Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Fast каза:

Рано ми се струва началото на Април. Можеха да почакат до средата на Май.

Съгласен. Не мисля, че като цяло ще има кой знае каква посещаемост. То и сега в моловете е полупразно. Ама пък нека да си ходят хората, после те да му мислят, ако се стигне до болници или гробищни паркове.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Рано ми се струва началото на Април. Можеха да почакат до средата на Май.

Споко, нови вируси идат, ще стане мармалад.

 

  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Искаме да чуем Мира Мира, бе!

- Какво?

- Мира Мира?

- Да!

- Какво е това?

- Абе, ей, да. Мира, бе!

- За какво говорите, мили мои?

- Объркахме се малко. Мира певицата, бе!

- Ма Мира певицата мина, бе. Ще я чуем пак после, тоест след малко!

- Агфэфэпъфпоаж

 

- За Нанси и Вас, добавил съм Ви във фейсбук, да ми върнете поканата! Също искам да поръчам ЛИЧНО И КАТЕГОРИЧНО песента "Мерцедеси карат", има я в няколко изпълнение, вие я имате в изпълнение на Тони Стораро "Най-хубави коли", слушам я по три пъти на ден!

- Много го пускахме Тони Стораро тази вечер, следва Най-добрата фирма.

- Ако ми я пуснете, на колене ще Ви падна, но и утре може да се обадя.

- Ами, обадете се утре, аз пак ще съм на работа и ще Ви я пусна! 

- Добре, има го и на Бамзето и оркестър.

- Колегата е записал, не се безпокойте.

- Чудесно, ЯША, лека вечер!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

- Искаме да чуем Мира Мира, бе!

- Какво?

- Мира Мира?

- Да!

- Какво е това?

- Абе, ей, да. Мира, бе!

- За какво говорите, мили мои?

- Объркахме се малко. Мира певицата, бе!

- Ма Мира певицата мина, бе. Ще я чуем пак после, тоест след малко!

- Агфэфэпъфпоаж

 

 

Не, хич не се хила ... едвам се сдържам да не изръчкам целия матрял е ся наедин път, че после кво ша гледам цяла ... докат мине пак на екран и качат още. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Не, хич не се хила ... едвам се сдържам да не изръчкам целия матрял е ся наедин път, че после кво ша гледам цяла ... докат мине пак на екран и качат още. 

 

Време е за музика по Фен Тв и Джигули - Балдъз

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Moovit каза:

Абе имам един страничен въпрос. Галена пяла ли е "Да ти олекне" по участия?

Да, редовно си я пееше като излезе. Преса и тя си буташе флопа първите две/три седмици. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

„Tя разбива музикалните чартове с песните си и мъжките чаркове със сексапила си. Идва от Бургас и отива към Олимп“ – с тези думи Николаос Цитиридис посрещна певицата Лидия в своето шоу

https://ladyzone.bg/videa/btv-video/greshnica-li-e-krasivata-burgazlijka-lidija.html

Най-доброто и вярно представяне на певица някога! И перфектно живо изпълнение от Лиди. През 2021 само тя може да се нарече Певица, защото само тя е пяла на живо пред ТВ камера. Точка.

За сега пуснах само изпълнението, понеже прочетох, че е възхвалявала Гъбин - а съм на обществено място и не мога да повръщам в момента.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:
 

„Tя разбива музикалните чартове с песните си и мъжките чаркове със сексапила си. Идва от Бургас и отива към Олимп“ – с тези думи Николаос Цитиридис посрещна певицата Лидия в своето шоу

https://ladyzone.bg/videa/btv-video/greshnica-li-e-krasivata-burgazlijka-lidija.html

Най-доброто и вярно представяне на певица някога! И перфектно живо изпълнение от Лиди. През 2021 само тя може да се нарече Певица, защото само тя е пяла на живо пред ТВ камера. Точка.

За сега пуснах само изпълнението, понеже прочетох, че е възхвалявала Гъбин - а съм на обществено място и не мога да повръщам в момента.

Да не е болна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:
 

„Tя разбива музикалните чартове с песните си и мъжките чаркове със сексапила си. Идва от Бургас и отива към Олимп“ – с тези думи Николаос Цитиридис посрещна певицата Лидия в своето шоу

https://ladyzone.bg/videa/btv-video/greshnica-li-e-krasivata-burgazlijka-lidija.html

Най-доброто и вярно представяне на певица някога! И перфектно живо изпълнение от Лиди. През 2021 само тя може да се нарече Певица, защото само тя е пяла на живо пред ТВ камера. Точка.

За сега пуснах само изпълнението, понеже прочетох, че е възхвалявала Гъбин - а съм на обществено място и не мога да повръщам в момента.

Стига да стигне закъдето е тръгнала и спре да ни тормози слуха - одобрявам! Олимп, Марс, Плутон би било най-добре, от една слънчева система разстояние може и да я изтърпя :) 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Да не е болна?

А, въй-не! Алфите са имунизирани срещу КУроната още от миналата година, затова и ходеха на протест без притеснения!

Несериозно е да говорите за лайв запис. Когато ставаха скандалите с фалшивите изпълнения на Андреа, Лиди е била заета с таблицата за умножение - така че тия номера са й непонятни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

А, въй-не! Алфите са имунизирани срещу КУроната още от миналата година, затова и ходеха на протест без притеснения!

Несериозно е да говорите за лайв запис. Когато ставаха скандалите с фалшивите изпълнения на Андреа, Лиди е била заета с таблицата за умножение - така че тия номера са й непонятни.

Несериозно е да говорим да е била на живо - най-малкото досега никъде никого от Омега не сме чули на живо, за да почне сега . Тя дали иска незнам, ма явно е квото каже Феята Гъбинка и дотогава ще са плейбек, лайф записи и прочее. 

Изобщо се радвай щото обявяването на Лидл в предаване далеч не означава че баш тая Тройница ще гледаш ;) 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

 

Бях го приготвил за следващ пост. Чудно семейство са си Лудата, Цомби, Кючекчията, Дървения, Новата Г-ца и Химикалката

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Бях го приготвил за следващ пост. Чудно семейство са си Лудата, Цомби, Кючекчията, Дървения, Новата Г-ца и Химикалката

 

Тоя дървения обаче тамън почна да ме кефи. Ще има много кючеци тази вечер, но като си поръчат Тони Стораро става и напрао си тръгва! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Тоя дървения обаче тамън почна да ме кефи. Ще има много кючеци тази вечер, но като си поръчат Тони Стораро става и напрао си тръгва! 

 

И мен тамън ме изкефи, отпусна се и ко стана! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...