Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 16 минути, asylum каза:

А към кого другиго да насоча "негативизма" си? Аз лайна само от българи съм ял. Нормално е всеки да познава най-добре своята нация. А мен ме е срам от нея. 

Тогава кво те яде, че ще измре, заради неваксинация? За мен е непонятно да агитираш някого да се ваксинира, ако не изпитваш загриженост към здравето му, а точно обратното - таиш злоба, която само си чака отдушник да се излее.

Другият вариант е да излязат прави всички антиваксъри, че се търси повод да се чувстваш по-значим и ценен от другите само щото си дал да те убодат. В общия случай го казвам.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Във всички други държави има тарикати (най-малкото има българи ;) ), но има и работещи закони и съдебна система и хората или ги е страх, или ги хващат. 

Намерих новини за фалшиви сертификати, но по-скоро става дума за фалшифицирани такива, а не каквато е практиката тук - ваксината се хвърля, но сертификатът се издава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Тогава кво те яде, че ще измре, заради неваксинация? За мен е непонятно да агитираш някого да се ваксинира, ако не изпитваш загриженост към здравето му, а точно обратното - таиш злоба, която само си чака само отдушник.

Другият вариант е да излязат прави всички антиваксъри, че се търси повод да се чувстваш по-значим и ценен от другите само щото си дал да те убодат. В общия случай го казвам.

Аз нямам против чистка, но покрай уродите измират и читави хора ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз нямам против чистка, но покрай уродите измират и читави хора ;) 

Да де ама за съжаление ваксините също освен читави хора, спасяват и доста уроди.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Да де ама за съжаление ваксините също освен читави хора, спасяват и доста уроди.

Нищо, и от уродите има файда - метат улиците. Яд ме е, че заради уроди не може да се възстановим вече цяла година. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никого не се опитвам да накарам или каквото и  да е. На мен проблема ми е, че в света има фалшиви сертификати, но те отново са основно от африканци, араби или източно европейци. Много малко хора от западна Европа ще се захванат с простотия. Ще се намерят, но като цяло наистина са малко. 

И както казах, а и @asylum го каза ми е писнало да идват и и да казват:: хванали са хора от Лайнария с тва. Лайнария отново ... просто държавата сере върху теб дори да си на хиляди мили от нея. Няма как да го променим. Мен също ме отвращават хората в нея. Не всички, но голяма част. Винаги търсят вратичка и за всичко.

1. Кой ще мами с данъци - ние основно.
2. Кой ще краде на всички нива - от химикалните в офиса, до препаратите за чистене, през милионите във фирмите до милиарди от държавата, ние.
3. Кой все ще търси връзки за всичко. 
Няма й нужда да продължавам. Не, на запад не е така. И много му се иска на българина да е така, всички го правят, но уви - НЕ. В пандемията, когато държавата помагаше на фирмите, фирмата в която работя върна всички пари защото вместо на загуба се оказа на невиждана печалба. Тва в България НИКОГА няма да стане. Просто човек вижда, че може и по друг начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нищо, и от уродите има файда - метат улиците. Яд ме е, че заради уроди не може да се възстановим вече цяла година. 

Та ако ще имаш такова отношение към хората и тогава, по-добре да не се възстановяваме.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Та ако ще имаш такова отношение към хората и тогава, по-добре да не се възстановяваме.

Отношението ми е, както ти или някой друг го определи, "каквото повикало, такова се обадило". ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Отношението ми е, както ти или някой друг го определи, "каквото повикало, такова се обадило". ;) 

Добре, че не съм разчитал на образи като теб да се информирам - само за да правя напук на такива щях да отказвам ваксинация сега. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Добре, че не съм разчитал на образи като теб да се информирам - само за да правя напук на такива щях да отказвам ваксинация сега. 

Щом да живееш напук на нещо или някого ти се струва разумно, наслаждавай се. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, omline каза:

Тогава кво те яде, че ще измре, заради неваксинация? За мен е непонятно да агитираш някого да се ваксинира, ако не изпитваш загриженост към здравето му, а точно обратното - таиш злоба, която само си чака отдушник да се излее.

Другият вариант е да излязат прави всички антиваксъри, че се търси повод да се чувстваш по-значим и ценен от другите само щото си дал да те убодат. В общия случай го казвам.

Теб не те яде че първо пак се излагаме на световно ниво? Евентуално че шсе занимаваш с бумащина да си изкарваш нов сертификат? Че може да спрат да признават извадени в Абсурдистан сертификати? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Щом да живееш напук на нещо или някого ти се струва разумно, наслаждавай се. 

Струва ми се разумно, когато някой има комплекси за избиване, да не го прави през темата за ваксините.

 

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Теб не те яде че първо пак се излагаме на световно ниво? Евентуално че шсе занимаваш с бумащина да си изкарваш нов сертификат? Че може да спрат да признават извадени в Абсурдистан сертификати? 

Грам не ме яде пред кого се излагам щото това не е състезание. Не страдам от такива национални комплекси и нямам намерение да го правя само щото Джони дето се прави на създърма на Слънчака, е решил че Ванчо е прост, че не се е боцнал. Ванчо трябва да се боцне, щот това ще му гарантира здравето, не щот някаква западноевропейска утайка ще го помисли за изостанал, ако не го направи.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Струва ми се разумно, когато някой има комплекси за избиване, да не го прави през темата за ваксините.

 

Грам не ме яде пред кого се излагам щото това не е състезание. Не страдам от такива национални комплекси и нямам намерение да го правя само щото Джони дето се прави на създърма на Слънчака, е решил че Ванчо е прост, че не се е боцнал. Ванчо трябва да се боцне, щот това ще му гарантира здравето, не щот някаква западноевропейска утайка ще го помисли за изостанал.

В същия ред на мисли сега да не кажеш че обичаш да се редиш и чакаш на опашка за развлечение .... както и не пътуваш в чужбина? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джони обаче има пълното право да смята Ванчо за идиот, ако той твърди, че ваксината ще причини стерилитет (за три поколения напред, това е новото 20 ;) логиката е на макс), ще те чипират или ще зареждаш като блутут устройство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което @Lelqtian казва е, че когато ти си почтен и си си свършил нещата е тъпо да те слагат на разпит или да ти се отказват права, защото държавата ти е пълна с кретени. Той си е свършил нещата които следват, гарантирал е своето здраве и това на околните, но накрая отново е под въпрос и компрометиран.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

В същия ред на мисли сега да не кажеш че обичаш да се редиш и чакаш на опашка за развлечение .... както и не пътуваш в чужбина? 

С интерес ще чуя защо бих казал подобно нещо?

 

преди 3 минути, Blueberry каза:

Джони обаче има пълното право да смята Ванчо за идиот, ако той твърди, че ваксината ще причини стерилитет (за три поколения напред, това е новото 20 ;) логиката е на макс), ще те чипират или ще зареждаш като блутут устройство.

Джони първо да си погледне собствената градинка викам, щото и около него не липсват хора с мнението на Ванчо. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Джони обаче има пълното право да смята Ванчо за идиот, ако той твърди, че ваксината ще причини стерилитет (за три поколения напред, това е новото 20 ;) логиката е на макс), ще те чипират или ще зареждаш като блутут устройство.

3 поколения поредни стерилитет ... това е притеснително. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

С интерес ще чуя защо бих казал подобно нещо?

 

Джони първо да си погледне собствената градинка викам, щото и около него не липсват хора с мнението на Ванчо. 

Ама дали са 80% от населението? ;) Дали изобщо са мнозинство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

С интерес ще чуя защо бих казал подобно нещо?

 

Джони първо да си погледне собствената градинка викам, щото и около него не липсват хора с мнението на Ванчо. 

Джони ще погледне неговата градинка, ще види че Ванчо е там със подозрителен сертификат и ще каже Ай стига толкоз, и не само ще прати Ванчо обратно у тях си, а ще каже и на комшиите да направят същото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещате ли, спорим за видимо престъпление което е с огромен магнитут в нашата страна, Балканите и третия свят. Ако не искаш да се ваксинираш - ОК, но да мамиш не е. Не знам защо се спори, отново сме на първо място в Европа по този проблем. Абсурдно е да спорим и да сочим с пръст другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Усещате ли, спорим за видимо престъпление което е с огромен магнитут в нашата страна, Балканите и третия свят. Ако не искаш да се ваксинираш - ОК, но да мамиш не е. Не знам защо се спори, отново сме на първо място в Европа по този проблем. Абсурдно е да спорим и да сочим с пръст другите.

Аз с хора без морал не споря. ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Джони ще погледне неговата градинка, ще види че Ванчо е там със подозрителен сертификат и ще каже Ай стига толкоз, и не само ще прати Ванчо обратно у тях си, а ще каже и на комшиите да направят същото. 

Да линчуваш Ванчо, че е с фалшив сертификат е едно, но да го линчуваш заради това, че не ще ваксина и си поема риска, е съвсем друго. 

Да, тарикатлък си е, да, не е готино да се лъже. Но когато Джони се изпикае в басейна на някой наш хотел от терасата на хотелската си стая, не съм сигурен дали неговите сънародници го тричат така както ние тричем Ванчо.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Аз с хора без морал не споря. ❤️ 

И аз разкарах няколко приятели с фалшиви сертификати. И като почнаха да ми се репчат им казах, че ме отвращават и да не натискат бутона, защото ще ги издам както и е редно. Просто да се махат Пт живота ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Да линчуваш Ванчо, че е с фалшив сертификат е едно, но да го линчуваш заради това, че не ще ваксина и си поема риска, е съвсем друго. 

Да, тарикатлък си е, да, не е готино да се лъже. Но когато Джони се изпикае в басейна на някой наш хотел от терасата на хотелската си стая, не съм сигурен дали неговите сънародници го тричат така както ние тричем Ванчо.

Не е същото.

Когато едно Джони буквално се изпикае в басейна, това не засяга останалите Джонита, Ванчовци и други пряко. Освен да не ползват басейна докато не го почистят/дезинфекцират. 

Когато достатъчно Ванчовци са хванати с фалшив сертификат, ще го отнесат всички Ванчовци, щото когато Джони не знае кой Ванчо се е боцнал чинно и кой тарикатее ще посочи на всички вратата на градинката. И после ще я затвори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian - съгласих се, когато казах, че не е готино да се лъже. Обаче, ако се появи по-амбициозен и арогантен журналист някъде из Европа, който хване някое Джони в същите лайна, ние редно ли е да изгоним от вкъщи всичките му сънародници? Кажи "да" и приключваме спора.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...