Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Born to Die каза:

Писах й преди седмици коментар под един пост в Инстаграм, каза търпение, за качеството се искало такова... Реших да не отварям темата за "Deals" и онази трап повърня с Фики, че й отиде качеството и не исках да я садвам... Добре че още прави приеми на дуетите с Денис и старите хитове, но скоро и това ще секне като 100 пъти отиде в едни и същи клубове с тях и това лято пее върху плейбека. Вече изкара 2 лета с тези песни по този начин. Но нямам сили да се ядосвам, изгуби цялата инерция, буквално цялата, а 2019 година беше в топа на най-големите и после "Джале", то и ако пусне сега с всички предложения, не знам каква трябва да е, дори силни песни и видеа флопват заради всички десетки дето се представиха, хората се объркаха, нямат време да разберат какво е излязло. То и аз бях на почивка за седмица, като се върнах добре че беше форума да видя какво е пуснато.

Аз обожавам дуетът с Шики. И "В София дойде" не й беше от най-успешните.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Тоя плешивия изрод прибягна до Гейлин за гледания :D

 

Защо на обложката не е с носия? Песните като гледам са само народни :D

По-важно е да гледа като разпорена кокошка, отколкото да облече подходящо облекло за албума си, но това си е до възпитание и интелект, какво да очакваме от родните гювендии?!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

Защо на обложката не е с носия? Песните като гледам са само народни :D:D

Уж щеше да пуска 2 диска - попфолк и народен, но явно е решила да ги слее - чалга обложка с фолклорно съдържание :D

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

По-важно е да гледа като разпорена кокошка, отколкото да облече подходящо облекло за албума си, но това си е до възпитание и интелект, какво да очакваме от родните гювендии?!

common_carp.jpg

Шарана има по естествено изражение от нея :D Липсва ми Автограф, където я канеха през месец и се хилеше като конски бръмбар :D

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Уж щеше да пуска 2 диска - попфолк и народен, но явно е решила да ги слее - чалга обложка с фолклорно съдържание :D

Или са и ги объркали :D Както редовно качват дема в тубата на всички.

 

  • Like 1
  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, чушка. каза:

Едно не мога да разбера. Как ти издържа нервната система да игледаш ЦЯЛОТО видео?

Калявам си твърдостта и издръжливостта на нервната система с Джофрин и мазната му усмивка.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не крадете песните на Фики постоянно от интернет защото.... :D

"Всичкиии инструменти са живи в самата песен, има 23 инструмента, които свирят"

 

преди 4 минути, Willy каза:

Какви са тия 8к за над 2 часа на Магда? Дори и по-големите дъна правеха повече. Десислава е блокирала целият канал на "хит"микс. 

Цоцко изхарчи парите за Деса и не остана нищо за новите сингли :D

  • Like 2
  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Какви са тия 8к за над 2 часа на Магда? Дори и по-големите дъна правеха повече. Десислава е блокирала целият канал на "хит"микс. 

За тая песен и 8 хиляди й е много.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, чушка. каза:

Едно не мога да разбера. Как ти издържа нервната система да игледаш ЦЯЛОТО видео?

Аз само заглавието прочетох и не разбрах коя е 25-годишната чалга звезда? Виждам Гъбин на стопкадър - той не е нито на 25, нито е звезда. Такива подвеждащи заглавия не отварям! Не на фейкнюза! 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Плешивия изрод не е в час по принцип :D

Абе всички знаят мнението ми за Галин, но какво е това и защо коментира другите. 😭
image.png.1f3a1bb6292e7a0a4a2d0f9ee77503ca.png

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gentleman. каза:

Абе, Кама да няма още една готова песен? 😁

6E7CBC1A-DD40-44F1-861F-9B7CB1F7E56A.jpeg

Нищо чудно, тя миналата година пусна 2 песни наведнъж, сега няма да е прецедент.

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Абе са не би да са цензурирал7 Токсичен. Рязко паднаха гледанията и спря да ми се показва... 

Не се показва и не е в тренда. Гледанията й са само от търсачката или от някакви споделени линкове. Явно ютуб я "наказва" за купените гледания с това че първо ги махна и вече никъде не предлага този клип. 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...