да организираме? Всъщност май ни трябват добри сценографи, вероятно чужденци - може да ги натикаме в Арена Армеец. 

Фънки ще го организира, може да викне и Мадона да открие.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Не знам защо гласуваш за нея. Тя е пряка конкуренция на вашите уруспии.

Дето вика Рокси: "Кво ми пука — имам, давам"

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

 

@Kriminal e това бяха истински финландски сатанисти :) 

Не внимавах, кво беше?

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Фънки ще го организира, може да викне и Мадона да открие.

Мадона вече закрива, дай нещо поинтересно. Ако толкова държиш да е мумия, имаме си наша толбухинска, ама на Евровизия държат да се пее на живо. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...