Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Питай, питай - а и също кога и къде ще си слага бустера. За една приятелка!

Аз верно ще го питам и ще постна срийншот. Кирил е лицето на Харвард пред България, но аз лично харесвам Асен и Евгения повече. Евгения дори най - много защото си вършеше работа без да се прави на ТВ звезда, тя също беше зам министър, сега е съветник на министъра на образованието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Дори да приемем за спора, че статистиката е вярна, това е нищожен процент.  0.066666666666667% са общите случаи. Т.е. от 3 милиарда ваксинирани, нямаме и 0,1% с усложнения. 

Еми, чакай малко, то не е минала и 1 година, още им тече и 3-тата фаза. Лесно е да говориш, като не е при теб случката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Еми, чакай малко, то не е минала и 1 година, още им тече и 3-тата фаза. Лесно е да говориш, като не е при теб случката.

Аз не говоря, това правиш ти. Аз ти давам данни в съотношение

“If we have data, let’s look at data. If all we have are opinions, let’s go with mine.” — Jim Barksdale

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Данните са променлива константа! За това се събира тая статистика. 

Но за момента е тази и е нищожна. Апропо, ваксината срещу грип убива повече хора от странички ефекти. Там поне е 0,09 което ти е едно милионче отгоре. Но се боцкат с нея и пак хващат грип. Да не говорим за лекарствата срещу рака, там отиваме до дебели данни, но се прилагат и никой не казва не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Но за момента е тази и е нищожна. Апропо, ваксината срещу грип убива повече хора от странички ефекти. Там поне е 0,09 което ти е едно милионче отгоре. Но се боцкат с нея и пак хващат грип. Да не говорим за лекарствата срещу рака, там отиваме до дебели данни, но се прилагат и никой не казва не.

Щом тези неща те карат да си по-спокоен, така да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Щом тези неща те карат да си по-спокоен, така да е.

Нека ти го кажа така. Няма място за спокойствие. Аз се ваксинирах защото това се очаква от мен и това е извън моята компетенция и правомощия. В един момент просто преглътнах егото си и реших да следвам правилата без да се правя на центъра на вселена. И най - важното: Ако зема че пукна от КОВИД, дори ваксиниран/а/о - ми тва е. Така е станало, така се е случило. Аз направих квото трябваше, нямаше кво повече да направя към текущата дата, просто се е случило и съм хипотетично gg. Tъпо за нашите и приятелите ми, но това е живота. Нито ще съм първия човек, нито последния. Толкова! С времето се ошамарих и се научих да следват правилата и законите и апропо живота ми стана по - лесен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , xroflx9 каза:

Screenshot-20211022-133745-Chrome.jpg

Който не е урочасван той не знае. Не може без нищо ей така да ти стане лошо и след два часа да ти мине. С ритуал разбира се против уроки 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Който не е урочасван той не знае. Не може без нищо ей така да ти стане лошо и след два часа да ти мине. С ритуал разбира се против уроки 🤣

Майтап ли е, ако хванат леещите куршуми, ходжите и сякви наследнички на Ванга, Магда и прочее измислени врачки да боцкат ваксините, като нищо ще стигнем 100% ваксинирани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Който не е урочасван той не знае. Не може без нищо ей така да ти стане лошо и след два часа да ти мине. С ритуал разбира се против уроки 🤣

Айде без да се еб*ваме с това. Да, хората с изключително плоско и наивно, елементарно и антианалитично мислене не вярват в уроки, магии и т.н намеса в аурата на други хора, но мога да ти гарантирам, че много хора около мен, включително и аз сме били потърпевши от такива намеси. Можеш само да се радваш, че не си попаднал на толкова негативно настроени и зли хора, които да ходят да ти правят мръсно. А магия може да се направи по предмет, попил от енергията ти, дреха, отрязани коса и нокти, дори на снимка от фейсбук, където ти се виждат ясно очите. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Айде без да се еб*ваме с това. Да, хората с изключително плоско и наивно, елементарно и антианалитично мислене не вярват в уроки, магии и т.н намеса в аурата на други хора, но мога да ти гарантирам, че много хора около мен, включително и аз сме били потърпевши от такива намеси. Можеш само да се радваш, че не си попаднал на толкова негативно настроени и зли хора, които да ходят да ти правят мръсно. А магия може да се направи по предмет, попил от енергията ти, дреха, отрязани коса и нокти, дори на снимка от фейсбук, където ти се виждат ясно очите. :) 

Имахме направена магия и то две поредни. И да все за мръсно бяха. И аз не вярвах но виждам, че от както ги развалихме живота ми се обърна на 360 градуса. Не може да е съвпадение. Може да се шегувам аз лично в нищо не вярвам освен в себе си, но има хора вярват.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Ще си запиша, ако ми се налага да ме приемат в болница, първо звъня на Нова, а после на 112. И се надяваме те също да имат достъчно екипи, щото случаите пак се увеличават ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данните показват: Moderna защитава по-добре от Biontech/Pfizer

https://www.dw.com/bg/данните-показват-moderna-защитава-по-добре-от-biontech-pfizer/a-59230059

След 120 дни обаче ефективността на Biontech/Pfizer спада до 77 процента, а на Johnson & Johnson - на 68. При Moderna защитата продължава да е стабилна - 92 на сто

 

😮

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...