Jump to content



Ще се ваксинирате ли бе ?


Ще се ваксинирате ли бе ?  

78 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Положението в този форум и навсякъде е точно такова драги ми съфорумци.

Screenshot-20211022-161106-Instagram.jpg

България в едно меме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 856
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , pacho каза:

 

Пеевски на снимката отсега изглежда болнав.

 

Много ми е интересно какво те наведе на тази чудна размисъл?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2021/10/23/343872/локдаун-за-неваксинираните-при-влошаване-на-ситуацията-в-австрия/

Aз мога да ви кажа най - доброто решение за кризата. Терминал 1 и терминал 2. Другото ще са празни приказки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Изглежда, че и вие четете само източници в подкрепа на експерименталките. Ама то след като се крие масово информация няма какво друго да се намери в нета и да се прочете.

Иначе Пеевски си изглежда болнав на снимката и не знам от отслабване или от нещо друго е, но се вижда.То няма как да си бил 180кг. и това да е нормално състояние.

Чета проверени и официални източници. Много от тях не са положителни, например отдавна се отби мита, че ваксинираните не заразяват и не боледуват. 

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

https://nova.bg/news/view/2021/10/23/343872/локдаун-за-неваксинираните-при-влошаване-на-ситуацията-в-австрия/

Aз мога да ви кажа най - доброто решение за кризата. Терминал 1 и терминал 2. Другото ще са празни приказки. 

На Терминал 1 са гадните авиокомпании, препоръчвам 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Blueberry каза:

Критично мислене =/= четене само на източници, които подкрепят убежденията ни, които пък са породени от ирационални страхове

А ако някой се връзва на писанията на пачо, нека прочете нелеп коментар на годината: "Пеевски на снимката отсега изглежда болнав." и ако продължава да му вярва, да си направи лоботомия. Мерси. 

Все едно ще видиш няква разлика преди и след лоботомията ;) Аре да не натоварваме болничния капацитет излишно засега 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Смятам, че мога да имам още по-обективно мнение, особено на база на последните дни и седмици, които буквално прекарах в болница "Пълмед" в Пловдив покрай баба ми, която си отива от много тежък скоротечен рак.

1. Няма как смъртните случаи от Ковид да са изцяло компроментирани, тъй като сигурно 5 дни висях само пред Интензивното отделение и виждах в рамките на час по колко смъртни случаи се констатираха. Не всички са от Ковид, но повечето - да. Интубираните са много. Сега, кой какви придружаващи заболявания има и дали има - е друг въпрос. Важното е, че Ковид допълнително ги довършва. Тези дни нямах възможност да следя редовно новини, казвам ви нещата от първо лице. А това е само една болница в един град. Представете си картинката в цялата страна. :)

2. Предните дни видях наплив от желаещи да се ваксинират, водени от нагона да прекарат остатъка от живота си в Хепи и Плаза. Моите уважения, и аз съм социален човек, но тая жажда за развлечения минава всякакви граници. Държава с толкова много кръчми и чалготеки няма в света. Харчим и живеем повече, отколкото можем да си позволим.

3. Написах го 20 пъти, ще го напиша и сега. Ние много отдавна сме "чипирани", натискайки по 100 пъти на ден confirm, prihvatam и на който език още искате потвърждение на личните си данни в социалките.

4. Ние не знаем нищо за здравето си, и това ще го пиша пак и пак, докато не си го набием в кратуните. Нищо не знаем за хормони, за туморни маркери, причинно-следствени връзки не правим. Джипитата ни са калпави. Никой не ти обръща внимание, ако не си платиш, нямаш вътрешен човек или не крещиш. Лично аз тези дни се карах с 3 сестри и ги направих на гъз заради отношението им, след което започнаха да ме гледат със страх, но не започнаха да си вършат работата по-добре. :) Следващата стъпка каква е - да почна да ги бия или да пиша в книги за оплаквания да ги уволнят?

5. Онкоотделения се преобразуват в ковид такива. Щото няма капацитет. Баба ми си я взехме вкъщи, за да не стои в онкоклиники или в хосписи.

6. Кацаров и компания не я свършиха никаква. Те вече зад гърба си имаха миналия октомври за пример и знаеха какво ще стане този, но не се поучиха... и изтърваха положението - предпочитаха да го удрят на ревизионизъм, реваншизъм, рокади и инфлации. Някой ще каже "Признат грях - половин грях". С тия реплики могат да се утешават само скапаните ни политици, които ако все още не сте разбрали, на следващите избори трябва да ИЗХВЪРЛИМ. Защото предните пъти те не пожелаха да се коалират и да съставят правителство, а този път трябва да им се покаже, че НЕ ТЕ РЕШАВАТ, защото не са те суверенът. Мисля, че е по-важно, предвид това какво предстои, да направят от Арена Армеец пунктове за тестване или настаняване на болни, а не концерти на Любо Киров (моите уважения към него).

7. Кандидат-президент преди няколко дни по БНТ открито апелираше хората да НЕ СЕ ВАКСИНИРАТ. След като водещата 5 пъти го прекъсна, за да го попита в качеството си на какъв отправя такива призиви, той продължи да говори върху нея и като видя, че няма да извади аргумент, почна да се оправдава - "ама аз не съм антиваксър". Противоречия на всеки ъгъл.

8. Това колажче със съседа диабетик беше тъпо, но на нас само това могат да ни произведат мозъците.

9. Хората, които реактват със смях на всяка новина за починали, да им кажа едно - утре може да почине някой ваш близък, дали пак ще ви е така смешно? Ще очаквате съчувствие, нали? Направете така, че кармата ви да не е кучка.

10. Ако ще и докато умрем да спорим за или против и да използваме вайръл определения като "експерименталки", все пак не забравяйте, че една голяма част от българите ядат кренвирши, не си пускат водата в тоалетните и поглъщат всякакви вайпове и цигарки, а после се чудят защо белодробният им капацитет не стига при сблъсък с вируса. И все пак - ако ти е писано да умреш от катастрофа, няма да е от друго. Светът не е черно-бял. Ако ваксините в световен план са направили така, че заушки и подобни болести почти да изчезнат, значи не бива напълно да ги отричаме. И тогава не е имало време за тестване в продължение на години, но някак трябва да се преодолеят тези пандемии. Да, ще има хора, които ще умират дори с ваксина - ние не сме вътре в тялото им да видим защо. Вчера някой ми написа: "От къде знаеш, че ваксините, които са ни слагали като деца, не са направили така, че сега да умираме от рак и да сме безплодни"... Ние пак търсим оправдание навсякъде другаде, но не и в начина и качеството си на живот. Ние обичаме отговорността да не я носим ние, затова са ни нужни и информирани съгласия. Не че, ако ги има, ще са абсолютен гарант.

11. Това, което мен ме дразни, че ние се ваксинираме или не се ваксинираме само поради една причина - СТРАХ. А страхът от къде идва - невежество, егоизъм... пак наши качества от народопсихологията.

12. Бил Гейтс е луд и прави нов световен ред заедно с още няколко луди - факт. Пак ви питам - как предлагате да оцеляваме? С хоумофиси цял живот? Накрая ще умрем от обездвижване, депресии, затлъстяване и т.н.

13. Българинът е безбожник и трупа кофти карма още от времето на посегателствата над богомилите. А самочувствието му е премазано още от турско робство. Нямаме Васил Левски на съвремието, не вярваме на никого. Не знам, някаква по-висша сила я пази тази нашата земя. Защото не я пазим ние.

14. Не е нужно да сте минали през Ада, за да повярвате на тези, които минават през него. На това няма да ви научат книгите, а емпатията и солидарността - тях или ги имаш, или ги нямаш. Ние у нас ги нямаме.

15. Дарители като Димитър Кудоглу едно време са построявали БОЛНИЦИ, които ние по времето на Иван Тотев-Гербаджийски закрихме. А сега все повече имаме нужда от тях. Въпросът е защо днешните богаташи като Пеевски не инвестираха в нищо такова. Къде живеем изобщо, а?

Enough said.

Нямам какво да допълня, нямам какво да коментирам. Цитирам те просто за да го има и на следващата страница и да не го пропусне никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Нямам какво да допълня, нямам какво да коментирам. Цитирам те просто за да го има и на следващата страница и да не го пропусне никой.

Добре, че го цитира, понеже бях пропуснал! Доста изчерпателно! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2021/10/23/343875/новият-делта-плюс-вариант-на-covid-може-да-е-по-заразен/
 

тия в Англия толко ли са дефектни бате. Се при тех мутации се появят. Ся ново 20…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати наглостта, какво им намираш кусури на хората, след като са се ваксинирали и сега преживяват това?!

Ще се появяват мутации, защото нищо не е така както ви го приказват, нищо няма да се върне към нормалното. И да, ваксинираните могат да предизвикат мутации, след като се заразяват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

https://nova.bg/news/view/2021/10/23/343875/новият-делта-плюс-вариант-на-covid-може-да-е-по-заразен/
 

тия в Англия толко ли са дефектни бате. Се при тех мутации се появят. Ся ново 20…

Ми той и грипа е с различен ... щам? всяка година ... 

 

преди 1 час , pacho каза:

Егати наглостта, какво им намираш кусури на хората, след като са се ваксинирали и сега преживяват това?!

Ще се появяват мутации, защото нищо не е така както ви го приказват, нищо няма да се върне към нормалното. И да, ваксинираните могат да предизвикат мутации, след като се заразяват. 

Което не е повод да не се ваксинираш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВАЖНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ И НАУЧНА НОВИНА СРЕЩУ ВАКСИНИТЕ: Научна статия доказа окончателно, че причината за АУТИЗЪМ при ваксинирани деца е СВРЪХВИСОКОТО съдържание на АЛУМИНИЙ ВЪВ ВАКСИНИТЕ, който се натрупва във всички части на мозъка в концентрации превишаващи нормалните норми до 30 пъти. Това или се е криело до този момент поради търговски цели или злоумишлено се е реализирало с цел масов геноцид, защото отдавна се знае, че Алуминия е силно отровен и деструктивен към мозъка. Още по темата ще разберете от видеото към поста и научната статия, която съм приложил като линк. Ето защо, предлагам следното решение, което да се прилага от родители нежелаещи ваксиниране на децата си или от засегнати от ваксини:
РЕШЕНИЕ: Родители, които се конфронтират със здравните и учебните служби, както и родители на пострадали деца от ваксини, могат да направят следното:
1. Пускане на проба от ваксина в ХЕИ-лаборатория за откриване и концентрация на Алуминий и Живак.
2. След като е налице документ, с който се установява високото съдържание на споменатите метали, се отказва официално на службите налагащи психическо насилие и тоталитарен терор върху родителите да прилагат силно отровни и доказано токсични ваксини върху децата си с мотив - НАРУШАВАНЕ НА ЧОВЕШКОТО ПРАВО НА ЖИВОТ НА КОНКРЕТНОТО ДЕТЕ.
3. За научно доказателство за отказ се използва статията:
https://www.sciencedirect.com/…/artic…/pii/S0946672X17308763 , която трябва да се разпечата и представи на службите.
4. При създадени проблеми (не приемане в детски градини или училища и др.) се пуска дело срещу службите на държавата на местно или национално ниво и ако е необходимо на Европейско ниво.
5. Най-разумно е да се направят масови изследвания на ваксини от организация на родители, която организация след това да изисква промяна в законадателството в България, а ако такава се откаже, да се използва Европейския съд.
Господи Исусе Христе, закриляй с крепката Си ръка българските деца от силите на злото. Спаси България и Човечеството!
ПС: СПОДЕЛЕТЕ ПОСТА, ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ НА ПОВЕЧЕ ДЕЦА!
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FikLena каза:
 

Ама разбира се, най-доброто  е да споделяме постове във фейса .... Боже, колко мъка има по тоя свят, ще кажа и аз като Моканина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Ама разбира се, най-доброто  е да споделяме постове във фейса .... Боже, колко мъка има по тоя свят, ще кажа и аз като Моканина. 

Моят отговор:

Проф. Момеков за ваксините: Страхът на хората зависи от тяхното IQ - Здравеопазване - България - Новините на NOVA - NOVA

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

То може ли да говорим за хора при отсъствието на айкю? Или се налага, за да не бъдем обвинени в дискриминация 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният професор с високо IQ е казал и това "Препоръчвам на всички ваксинирали се с „АстраЗенека“ да си поставят и втората й доза". И тука му се радвате, евала! Личи си високото IQ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

То може ли да говорим за хора при отсъствието на айкю? Или се налага, за да не бъдем обвинени в дискриминация 

Според мен обаче Кацаров трябва да си замине. Няма да стане, но той трябваше още преди месеци са информира хората и да им даде време да се ваксинират. Но на него както и на простия народец не му пукаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коментар ми хареса,май ще се ваксинирам и аз :(

""Респект пред всички хора, повярвали на науката и медицината, а не на измишльотините за чипове и залепени стотинки, на малоумната конспирация за избиване на населението на земята. Аланкоолу, кой има интерес да избива консуматори? Фармацевтичните компании имат интерес да живеем по-дълто, и да си купуваме лекарства, ако измре огромната част от хората кой ще купува храна, ще ходи на почивки, кой ще купува коли и т.н.? Мислете с главите си, защото заразата е факт, огромната смъртност от нея в страната ни е факт също. Няма обяснение за нелогичното поведение на българите. Сложени са над 5 милиарда дози ваксини по цял свят, само ние не щем, щото някой ще ни чипира, чунки много го интересува кой сере или яде в момента. Май ще се окаже прав политикът, който каза преди време, че 80% от населението ни са дебили.""

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, FikLena каза:

Този коментар ми хареса,май ще се ваксинирам и аз :(

""Респект пред всички хора, повярвали на науката и медицината, а не на измишльотините за чипове и залепени стотинки, на малоумната конспирация за избиване на населението на земята. Аланкоолу, кой има интерес да избива консуматори? Фармацевтичните компании имат интерес да живеем по-дълто, и да си купуваме лекарства, ако измре огромната част от хората кой ще купува храна, ще ходи на почивки, кой ще купува коли и т.н.? Мислете с главите си, защото заразата е факт, огромната смъртност от нея в страната ни е факт също. Няма обяснение за нелогичното поведение на българите. Сложени са над 5 милиарда дози ваксини по цял свят, само ние не щем, щото някой ще ни чипира, чунки много го интересува кой сере или яде в момента. Май ще се окаже прав политикът, който каза преди време, че 80% от населението ни са дебили.""

По логиката на този коментар звучи така сякаш искат сега да се боцнем, за да консумираме още повече лекарства след ваксините и да печелят. Явно сега малко купуваме. Пълни измишльотини, и това за консуматорското население се опира на доста конспиративни теории, но тук не са почит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, FikLena каза:

Този коментар ми хареса,май ще се ваксинирам и аз :(

""Респект пред всички хора, повярвали на науката и медицината, а не на измишльотините за чипове и залепени стотинки, на малоумната конспирация за избиване на населението на земята. Аланкоолу, кой има интерес да избива консуматори? Фармацевтичните компании имат интерес да живеем по-дълто, и да си купуваме лекарства, ако измре огромната част от хората кой ще купува храна, ще ходи на почивки, кой ще купува коли и т.н.? Мислете с главите си, защото заразата е факт, огромната смъртност от нея в страната ни е факт също. Няма обяснение за нелогичното поведение на българите. Сложени са над 5 милиарда дози ваксини по цял свят, само ние не щем, щото някой ще ни чипира, чунки много го интересува кой сере или яде в момента. Май ще се окаже прав политикът, който каза преди време, че 80% от населението ни са дебили.""

Като изключим че 80% е твърде оптимистично .... 

 

преди 48 минути, pacho каза:

Въпросният професор с високо IQ е казал и това "Препоръчвам на всички ваксинирали се с „АстраЗенека“ да си поставят и втората й доза". И тука му се радвате, евала! Личи си високото IQ!

Ти първо си направи айкю теста и си сложи една доза, та да търсиш кусурите на оптимистичните 20% ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Като изключим че 80% е твърде оптимистично .... 

 

Ти първо си направи айкю теста и си сложи една доза, та да търсиш кусурите на оптимистичните 20% ;) 

Правил съм си националния на БНТ от 2005-та, беше доста висок резултатът ;), ще си направя след като се боцна по принуда и лично ще ти го кажа, ще падне драстично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Правил съм си националния на БНТ от 2005-та, беше доста висок резултатът ;), ще си направя след като се боцна по принуда и лично ще ти го кажа, ще падне драстично.

Ти се боцни първо, по принуда или иначе, дотогава актуалния резултат е повече от очевиден ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Ти се боцни първо, по принуда или иначе, дотогава актуалния резултат е повече от очевиден ;) 

За да не изглеждаме като ботове с теб, нека кажа защо съм толкова за да се ваксинират здравите хора. Има три лели, две се ваксинираха след куп консултации. Например, едната има проблеми с гъстотата на кръвта, а другата има две операции на сърцето. Третата обаче изкара рак на кожата и няма как да се ваксинира. Консултира се с максимално лекари и аз също я посъветвах да не рискува. Ваксината е доста тежка, аз я изкарах и двете дози(особено втората) 1:1 както изкарах и вируса. 

Тоя сегмент от хора не могат да се ваксинират и не бива да ги принуждаваме. Като цяло организма им е леко отслабен. За мен, ако нещата бяха наред в България и нямаше злоупотреби те имат право да посещават места без серификат, но при спазване на мерки. Отделно ако хората са ваксинирани до определена степен ще ги пазят. Вярвам ще се съгласиш, но това с което чух например, че ще станели нано киборги  ми идва ту мъч. За някои апропо това ще си е вид гига ъпгрейд де. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Знаех си, че истинската Гранд дама ще се обади. Искаш ли да питам Киро с коя се е ваксинирал скъпа?

Питай, питай - а и също кога и къде ще си слага бустера. За една приятелка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...