Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Колко човека отидоха курбан в тая му кампания... отвратителна работа. 

Същото като Кацаров, те си го искат. Затова Т1/Т2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, Blueberry каза:

Колко човека отидоха курбан в тая му кампания... отвратителна работа. 

Рано или късно всичко се връща. И по-добре е рано, докато си млад и можеш да гърбиш, иначе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Мислех да емигрирам в Австрия поради съвсем други причини, но сега едва се сдържам да не купя билета!!! 

 

миличкаЛокдаунът е за ВСИЧКИ !!  дори и за ваксинираните

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, FikLena каза:

миличкаЛокдаунът е за ВСИЧКИ !!  дори и за ваксинираните

Не е за всички. За сметка на което май ще са първите със задължителна ваксинация. 

https://edition.cnn.com/2021/11/19/europe/austria-national-lockdown-intl/index.html

https://edition.cnn.com/2021/11/14/europe/austria-lockdown-unvaccinated-intl/index.html

Цитат

The move comes only days after Austria took the step, unprecedented in Europe, of imposing lockdown measures for all those age 12 and older who are not fully vaccinated against Covid-19.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Lelqtian каза:

Не е за всички. За сметка на което май ще са първите със задължителна ваксинация. 

https://edition.cnn.com/2021/11/19/europe/austria-national-lockdown-intl/index.html

https://edition.cnn.com/2021/11/14/europe/austria-lockdown-unvaccinated-intl/index.html

 

Извинявам се.

От понеделник, 22 ноември ще е за всички, за 20 дни. Поне на първо четене. 

Задължителната ваксинация е от 1 февруари 2022. 

Europe cases rise graphic

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

тъпи европейци ! ЕТО БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЛОКДАУН СЕ СПРАВИ С 4-ТАТА ВЪЛНА !!!!!!!!!!!! 

Миличка, на кое точно му казваш спряване, като има над 2700 нови заболели дневно, 2 пъти повече от Австрия, при почти 3 пъти по-малко ваксинирани с две дози ???????????? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Миличка, на кое точно му казваш спряване, като има над 2700 нови заболели дневно, 2 пъти повече от Австрия, при почти 3 пъти по-малко ваксинирани с две дози ???????????? 

майкоооооооооооооо сега видях тия тъпи германци над 1000 заболели затварят държавата ли  ? хахахахаха 

:roll1::roll1::roll1::roll1:

КАКВОТО И ДА ГОВОРИТЕ БЪЛГАРИЯ СЕ СПРАВЯ НАЙ ДОБРЕ С КОВИД ПАНДЕМИЯТА  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

майкоооооооооооооо сега видях тия тъпи германци над 1000 заболели затварят държавата ли  ? хахахахаха 

:roll1::roll1::roll1::roll1:

КАКВОТО И ДА ГОВОРИТЕ БЪЛГАРИЯ СЕ СПРАВЯ НАЙ ДОБРЕ С КОВИД ПАНДЕМИЯТА  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пожелавам ти да НЕ се наложи от първа ръка да разбереш колко добре е това спряване ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

миличкаЛокдаунът е за ВСИЧКИ !!  дори и за ваксинираните

По-добре локдаун за 20 дни и живи, отколкото работещи дискотеки и 300 починали само от ковид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.11.2021 г. от 22:07, Blueberry каза:

По-добре локдаун за 20 дни и живи, отколкото работещи дискотеки и 300 починали само от ковид.

Тя гранд дамата ФикЛена никога не е била пшо интелекта. Скарани са още откат се е родила. Но ако се разболее тя, ще ни пищят ушите от воплите й да не земе да се помине. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/pochina-mlad-mazh-s-falshiv-covid-sertifikat-kak-lekarite-v-isul-ustanoviha-izmamata.html

Нямам думи за такива случаи. Ок, не се ваксинирал, но и с фалшив сертификат на всичкото отгоре, не слага и кислородна маска.

В болниците пък разчитали на "честната дума"... ОМГ. Още едно доказателство, че кармата е кучка.

Тези, които вътрешно в себе си са най-цинични в отношението си спрямо вируса и здравето и са безбожни и т.н. - има една сила, която ги приземява. Съжалявам да го кажа, но ние сме скандална нация. Така става, като си мислиш, че можеш да надхитриш съдбата. Съболезнования на близките му.

За съжаление често живите страдат от изборите на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/pochina-mlad-mazh-s-falshiv-covid-sertifikat-kak-lekarite-v-isul-ustanoviha-izmamata.html

Нямам думи за такива случаи. Ок, не се ваксинирал, но и с фалшив сертификат на всичкото отгоре, не слага и кислородна маска.

В болниците пък разчитали на "честната дума"... ОМГ. Още едно доказателство, че кармата е кучка.

Тези, които вътрешно в себе си са най-цинични в отношението си спрямо вируса и здравето и са безбожни и т.н. - има една сила, която ги приземява. Съжалявам да го кажа, но ние сме скандална нация. Така става, като си мислиш, че можеш да надхитриш съдбата. Съболезнования на близките му.

За съжаление често живите страдат от изборите на другите.

Извинявай, ма щом си в болницата и лъжеш за здравето си на хората, от които очакваш да ти помогнат ... Кво изобщо правиш там? Съвсем нормално да разчитат на честната дума докторите там. 

А другаря Дарвин беше крайно време да си дойде на неговото. Щом не искал и маска да си сложи. А лично аз се надявам и как, въпреки не-чипирането, да не е успял да употреби репродуктивните си способности по предназначение. 

image.png.75f72764fd88d9497e40ad7459b7272b.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Извинявай, ма щом си в болницата и лъжеш за здравето си на хората, от които очакваш да ти помогнат ... Кво изобщо правиш там? Съвсем нормално да разчитат на честната дума докторите там. 

А другаря Дарвин беше крайно време да си дойде на неговото. Щом не искал и маска да си сложи. А лично аз се надявам и как, въпреки не-чипирането, да не е успял да употреби репродуктивните си способности по предназначение. 

image.png.75f72764fd88d9497e40ad7459b7272b.png

Така е, но като се има предвид в каква държава живеем, не е редно лекарите да вярват на честна дума. Проверки до дупка! Откакто въведоха пропуски чрез сертификатите, на много места дори не са ме проверявали, например в мол. Аз един път направо се изблещих пред охраната и го питам WHAT с ръце, и той вика: "Айде влизай, бе!". Хубу, аз така или иначе не лъжа, като мине проверка - ще глоби него, не мен.

А може и проформа да са тия мерки, почнах и това да си мисля. И изведнъж, нали, рязко намаля притокът в реанимациите. Намалял дръжки.

Загрижили се за стерилитет. Преди тия ваксини не чух някой да каже, че внимава как живее, какво яде и пие... за качеството на сперматозоидите си. Точно тия, дето са се загрижили за плодовистта си, първи биха изхвърлили поколението си на произвола, биха го възпитали зле и т.н.

Когато вярваш, че си чист пред съвестта си... че не те е страх... че имаш мисия - ще имаш и поколение, и всичко. Ако ти е писано.

След като баба ми почина и оправяме погребението, дойде да ни навести една нейна съседка от блока непоканена... и заяви: "Аз не да ви плаша или нещо, ама мисля, че стана от ваксината". Викам: "Госпожо, баба ми почина от рак, чиито симптоми се разпознават едва в терминален стадий. Процесът е започнал отдавна, не от днес за утре. Сънувах я, че ще почине още в началото на годината, преди да си сложи ваксина. Нещо друго да ви интересува?". И млъкна. Тя не знае, че и тя не е безсмъртна, макар и без ваксина.

Ама защо аз трябва да се обяснявам всеки път на антиваксъри и страхливци, защо трябва да им слушам безумията, ЗАЩО?! А когато ти се опиташ да им кажеш твоята гледна точка, ти изсипват една кофа лошотия отгоре.

Почти съм сигурен, че и за преливане на кръв или за инвитро.... ще почнат да взимат предвид ваксините и да избягват хора с такива. Не колкото са ти ок кръвните показатели дори. Щото сме безкрайни ерудити тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Така е, но като се има предвид в каква държава живеем, не е редно лекарите да вярват на честна дума. Проверки до дупка! Откакто въведоха пропуски чрез сертификатите, на много места дори не са ме проверявали, например в мол. Аз един път направо се изблещих пред охраната и го питам WHAT с ръце, и той вика: "Айде влизай, бе!". Хубу, аз така или иначе не лъжа, като мине проверка - ще глоби него, не мен.

А може и проформа да са тия мерки, почнах и това да си мисля. И изведнъж, нали, рязко намаля притокът в реанимациите. Намалял дръжки.

Загрижили се за стерилитет. Преди тия ваксини не чух някой да каже, че внимава как живее, какво яде и пие... за качеството на сперматозоидите си. Точно тия, дето са се загрижили за плодовистта си, първи биха изхвърлили поколението си на произвола, биха го възпитали зле и т.н.

Когато вярваш, че си чист пред съвестта си... че не те е страх... че имаш мисия - ще имаш и поколение, и всичко. Ако ти е писано.

След като баба ми почина и оправяме погребението, дойде да ни навести една нейна съседка от блока непоканена... и заяви: "Аз не да ви плаша или нещо, ама мисля, че стана от ваксината". Викам: "Госпожо, баба ми почина от рак, чиито симптоми се разпознават едва в терминален стадий. Процесът е започнал отдавна, не от днес за утре. Сънувах я, че ще почине още в началото на годината, преди да си сложи ваксина. Нещо друго да ви интересува?". И млъкна. Тя не знае, че и тя не е безсмъртна, макар и без ваксина.

Ама защо аз трябва да се обяснявам всеки път на антиваксъри и страхливци, защо трябва да им слушам безумията, ЗАЩО?! А когато ти се опиташ да им кажеш твоята гледна точка, ти изсипват една кофа лошотия отгоре.

Почти съм сигурен, че и за преливане на кръв или за инвитро.... ще почнат да взимат предвид ваксините и да избягват хора с такива. Не колкото са ти ок кръвните показатели дори. Щото сме безкрайни ерудити тука.

Добре. Не че спорим, ма има няква разлика дали те проверяват в мола или не, и на всеки приет в спешното с ковид да му правят тестове за антитела, щото бай х*й антиваксъра си е извадил фалшив сертификат. Тия тестове струват време и пари, а болниците за пореден път изнемогват, само това им оставаше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Добре. Не че спорим, ма има няква разлика дали те проверяват в мола или не, и на всеки приет в спешното с ковид да му правят тестове за антитела, щото бай х*й антиваксъра си е извадил фалшив сертификат. Тия тестове струват време и пари, а болниците за пореден път изнемогват, само това им оставаше. 

Аз не го казах, за да сравнявам мола с болницата, не. Знам, че се изисква ресурс за проверка, не е като да ти видят телефона (те и там поглеждат проформа).

Как да го играем на доверие... ние сме си по ръба винаги. Въпрос на оцеляване, заобикаляйки правилата. Кофти ми е да го кажа, затова смятам да се изнеса - с риск да бъда обвинен в дезертьор.

Нали знаеш - всеки има предел на търпение. Опитваш да се интегрираш в едно общество на диваци до време. После е против психиката ти. Имам приятели лекари, виждам какво преживяват. Но има и много други лекари, които всяват раздор.

Ние разчитаме, че другите са като нас, но не е така. Видяхме, че със заплахи няма да накараме повече от 25% от обществото да се ваксинира. Какъв е другият вариант? Освен всеки да го изпита сам на гърба си, щом не вярва на истината, която му е пред очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То виж какво се получава, заради което правя това сравнение:

Пускат Бай Х в мола, без да го проверяват... ако е заразен и безсимптомен, както съм сигурен, че половината са... той заразява другиго, който обаче ако също е неваксиниран, го изкарва тежко и отива да го интубират и се приключва...

Време е всеки да си поеме отговорността. Значи искат право на болница и заемат местата на хора, които, да кажем, са се ваксинирали, не са лъгали, но по някаква причина го изкарват тежко... и не могат да се доберат до лечение, щото Бай Х е тарикат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

То виж какво се получава, заради което правя това сравнение:

Пускат Бай Х в мола, без да го проверяват... ако е заразен и безсимптомен, както съм сигурен, че половината са... той заразява другиго, който обаче ако също е неваксиниран, го изкарва тежко и отива да го интубират и се приключва...

Време е всеки да си поеме отговорността. Значи искат право на болница и заемат местата на хора, които, да кажем, са се ваксинирали, не са лъгали, но по някаква причина го изкарват тежко... и не могат да се доберат до лечение, щото Бай Х е тарикат.

Вече предложих да бетонираме ... то с тоя мат'рял и сапун няма да стане ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля да се ваксинирам!
Някой носи ли отговорност, ако получиш увреждания от каквото и да било?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Dj_Lazo_Mix каза:

Не мисля да се ваксинирам!
Някой носи ли отговорност, ако получиш увреждания от каквото и да било?

Ти увреждания от много неща можеш да получиш по принцип, не знам защо точно за ваксината се хващате. А ако предположим, че заразиш някого, който ще го изкара тежко и ще почине - ще понесеш ли отговорност? Ваксината не е панацея, но не е и най-голямото зло, създадено, за да ни унищожи. Ние ще се самоунищожим по друг начин, споко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dj_Lazo_Mix каза:

Не мисля да се ваксинирам!
Някой носи ли отговорност, ако получиш увреждания от каквото и да било?

Сега, твоя си работа, даже направо чудесно! Само не забравяй да кажеш на докторите в спешното че не си ваксиниран, щото си загрижен за репродуктивните си способности, както и задължително откажи кислородната маска. Кислорода изгаря дихателните пътища и белите дробове, а кой носи отговорност за използването на толкова лесно запалим материал за обдишване !!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, браво! Спешен бъбречен случай и го пращат да умре в ковид отделение, щото, видиш ли, на скенера били излезли петна по белите дробове (въпреки отрицателния тест), които всеки нормален човек има. Да го натъпчат хубаво с антибиотици, да му разкатят бъбреците и после да го напишат умрял от Ковид и всички да се шашнат от бройката. Браво, браво! 

https://www.facebook.com/vuzrazhdaneburgas/videos/270807601685621/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото по-рано спрете да се "информирате" от социалните мрежи, толкова по-добре за вас.В морето от информация наречено интернет, социалките с многото фалшиви новини, които разпространяват, са като водовъртеж, от който няма излизане...
Хареса ми изказване на един имунолог в новините на бТВ, който каза че на практика няма имунолози, които са против ваксинацията.За мен това е показател, а не че санитарката в еди коя си болница, чула от готвачката в стола, че един лекар от друг град и казал да не се ваксинира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, информирайте се от ТВ, там всичко е крайно доствоверно и ви предоставят абсолютно цялата информация. Особено за нередностите в масово ваксинираните страни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...